Яскравий прохід з центру поля. Михайличенко дебютував з гола і перемоги

За «Брюгге» гольову передачу віддав українець Едуард Соболь

© Андерлехт. Богдан Михайличенко

23-річний український захисник «Андерлехта» Богдан Михайличенко з перемоги і чудового голу дебютував за бельгійську команду.

Українець вийшов у стартовому складі команди на поєдинок 2-го туру чемпіонату Бельгії проти «Сент-Трюйдена».

Михайличенко зробив неймовірний прохід і відкрив рахунок для «Андерлехта» на 41-й хвилині матчу.

В результаті «Андерлехт» переміг суперника з рахунком 3:1 і набрав 4 очки з 6 можливих.

В іншому матчі ігрового дня «Брюгге» переміг «Ейпен» з рахунком 4:0, гольову передачу віддав українець Едуард Соболь.

За команду «Беєрсхот» український захисник Денис Причиненко провів на полі 75 хвилин і допоміг партнерам стати лідерами чемпіонату (6 очок з 6).