Parimatch Foundation вручив стипендії проекту «Так, я можу!»

20 дітей отримали стипендії

Parimatch Foundation вручив стипендії проекту «Так, я можу!»

13 серпня в PMHUB (Іонна Павла II, 5) відбулося вручення стипендій обдарованим дітям з інвалідністю. Захід був організований спільно з Національним комітетом спорту інвалідів України в рамках проєкту Parimatch Foundation «Так, я можу!».

Стипендії отримали 20 дітей з 15 регіонів України (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Львівська, Тернопільська, Одеська, Харківська, Київська та м.Київ, Рівненська, Черкаська, Полтавська, Херсонська).

20 стипендіатів були представлені в 9 видах спорту для осіб з інвалідністю: плавання - 7 дітей, лижні перегони - 3 дітей, легка атлетика - 3 дітей, теніс настільний - 2 дітей і по 1 дитині в видах спорту: паратріатлон, голбол, боротьба греко-римська та вільна, шашки та веслування академічне. Всього стипендії отримали діти з ураженням опорно-рухового апарату, діти з порушеннями зору, діти з порушеннями слуху та діти з порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Молодша дитина з інвалідністю - Троянкіна Віолетта (2 вересня виповнюється 11 років). Віолетта - фіналістка чемпіонату України з голболу (Житомирська обл.). Старша дитина - Мілантьєва Поліна, якій нещодавно виповнилося 18 років - неодноразова чемпіонка України з плавання серед спортсменів з вадами розумового і фізичного розвитку (м.Київ).

Загальна сума допомоги становить 1 млн. 320 тис. грн. На розмір стипендії не впливають додаткові відрахування, оскільки Фонд бере на себе також і оплату податків. Допомога буде надана дітям у віці від 11 до 18 років протягом року (починаючи з вересня 2020 року). Вони будуть отримувати іменні стипендії в розмірі 5000 гривень. Parimatch Foundation відзначає, що продовжить працювати з цими дітьми, оскільки їм все ще потрібна підтримка. Також фонд починає працювати і з новими дітьми.

"Найважливіше у спортсменів - подолати себе, свій страх. Ви робите це, ви реально круті. Я хочу подякувати вашим батькам, які переживають разом з вами й допомагають йти вперед. Держава намагається зробити для вас все, але наших ресурсів не завжди вистачає. І здорово, що є небайдужі люди, які також надають підтримку. Все більше дітей з інвалідністю хочуть займатися спортом. Сподіваюся, що через рік ми знову зустрінемося і роздамо ще більше стипендій", - сказав Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

"Дуже хвилюючий день. Тому що програма "Так, я можу!" для нас дуже особлива. Саме ця програма стала першою масштабною ініціативою фонду в Україні. Ми нескінченно щасливі, що все вдалося. Ми пишаємося нашими стипендіатами, які, не дивлячись ні на що, продовжували тренування і досягли значних успіхів. Всі вони - наше натхнення і гордість", - сказала президент Parimatch Foundation Катерина Білоруська.

"Шкода, у нас так мало організацій як Parimatch Foundation. Ви - приклад соціально-відповідального бізнесу, та в цьому ви унікальні. Незважаючи на проблеми, які є у світі та в нашій державі, ви знаходите можливість і кошти підтримати діток, які в майбутньому будуть прославляти Україну", - заявив президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич.

Parimatch Foundation – міжнародний благодійний фонд, місія якого — сприяти підвищенню добробуту та здоров'я спільноти через навчання та залучення дітей до занять спортом, надаючи рівні можливості для кожного.

Наша мета — об'єднати бізнес, державний сектор і громадські організації задля розв'язання конкретних соціальних проблем.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Віталій Петровський, Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності