Василь КРАВЕЦЬ: «Я би відмовився від переходу в Динамо»

Українського захисника вже запрошували в київський клуб

Василь КРАВЕЦЬ: «Я би відмовився від переходу в Динамо»
© ФК Леганес. Василь Кравець

22-річний український захисник іспанського «Луго» Василь Кравець розповів про те, чи хоче він повернутися в Україну.

«Зараз у мене немає великого бажання повертатися в Україну. Хотiлось, ще в Європі пограти. Тут складніше, навіть дуже важко, але я відчуваю себе тут в рази спокійніше. По ігровій практиці, правда, є питання, але в плані життя і побуту я задоволений всім. Мені дуже комфортно жити в Європі. Знаєш, навiть якби мені знову запропонувало перейти київське «Динамо», то я б знову відмовився. Вони мені вже раз робили пропозицію, отримали відмову, і вдруге було б так само. Правда, думаю, вони б вже і не покликали (посміхається)», — зазначив Кравець.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Footboom

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    delta475
      delta475, 11.08.2020 18:40
    +2
    ....нормальный молодой парень создаёт список команд БарселонаБ,ДК,,,,,которым он отказал к 30 годам глядишь вся АПЛ,Л1,и тд
    Sentinel
    online
      Sentinel, 11.08.2020 17:19
    +1
    Непонятно, он не хочет переходить потому что в ДК будет финиш его карьере или потому что в Испании жить приятнее? Переспросите!
    Игорь Левченко
      Игорь Левченко, 11.08.2020 16:59
    +1
    Вася не имя, это диагноз)
    REALIST
    online
      REALIST, 11.08.2020 13:08
    +9
    Ну, Вася, ти вже від Барселони відмовився... тепер ДК... хто наступний?
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 11.08.2020 13:06
    -8
    Кто это? Что за хyйло такое?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 11.08.2020 12:51
    0
    Т. Артём, 11.08.2020 12:17
    Позвал бы Шахтёр - бежал
    Вася Кравец, а зачем ты Артемом Т подписался ?
    VAD
    online
      VAD, 11.08.2020 12:50
    +5
    Плзвал бы Реал, тож не факт шо согласился бы. Но Реал, как и Динамо, не в курсе этих потенциальных отказов
    az-667
      az-667, 11.08.2020 12:46
    +6
    Что ни говори а великий...Барселона Б не его уровень...Вот если бы в основной состав,тогда да...В ДК?...Не не пойду,уже звали,не хочу...Ну просто топ игрок...
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 11.08.2020 12:17
    -9
    Позвал бы Шахтёр - бежал
    REALIST
    online
      REALIST, 11.08.2020 13:08
    +9
    Ну, Вася, ти вже від Барселони відмовився... тепер ДК... хто наступний?
    az-667
      az-667, 11.08.2020 12:46
    +6
    Что ни говори а великий...Барселона Б не его уровень...Вот если бы в основной состав,тогда да...В ДК?...Не не пойду,уже звали,не хочу...Ну просто топ игрок...
    VAD
    online
      VAD, 11.08.2020 12:50
    +5
    Плзвал бы Реал, тож не факт шо согласился бы. Но Реал, как и Динамо, не в курсе этих потенциальных отказов
    delta475
      delta475, 11.08.2020 18:40
    +2
    ....нормальный молодой парень создаёт список команд БарселонаБ,ДК,,,,,которым он отказал к 30 годам глядишь вся АПЛ,Л1,и тд
    Sentinel
    online
      Sentinel, 11.08.2020 17:19
    +1
    Непонятно, он не хочет переходить потому что в ДК будет финиш его карьере или потому что в Испании жить приятнее? Переспросите!
    Игорь Левченко
      Игорь Левченко, 11.08.2020 16:59
    +1
    Вася не имя, это диагноз)
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 11.08.2020 12:51
    0
    Т. Артём, 11.08.2020 12:17
    Позвал бы Шахтёр - бежал
    Вася Кравец, а зачем ты Артемом Т подписался ?