Супряга, Попов і Бондар - в розширеному списку збірної України на збори

Тренерський штаб Андрія Шевченка визначився з розширеним списком

Супряга, Попов і Бондар - в розширеному списку збірної України на збори
© УАФ

Українська асоціація футболу (УАФ) оголосила розширений список гравців, який можуть отримати виклик на найближчий тренувальний збір національної команди.

Воротарі: Лунін, Пятов, Бойко, Бущан, Паньків

Захисники: Шабанов, Матвієнко, Миколенко, Кривцов, Пластун, Болбат, Караваєв, Соболь, Тимчик, Попов, Бурда, Бондар

Півзахисники: Буяльський, Степаненко, Коноплянка, Маліновський, Сидорчук, Коваленко, Циганков, Зінченко, Марлос, Ярмоленко, Шапаренко, Шепелев, Безус, Зубков, Макаренко, Харатін

Нападники: Яремчук, Мораес, Супряга

Початок збору планується на 25-26 серпня. На ньому збірна України буде готуватися до двох стартових матчів Ліги Націй - проти Швейцарії 3 вересня і проти Іспанії 6 вересня.

Відзначимо наявність в списку цілого ряду потенційних дебютантів збірної України. Це Георгій Бущан, Олександр Тимчик, Валерій Бондар, Денис Попов, Олександр Зубков, Ігор Харатін і Владислав Супряга.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    az-667
      az-667, 12.08.2020 02:22
    0
    ua-goahead, 11.08.2020 22:07
    Є Бущан і Шапаренко, та жодного представника з Десни. 16 голів Філіпова замало?
    Ничего не имею против Филиппова,думаю шанс он получит...Но одно дело забивать в Чукре,другое дело сборная...Например в середине 2000х в УПЛ в ЧО феерила связка Балабанов-Косырин...Оба получили шанс в сборной(1 и 7игр)Особо ничем себя не проявили...Антонов немало забивал в УПЛ,тоже получал шансы,но увы...Совсем недавно также сватали в сборную Коломойца...Сыграл одну игру и....Сейчас о нём и не слышно...Посмотрим на Филиппова в ЛЕ,если не потеряется,то думаю и в сборную позовут...
    IronValdemar
      IronValdemar, 12.08.2020 02:07
    0
    Щоб попасти в ЗБУ з УПЛ не від ШД або ДК треба показувати напевно не реальну якість гри.
    Філіпов, Ледньов чи Ковалець заслужили, як мінімум, на шанс.
    andre_lui
    online
      andre_lui, 12.08.2020 01:58
    0
    Макс Максов, 11.08.2020 22:54
    Возможно один из первых случаев, когда к Шеве нету особых вопросов. Филиппова думаю в товарняках попробуют, если будет держать уровень в новом сезоне УПЛ.
    Это и настораживает 🙂
    andre_lui
    online
      andre_lui, 12.08.2020 01:58
    0
    ua-goahead, 11.08.2020 22:07
    Є Бущан і Шапаренко, та жодного представника з Десни. 16 голів Філіпова замало?
    Думаю, ще будуть Тренеру видніше. За результат відповідає він...
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 12.08.2020 00:51
    +1
    ua-goahead, 11.08.2020 22:07
    Є Бущан і Шапаренко, та жодного представника з Десни. 16 голів Філіпова замало?
    Хотят проверить резерв (молодежь) из Шахтера и Динамо. Значит, на перспективу пытаются работать.
    П.С. Кому сильно не нравился "горняцкий" вектор сборной - сейчас, в этом составе, представительство Динамо несколько шире.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 11.08.2020 23:58
    +2
    Вместо Бойко можно было посмотреть вратаря Колоса имхо.
    Макс Максов
      Макс Максов, 11.08.2020 22:54
    +3
    Возможно один из первых случаев, когда к Шеве нету особых вопросов. Филиппова думаю в товарняках попробуют, если будет держать уровень в новом сезоне УПЛ.
    ua-goahead
      ua-goahead, 11.08.2020 22:07
    +3
    Є Бущан і Шапаренко, та жодного представника з Десни. 16 голів Філіпова замало?
    Макс Максов
      Макс Максов, 11.08.2020 22:54
    +3
    Возможно один из первых случаев, когда к Шеве нету особых вопросов. Филиппова думаю в товарняках попробуют, если будет держать уровень в новом сезоне УПЛ.
    ua-goahead
      ua-goahead, 11.08.2020 22:07
    +3
    Є Бущан і Шапаренко, та жодного представника з Десни. 16 голів Філіпова замало?
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 11.08.2020 23:58
    +2
    Вместо Бойко можно было посмотреть вратаря Колоса имхо.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 12.08.2020 00:51
    +1
    ua-goahead, 11.08.2020 22:07
    Є Бущан і Шапаренко, та жодного представника з Десни. 16 голів Філіпова замало?
    Хотят проверить резерв (молодежь) из Шахтера и Динамо. Значит, на перспективу пытаются работать.
    П.С. Кому сильно не нравился "горняцкий" вектор сборной - сейчас, в этом составе, представительство Динамо несколько шире.
    az-667
      az-667, 12.08.2020 02:22
    0
    ua-goahead, 11.08.2020 22:07
    Є Бущан і Шапаренко, та жодного представника з Десни. 16 голів Філіпова замало?
    Ничего не имею против Филиппова,думаю шанс он получит...Но одно дело забивать в Чукре,другое дело сборная...Например в середине 2000х в УПЛ в ЧО феерила связка Балабанов-Косырин...Оба получили шанс в сборной(1 и 7игр)Особо ничем себя не проявили...Антонов немало забивал в УПЛ,тоже получал шансы,но увы...Совсем недавно также сватали в сборную Коломойца...Сыграл одну игру и....Сейчас о нём и не слышно...Посмотрим на Филиппова в ЛЕ,если не потеряется,то думаю и в сборную позовут...
    IronValdemar
      IronValdemar, 12.08.2020 02:07
    0
    Щоб попасти в ЗБУ з УПЛ не від ШД або ДК треба показувати напевно не реальну якість гри.
    Філіпов, Ледньов чи Ковалець заслужили, як мінімум, на шанс.
    andre_lui
    online
      andre_lui, 12.08.2020 01:58
    0
    Макс Максов, 11.08.2020 22:54
    Возможно один из первых случаев, когда к Шеве нету особых вопросов. Филиппова думаю в товарняках попробуют, если будет держать уровень в новом сезоне УПЛ.
    Это и настораживает 🙂
    andre_lui
    online
      andre_lui, 12.08.2020 01:58
    0
    ua-goahead, 11.08.2020 22:07
    Є Бущан і Шапаренко, та жодного представника з Десни. 16 голів Філіпова замало?
    Думаю, ще будуть Тренеру видніше. За результат відповідає він...