Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: «Зеленському зараз важко, людям потрібно потерпіти»

Колишній гравець збірної України вважає, що у нас рано чи пізно все буде добре

Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: «Зеленському зараз важко, людям потрібно потерпіти»
© УАФ. Артем Федецький

Екс-захисник «Шахтаря» і збірної України Артем Федецький висловив думку про президента України Володимир Зеленського.
 
— Ви ж балотувалися на виборах від «Слуги народу». Як оціните президентство Володимира Зеленського?
— Я балотувався у Львівській області по мажоритарному округу. Зеленський? Важко йому зараз. Я знаю, що особисто він реально хоче зробити щось для країни. Але мені здається, що йому не вистачає професійних кадрів, щоб вони йому допомогли в тому напрямку. Думаю, нашим людям потрібно потерпіти. Я вірю, що в Україні рано чи пізно все буде добре. Хочеться, щоб це «добре» настало якнайшвидше, – сказав Федецький.

Повна версія інтерв'ю Артема Федецького Sport.ua.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Renny Martinez
      Renny Martinez, 13.08.2020 22:26
    0
    Сергей Лесив, 12.08.2020 22:12
    А чи дійсно ти львівянин?
    Він просто колишній футболіст, який намагається стати політиком, а для цього не тільки ноги потрібні.
    Ya H
    online
      Ya H, 13.08.2020 09:55
    +2
    Пока в нормальных странах людям тупо дают деньги в связи с кризисом, ЗЕклоуны (в стиле Пуйла) предлагают "патирпеть".
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 13.08.2020 01:03
    -3
    Саша Яковенко, 12.08.2020 23:52
    То о посадках, я привёл как простейший пример того, что нереально для выполнения в наших условиях.
    Це те, про що говорить часто Саакашвіллі. Він казав, що :"когда слышу слово" але" чи" не реально", то меня начинает трясти. Але и не реально - самые любимые и удобные слова для бюрократів, клептократов. Все реально тільки треба захотіти.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 13.08.2020 00:57
    -2
    alexderjav, 12.08.2020 23:31
    Тут дело даже не в том сколько людей он посадил. После того, как я пересекался с ним в Одесской облраде, мне стало понятно что Саак -только пиарная ширма для телевизора. Реформы в Грузии делали совсем другие люди- вдумчивые и целенаправленные.
    Ти не правий. Економічні реформи в Грузії - це заслуга Кахи Бандукідзе, всі інші реформи - Саакашвіллі. Але хто дав Кахі можливість їз втілювати? Саакашвіллі. Саакашвіллі чудовий менеджер. І приклад із Кахоб Бандукідзе в Грузії і Марушевською в Україні показує, що він може знайти правильних людей і може дати їм повну свободу дій
    turist86
    online
      turist86, 13.08.2020 00:39
    +2
    Ага, зараз. Потерпіли при Кравчуку, Кучмі, Януковичу. Вони продали пів-країни, гроші вивели в офшори і набудували собі Межигір'я. А народ після "стабільності" , "покращень", "життя по новому" роз'їхався від Польщі до Португалії.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 12.08.2020 23:52
    0
    alexderjav, 12.08.2020 23:31
    Тут дело даже не в том сколько людей он посадил. После того, как я пересекался с ним в Одесской облраде, мне стало понятно что Саак -только пиарная ширма для телевизора. Реформы в Грузии делали совсем другие люди- вдумчивые и целенаправленные.
    То о посадках, я привёл как простейший пример того, что нереально для выполнения в наших условиях.
    alexderjav
      alexderjav, 12.08.2020 23:31
    +4
    Саша Яковенко, 12.08.2020 21:25
    До карантину регулярно їздив у Грузію.
    Все суспільство по відношенню до Саакашвілі там розділено на два табори.
    Кажуть що за вісім років президентства Саакашвілі в тюрмах встигли посидіти 300 тис чоловік. (При тому, що у Грузії живуть 3 млн 700 тис. Тобто кожен десятий , одинадцятий ). Мабуть, всеж таки цифра перебільшена, але суті це не змінює. Усі приватні підприємці, що не платили податки - пішли сидіти у тюрму, а їхні активи та підприємства через суд переходили у державну власність. Кажуть, що для держави він зробив дуже багато хорошого, а для людей дуже багато поганого. Якщо памятаєте, він у 15 році був губернатором Одеської області. Які там були результати? У нього там не було повноважень що саджати людей до вящниці і суд йому не підпорядковується. Ось тому і не було результатів. А була показуха. Якщо Саакашвілі прийде до влади в Україні , усі приватні підприємці що видають зарплату у конвертах, підуть трішки посидіти до вязниці. А це приблизно 3 або 4 млн чоловік. Вас таке влаштовує?
