Неймар встановив рекорд за обведеннями у Лізі чемпіонів

У матчі з «Аталантою» бразилець 16 раз обігравав суперника

Неймар встановив рекорд за обведеннями у Лізі чемпіонів
© Twitter. Неймар

28-річний форвард ПСЖ Неймар провів переконливий матч проти «Аталанти» (2:1) в чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

У цьому матчі Неймар був одним з кращих на полі. Як повідомляє Whoscored, бразилець зробив 16 обведень. Це абсолютний рекорд Ліги чемпіонів в цьому сезоні.

Попереднім найкращим результатом було 11 обведень за матч (Лео Мессі, Лоренцо Інсіньє)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — WhoScored

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    tima fialko
    online
      tima fialko, 13.08.2020 15:32
    -1
    Спорт УА,дайте будь ласка показники Неймара після переходу в ПСЖ
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 13.08.2020 15:21
    +2
    И это он еще сыграл неудачный матч, бил по воротам плохо, не забил.
    Senator
      Senator, 13.08.2020 10:51
    +2
    source02, 13.08.2020 10:02
    тягал он конечно отлично, но вот эти вот не реализованные моменты
    Согласен. Возил здорово по 2-3 человека...
    salamanka1982
      salamanka1982, 13.08.2020 10:05
    +3
    По обведках? Не думаю. Може по ответках, ви хотіли писонути
    source02
    online
      source02, 13.08.2020 10:02
    +3
    тягал он конечно отлично, но вот эти вот не реализованные моменты
    REALIST
    online
      REALIST, 13.08.2020 09:46
    +3
    ... краще б він у ствір воріт влучати навчився!
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 13.08.2020 10:05
    +3
    По обведках? Не думаю. Може по ответках, ви хотіли писонути
    source02
    online
      source02, 13.08.2020 10:02
    +3
    тягал он конечно отлично, но вот эти вот не реализованные моменты
    REALIST
    online
      REALIST, 13.08.2020 09:46
    +3
    ... краще б він у ствір воріт влучати навчився!
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 13.08.2020 15:21
    +2
    И это он еще сыграл неудачный матч, бил по воротам плохо, не забил.
    Senator
      Senator, 13.08.2020 10:51
    +2