Фаворит ЛЄ? Севілья не програє 19 останніх матчів у всіх турнірах

Хлопці Хулена Лопетегі всерйоз налаштовані взяти євротрофей

© ФК Севілья

Півфіналіст Ліги Європи «Севілья» перебуває у феноменальній формі. Команда не програє ось вже 19 матчів у всіх турнірах (10 перемог, 9 нічиїх), що є найкращим результатом в історії клубу.

Останнього разу хлопці Хулена Лопетегі не змогли набрати очки дев'ятого лютого на виїзді у Віго проти місцевої «Сельти».

Нагадаємо, «Севілья» фінішувала на четвертому місці в турнірній таблиці, поступившись «Атлетіко» лише за додатковими показниками. У Лізі Європи «червоно-білі» вийшли в півфінал, де зіграють з «Манчестер Юнайтед».

Цікаво, що останні п'ять разів, коли «Севілья» добиралася до стадії 1/4 фіналу Ліги Європи або Кубку УЄФА, іспанський клуб в результаті вигравав трофей.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!