Селтік відправив в оренду. Швед перейшов в Мехелен

У новому сезоні українець захищатиме кольори бельгійського клубу

Селтік відправив в оренду. Швед перейшов в Мехелен
© ФК Мехелен. Мар'ян Швед

Український вінгер «Селтіка» Мар'ян Швед на правах оренди перейшов в «Мехелен», як і повідомлялося раніше.
 
Угода бельгійського клубу з 23-річним українцем розрахована на сезон 2020/21 і включає в себе право викупу.
 
У минулому сезоні «Мехелен» посів шосте місце в чемпіонаті Бельгії і не зміг пробитися в єврокубки.
 
Нагадаємо, контракт Шведа з «Селтіком» діє до літа 2021 року. У минулому сезоні він зіграв всього 3 матчі (40 хвилин в сумі), забив 1 гол.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Мехелен

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.08.2020 09:44
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    temamx2727, 16.08.2020 09:17
    Ну наконец то в Бельгию перешёл. Есть шанс заиграть, и через год уже перейти в более сильный клуб.
    Винники его ждут через год.
    temamx2727
    online
      temamx2727, 16.08.2020 09:17
    +2
    Ну наконец то в Бельгию перешёл. Есть шанс заиграть, и через год уже перейти в более сильный клуб.
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 15.08.2020 21:45
    +1
    Зато в Европе поживет.
    Vit18
    online
      Vit18, 15.08.2020 21:04
    +1
    Чудова новина, шанс проявити себе.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 15.08.2020 20:37
    0
    Shevchenka2019, 15.08.2020 20:15
    Після ліквідації його Карпати продали в Селтік?))) Ну реально чєл ти не@дикват,як отой сонячний хлопчик....)
    дМУРЛО, там вже не було що продавати, Швед себе проср@в в Севiльi !!!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 15.08.2020 20:15
    0
    Т. Артём, 15.08.2020 17:52
    Парню не повезло. Его карпаты ликвидировали. Теперь и тыкнуться не куда...
    Після ліквідації його Карпати продали в Селтік?))) Ну реально чєл ти не@дикват,як отой сонячний хлопчик....)
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 15.08.2020 17:56
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    Блин клинтон! Теперь надо учить немецкий и французский языки!
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 15.08.2020 17:56
    +1
    Т. Артём, 15.08.2020 17:52
    Парню не повезло. Его карпаты ликвидировали. Теперь и тыкнуться не куда...
    Я думаю, он сидя на лавке в Селтике заработал уже больше, чем обычный украинский болела за всю его жизнь ;)
    APOCALYPSE APOCALYPSE
      APOCALYPSE APOCALYPSE, 15.08.2020 17:54
    +5
    У Шведа есть талант и он хороший игрок, но ему нужно пахать, а если пахать не будет, то и талант будет загублен и он не сможет стать топчиком. Надеюсь, что в новой команде он сможет взяться за работу и начнет отдавать себя полностью футболом. Он может стать для сборной топом, если сможет сосредоточиться на футболе!
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 15.08.2020 17:53
    +5
    UKRAINE FAN, 15.08.2020 16:54
    Это же надо так уметь переходить туда где ты не нужен!
    Что значит нужен не нужен... хороший игрок нужен везде, поэтому и брали. Но там же впахивать надо и язык учить. Суржик не проходит(
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 15.08.2020 17:52
    -4
    Парню не повезло. Его карпаты ликвидировали. Теперь и тыкнуться не куда...
    APOCALYPSE APOCALYPSE
      APOCALYPSE APOCALYPSE, 15.08.2020 17:38
    0
    6 место в Бельгии.
    APOCALYPSE APOCALYPSE
      APOCALYPSE APOCALYPSE, 15.08.2020 17:36
    +1
    ну норм!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.08.2020 17:35
    -1
    Сц...ука нєвєзуха, тепер французьку треба буде вчити !
    dudigo78
    online
      dudigo78, 15.08.2020 17:11
    +7
    Його Мехелен ще рік тому хотів. Треба було зразу туди йти
    Dynamo Kyiv Badges
      Dynamo Kyiv Badges, 15.08.2020 16:59
    +4
    Большой талант даже в Шотландии не нужен.
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 15.08.2020 16:55
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    UKRAINE FAN, 15.08.2020 16:54
    Это же надо так уметь переходить туда где ты не нужен!
    Это тоже талант.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 15.08.2020 16:54
    +5
    Это же надо так уметь переходить туда где ты не нужен!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 15.08.2020 16:45
    +5
    Бельгийская Жюпиэль
    dudigo78
    online
      dudigo78, 15.08.2020 17:11
    +7
    Його Мехелен ще рік тому хотів. Треба було зразу туди йти
    APOCALYPSE APOCALYPSE
      APOCALYPSE APOCALYPSE, 15.08.2020 17:54
    +5
    У Шведа есть талант и он хороший игрок, но ему нужно пахать, а если пахать не будет, то и талант будет загублен и он не сможет стать топчиком. Надеюсь, что в новой команде он сможет взяться за работу и начнет отдавать себя полностью футболом. Он может стать для сборной топом, если сможет сосредоточиться на футболе!
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 15.08.2020 17:53
    +5
    UKRAINE FAN, 15.08.2020 16:54
    Это же надо так уметь переходить туда где ты не нужен!
    Что значит нужен не нужен... хороший игрок нужен везде, поэтому и брали. Но там же впахивать надо и язык учить. Суржик не проходит(
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 15.08.2020 16:54
    +5
    Это же надо так уметь переходить туда где ты не нужен!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 15.08.2020 16:45
    +5
    Бельгийская Жюпиэль
    Dynamo Kyiv Badges
      Dynamo Kyiv Badges, 15.08.2020 16:59
    +4
    Большой талант даже в Шотландии не нужен.
    temamx2727
    online
      temamx2727, 16.08.2020 09:17
    +2
    Ну наконец то в Бельгию перешёл. Есть шанс заиграть, и через год уже перейти в более сильный клуб.
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 15.08.2020 21:45
    +1
    Зато в Европе поживет.
    Vit18
    online
      Vit18, 15.08.2020 21:04
    +1
    Чудова новина, шанс проявити себе.
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 15.08.2020 17:56
    +1
    Т. Артём, 15.08.2020 17:52
    Парню не повезло. Его карпаты ликвидировали. Теперь и тыкнуться не куда...
    Я думаю, он сидя на лавке в Селтике заработал уже больше, чем обычный украинский болела за всю его жизнь ;)
    APOCALYPSE APOCALYPSE
      APOCALYPSE APOCALYPSE, 15.08.2020 17:36
    +1
    ну норм!
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.08.2020 09:44
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    temamx2727, 16.08.2020 09:17
    Ну наконец то в Бельгию перешёл. Есть шанс заиграть, и через год уже перейти в более сильный клуб.
    Винники его ждут через год.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 15.08.2020 20:37
    0
    Shevchenka2019, 15.08.2020 20:15
    Після ліквідації його Карпати продали в Селтік?))) Ну реально чєл ти не@дикват,як отой сонячний хлопчик....)
    дМУРЛО, там вже не було що продавати, Швед себе проср@в в Севiльi !!!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 15.08.2020 20:15
    0
    Т. Артём, 15.08.2020 17:52
    Парню не повезло. Его карпаты ликвидировали. Теперь и тыкнуться не куда...
    Після ліквідації його Карпати продали в Селтік?))) Ну реально чєл ти не@дикват,як отой сонячний хлопчик....)
    APOCALYPSE APOCALYPSE
      APOCALYPSE APOCALYPSE, 15.08.2020 17:38
    0
    6 место в Бельгии.