    Тут дело даже не в том сколько людей он посадил. После того, как я пересекался с ним в Одесской облраде, мне стало понятно что Саак -только пиарная ширма для телевизора. Реформы в Грузии делали совсем другие люди- вдумчивые и целенаправленные.
    Zoidberg
      Zoidberg, 12.08.2020 23:12
    -5
    bullyUA, 12.08.2020 22:55
    Зеленский только притворяется придурком, который ничего не смыслит ни в экономике, ни в юриспруденции ни в международной политике. На самом деле он враг Украины целенаправленно разрушая страну по всем направлениям спасая задницу своего хозяина Коломойского. Хорошо, что он сцикливый и при малейшем намеке на майдан пятится раком. Чем раньше сметут Зеленского, тем меньше поколений украинцев будут расхлебывать результаты его разрушительных действий. За время правления Зеленского экономика Украины рухнула больше, чем от оккупации Россией Крыма и Донбасса. Осенью мы все ощутим это все на своей собственной шкуре.
    У кацапов цель критиковать каждого украинского президента. Ты отлично с ней справляешься, срешь на сайте круглосуточно. Кто тебе платит за высеры?
    sergrey4
    online
      sergrey4, 12.08.2020 23:04
    -1
    "рано или поздно"
    29 лет мало ???
    рано или поздно что-то происходит на Земле
    bullyUA
    online
      bullyUA, 12.08.2020 22:55
    +4
    Зеленский только притворяется придурком, который ничего не смыслит ни в экономике, ни в юриспруденции ни в международной политике. На самом деле он враг Украины целенаправленно разрушая страну по всем направлениям спасая задницу своего хозяина Коломойского. Хорошо, что он сцикливый и при малейшем намеке на майдан пятится раком. Чем раньше сметут Зеленского, тем меньше поколений украинцев будут расхлебывать результаты его разрушительных действий. За время правления Зеленского экономика Украины рухнула больше, чем от оккупации Россией Крыма и Донбасса. Осенью мы все ощутим это все на своей собственной шкуре.
    kod.75
      kod.75, 12.08.2020 22:53
    +5
    BekXan, 12.08.2020 19:57
    Потерпеть?Что создал или сделал Зелень за свой короткий срок?Где хоть одно его начинание или проект?Порох ещё тот удод был но этот ещё хуже удод.
    Не, чувак, это ты удод. А Порох - президент.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 12.08.2020 22:48
    -1
    ZAKARPATFAN, 12.08.2020 22:33
    Ну Грузія тепер це не лише сільське господарство, але й туризм, інвестиції, Батумі, гірськолижні курорти.
    Територія Сингапуру 725 квадратних кілометрів.
    Територія України 603549 кв. км.
    603549 ділимо на 725 дорівнює приблизно 832.
    Множимо 42 роки правління Лі Куан Ю на 832 , отримуємо 34964 роки за які Лі Куан Ю перетворив би Україну на Сингапур.
    Так я жартую, але візміть до відома.
    BekXan
      BekXan, 12.08.2020 22:39
    +2
    JulikoB, 12.08.2020 20:44
    Это один из пунктов его предвыборной программы. И он его выполнил.
    Как можно выполнить то к чему не имеешь отношение?Ему дали под подпись то что без него утвердили.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 12.08.2020 22:39
    +3
    ZAKARPATFAN, 12.08.2020 22:29
    Так він не зробив Сингапур з Грузії, але не забуваймо, що Грузія це маленька країна з маленьким населенням та природними ресурсами. В Україні можна зробити в 10 разів краще, якщо йому дадуть таку можливість. ВВП в Грузії зросло в 5 разів при Саакашвіллі і коли він починав то там була взагалі руїна
    Сингапур ще менше за Грузію. Тут зворотня логіка. Чим більше територія - тим довше її розбудовувати.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 12.08.2020 22:33
    0
    ZAKARPATFAN, 12.08.2020 22:29
    Так він не зробив Сингапур з Грузії, але не забуваймо, що Грузія це маленька країна з маленьким населенням та природними ресурсами. В Україні можна зробити в 10 разів краще, якщо йому дадуть таку можливість. ВВП в Грузії зросло в 5 разів при Саакашвіллі і коли він починав то там була взагалі руїна
    Ну Грузія тепер це не лише сільське господарство, але й туризм, інвестиції, Батумі, гірськолижні курорти.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 12.08.2020 22:30
    +2
    ZAKARPATFAN, 12.08.2020 22:01
    В ситуації з Україною потрібні термінові, радикальні та ризиковані підходи. Ли Куан Ю був ще більшим безжалісним прагматиком, диктатором, що саджав в тюрми навіть своїх критиків.
    Лі куан Ю:"
    Меня часто обвиняют в чрезмерном вмешательстве в частную жизнь граждан. Если бы я не делал этого, мы бы не добились того, чего добились на сегодняшний день. И я говорю без тени сожаления: нас бы здесь не было, мы бы не добились такого экономического прогресса, если бы мы не вмешивались в личные дела, - кто ваш сосед, как вы живете, почему вы шумите, как вы плюете и на каком языке говорите - мы решаем, что правильно. Неважно, что думают люди".
    Тому, якщо агресивні підходи Саакашвіллі зроблять з України Сингапур чи щось типу того, то чому б і ні? Більше того всі ми знаємо, що зарплата в конверті це незаконно і тому неважливо скільки людей сяде у в'язницю, але це треба прикривати, бо так і будемо жити і скулити і ніколи не побудуємо чесну та правову державу.
    Вибачаюсь, помилився з обрахунками. Не 35, а 42 роки при владі був Лі Куан Ю.
    Якщо хтось тут в Україні пересидить трішки свій термін, то це буде узурпація влади і революція, як наслідок.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 12.08.2020 22:29
    0
    Саша Яковенко, 12.08.2020 22:16
    Мені здається, ви щось дуже важливе випускаєте з уваги.
    Саакашвілі не зробив з Грузії Сингапур.
    Грузія як була сільскогосподарьскою країною, так і залишилась.
    До того ж Сингапур не знаходився у стані війни з сусідніми країнами, як Україна .
    Лі Куан Ю, був премєр міністром Сингапуру з 1959 року по 1990 (це21 рік)
    потім ще був старшим міністром з 1990 по 2004 , (це 14 років)
    а потім міністром - наставником з 2004 по 2011. (це ще 7 років)
    Хто в Україні висидить при владі (21+14+7) = 35 років?
    Як це буде тут називатись? Ви дуже-дуже точно знаєте як.
    Так він не зробив Сингапур з Грузії, але не забуваймо, що Грузія це маленька країна з маленьким населенням та природними ресурсами. В Україні можна зробити в 10 разів краще, якщо йому дадуть таку можливість. ВВП в Грузії зросло в 5 разів при Саакашвіллі і коли він починав то там була взагалі руїна
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 12.08.2020 22:22
    +1
    sergio_terry, 12.08.2020 21:56
    Таких как ты долбодятлов ещё поискать нужно, голова у Вас только для поглащения сказок от Петра. Думать головой нужно, дебил.
    ЗЕбанутое существо, такое как ты, вообще смысла слова, "думать", не понимает.
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 12.08.2020 22:20
    +2
    ЗЕдурок, мля.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 12.08.2020 22:16
    0
    ZAKARPATFAN, 12.08.2020 22:01
    В ситуації з Україною потрібні термінові, радикальні та ризиковані підходи. Ли Куан Ю був ще більшим безжалісним прагматиком, диктатором, що саджав в тюрми навіть своїх критиків.
    Лі куан Ю:"
    Меня часто обвиняют в чрезмерном вмешательстве в частную жизнь граждан. Если бы я не делал этого, мы бы не добились того, чего добились на сегодняшний день. И я говорю без тени сожаления: нас бы здесь не было, мы бы не добились такого экономического прогресса, если бы мы не вмешивались в личные дела, - кто ваш сосед, как вы живете, почему вы шумите, как вы плюете и на каком языке говорите - мы решаем, что правильно. Неважно, что думают люди".
    Тому, якщо агресивні підходи Саакашвіллі зроблять з України Сингапур чи щось типу того, то чому б і ні? Більше того всі ми знаємо, що зарплата в конверті це незаконно і тому неважливо скільки людей сяде у в'язницю, але це треба прикривати, бо так і будемо жити і скулити і ніколи не побудуємо чесну та правову державу.
    Мені здається, ви щось дуже важливе випускаєте з уваги.
    Саакашвілі не зробив з Грузії Сингапур.
    Грузія як була сільскогосподарьскою країною, так і залишилась.
    До того ж Сингапур не знаходився у стані війни з сусідніми країнами, як Україна .
    Лі Куан Ю, був премєр міністром Сингапуру з 1959 року по 1990 (це21 рік)
    потім ще був старшим міністром з 1990 по 2004 , (це 14 років)
    а потім міністром - наставником з 2004 по 2011. (це ще 7 років)
    Хто в Україні висидить при владі (21+14+7) = 35 років?
    Як це буде тут називатись? Ви дуже-дуже точно знаєте як.
    Ya H
    online
      Ya H, 12.08.2020 20:01
    +22
    хYй тебе в рот, а не "потерпеть", ЗЕбил.
    Aleks04
      Aleks04, 12.08.2020 20:03
    +20
    J0e777, 12.08.2020 19:49
    Потерпишь)
    Терпи сам, терпила
    Ya H
    online
      Ya H, 12.08.2020 20:02
    +20
    JulikoB, 12.08.2020 20:00
    Отменил налоговую ловушку для СПДешников устроенную Порохом.
    Еще льготы порезал и раздельные платёжки за "доставку". Вот они "дастижения" ЗЕжыда.
    volf2020
      volf2020, 12.08.2020 19:48
    +19
    Артем а не пішов би ти зі своїм зе лісом.Ти хочеш терпи а мені вже чогось чекати надоїло покі цей артист буде президентом ще 4 рокі.Нехай закругляеться.
    сергей богданов
      сергей богданов, 12.08.2020 20:15
    +18
    Бачили що вибирали, клоуна выбрали вот теперь и смейтесь
    Дима Сергеев
      Дима Сергеев, 12.08.2020 20:07
    +17
    А говорят только бАксЁрам голову отбивают... По ходу он таким и родился((
    dudigo78
    online
      dudigo78, 12.08.2020 20:35
    +15
    Економіка річ інерційна. Якщо цифри показують падіння, то народ на своїх кишенях відчує це з певним часовим лагом. У випадку з клоунами, то поки ми закінчуємо проїдати те, що хоч якось напасли за 2016-2019 рр. А от приблизно з нового року маємо почати відчувати кінець епохи бідності обіцяну рік тому)))
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 12.08.2020 19:44
    +14
    Артем ФЕДЕЦКИЙ: «Зеленскому сейчас трудно, людям нужно потерпеть».
    Иногда лучше жевать чем говорить!!!
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 12.08.2020 20:23
    +13
    Evgene Boykinyuk, 12.08.2020 20:20
    у нас каждые четыре года выбирают клоуна, разница абсолютно никакой.
    Никакой разницы только для долпаепов, которые не видят разницы между наполненной казной перед уходом Пороха с хорошим прогнозом роста ВВП и внезапно пустой казной, да еще внезапно встал вопрос о дефолте. О дефолте блэт, когда только-только от рашки получили три лярда.
    Дима Сергеев
      Дима Сергеев, 12.08.2020 20:08
    +13
    Ya H, 12.08.2020 20:01
    хYй тебе в рот, а не "потерпеть", ЗЕбил.
    1000%
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 12.08.2020 19:57
    +13
    Зато как на рояле исполняет
    BekXan
      BekXan, 12.08.2020 19:57
    +12
    Потерпеть?Что создал или сделал Зелень за свой короткий срок?Где хоть одно его начинание или проект?Порох ещё тот удод был но этот ещё хуже удод.
    kum_Poltava_
      kum_Poltava_, 12.08.2020 20:16
    +11
    Чого ти тоді туди поперся, якщо ти непрофесійний кадр!!!
    У вас же монобільшість! Що вам ще потрібно для запровадження змін на краще життя???
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 12.08.2020 20:05
    +11
    Evgene Boykinyuk, 12.08.2020 20:02
    зато как петя укроборонпром обворовывал, вот уж где не жалко что человек умный!
    Так обворовывал, что это все херней оказалось, вбросом для долпоебов, которые верят любым вбросам
    Игорь Плахтий
      Игорь Плахтий, 12.08.2020 21:13
    +10
    Ще один дебіл виявився...
    mvv71ua
      mvv71ua, 12.08.2020 20:59
    +10
    Він знав куди,а головне з ким іде у президенти !!! І за рік його правління лише скандали,падіння економіки і невиконання жодної обіцянки !!! Єдиний плюс -ми тепер чітко знаємо,що серед населення України 75% манкурти !!!
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 12.08.2020 20:36
    +10
    Evgene Boykinyuk, 12.08.2020 20:27
    у тебя в холодильнике стало полнее от той казны? когда ты почувствуешь что стал жить лучше, тогда свой "не долпоёпский" ротельник и открывай.
    В 18-19 все норм было. С уходом Пороха еще какое-то время было норм, пока Зе саранча не пронеслась над казной и денежными потоками в стране.
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 12.08.2020 20:25
    +10
    вот..сейчас ольгино отпишет свои методички))
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 12.08.2020 20:22
    +10
    Evgene Boykinyuk, 12.08.2020 20:20
    у нас каждые четыре года выбирают клоуна, разница абсолютно никакой.
    да лучше скажи, что тебе никакой УКРАИНСКИЙ президент не нравится..а вот ..уйло был бы в самый раз))
    Igor Krasnenko
      Igor Krasnenko, 12.08.2020 20:09
    +10
    Evgene Boykinyuk, 12.08.2020 20:02
    зато как петя укроборонпром обворовывал, вот уж где не жалко что человек умный!
    Это доказано ? Все только и говорят что украл, накрал , где факты ? Доказательства ?
    Почему же не посадили при всем желании зе?
    Пропаганда работает хорошо