Обійшовся без вилучення. Кадар допоміг обіграти лідера чемпіонату

Екс-гравець Динамо знову вийшов на заміну

© Twitter

У Китаї пройшов матч четвертого туру національного чемпіонату між Гуанчжоу Евергранд і Шаньдун Лунен. Несподівану перемогу здобули гості 0:1. Єдиний гол на на 57-й хвилині провів Гуо Танью.

У складі гостей на 73-й хвилині на полі з'явився екс-гравець київського Динамо Тамаш Кадар. Це для нього друга поява на полі в чемпіонаті Китаю. Минулого разу він був вилучений з поля. На цей раз угорський захисник дограв матч до кінця.

Гуанчжоу залишився на першому місці в таблиці, а Шаньдун піднявся на третє місце.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!