Подарунок на 50-річчя клубу! ПСЖ вийшов у півфінал ЛЧ вперше за 25 років

Команда Тухеля показала видатний характер в матчі ЛЧ проти «Аталанти»

© УЕФА. Неймар і Мбаппе

Французький «ПСЖ» вийшов у півфінал Ліги чемпіонів вперше за 25 років, перемігши у чвертьфіналі «Аталанту» з рахунком 2:1. Тим самим, парижани зробили відмінний подарунок самим собі на 50-річчя клубу.

Неймовірний камбек парижан точно увійде в історію клубу. Команда Томаса Тухеля показала видатний характер і здобула перемогу.

Італійська «Аталанта» зіграла не бездоганно. Пашаліч відзначився чудовим м'ячем, але цього виявилося недостатньо. «ПСЖ» втратив багато моментів. А коли бергамці втомилися, індивідуальна майстерність парижан зіграла вирішальну роль.

В день матчу «ПСЖ» святкував своє 50-річчя (заснований: 12 серпня 1970 року). Паризька команда виграла 41 трофей (рекорд Франції), 25 з яких були завойовані з 2011 року, коли нинішні власники взяли на себе відповідальність за клуб.

У єдиний раз «ПСЖ» грав у півфіналі Ліги чемпіонів 1994/95, де поступився італійському «Мілану» (0:1, 0:2), який потім у фіналі програв «Аяксу» (0:1).

Тепер же, в Лізі чемпіонів 2019/20, «ПСЖ» у півфіналі зустрінеться з переможцем матчу РБ «Лейпциг» – «Атлетіко» Мадрид, який відбудеться 13 серпня в Лісабоні.