Нацкомітет спорту інвалідів Parimatch Foundation вручать стипендії дітям

Стипендії отримають 20 обдарованих дітей

Нацкомітет спорту інвалідів  Parimatch Foundation вручать стипендії дітям

13 серпня о 12:00 в PMHUB (вул. Іонна Павла II, 5), відбудеться урочистість з нагоди вручення стипендій дітям з інвалідністю, обдарованим у спорті. Захід організовано спільно з Національним комітетом спорту інвалідів України в рамках проекту Parimatch Foundation «Так, я можу!». За всю історію незалежності України - це унікальний випадок надання стипендій від бізнесу для діток з інвалідністю, котрий після минулорічного успіху матиме потужне продовження.

Всього допомогу отримають 20 талановитих у спорті дітей з інвалідністю з 15 регіонів. Самі стипендіати представлені в 9 видах спорту. Вручати стипендії будуть Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич та президент Parimatch Foundation Катерина Білоруська.

«Так, я можу!» - комплексна програма, спрямована на підтримку дітей з інвалідністю шляхом залучення їх до спорту. Головна мета – підтримати талановитих дітей-спортсменів на їхньому шляху до успіху і самореалізації. Заохочення дітей з інвалідністю до систематичних занять фізичною культурою і спортом безпосередньо сприяє підготовці резервного складу національних збірних команд України з видів спорту осіб з інвалідністю.

Презентація благодійного фонду Parimatch Foundation та програми «Так, я можу!» відбулася рік тому в Klitschko Expo. Тоді ж 15 дітей з інвалідністю з 11 регіонів України віком від 12 до 17 років за період з серпня 2019 по серпень 2020 р отримали іменні стипендії в розмірі від 5000 до 8000 гривень, а загальна сума допомоги з серпня 2019 по серпень 2020 склала 1 млн. 164 тис. грн.

Під час урочистості представники масмедіа зможуть поспілкуватись з Міністром молоді та спорту України Вадимом Гутцайтом, Уповноваженим Президента України з прав людей з інвалідністю, президентом Національного комітету спорту інвалідів України Валерієм Сушкевичем і президентом Parimatch Foundation Катериною Білоруською, котрі розкажуть про цілісну програму підтримки талановитих у спорті дітей з інвалідністю та їхні долі. А також буде можливість познайомитись з юними спортсменами з інвалідністю з  різних областей України - лауреатами другої премії комплексної програми підтримки талановитих спортсменів-дітей з інвалідністю «Так, я можу!».

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Віталій Петровський, Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності