ВІДЕО. Його не зупинити! Дончіч побив рекорд Меджика з тріпл-даблів

Лідер «Далласа» допоміг команді обіграти «Мілуокі»

ВІДЕО. Його не зупинити! Дончіч побив рекорд Меджика з тріпл-даблів
© Bleacher Report. Лука Дончіч

Словенський захисник «Далласа» Лука Дончіч набрав 36 очок, зробив 14 підбирань і віддав 19 передач в матчі з «Мілуокі» (136:132 ОТ).

Це вже 17-й тріпл-дабл Дончіча в сезоні. За цим показником він став лідером сезону.

21-річний баскетболіст став наймолодшим гравцем в історії, які посів перше місце в лізі за кількістю тріпл-даблів за підсумками сезону. Дончіч побив рекорд Меджіка Джонсона (1981 рік).

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ESPN

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Андрей
      Андрей , 10.08.2020 21:40
    0
    kvv1404, 09.08.2020 15:11
    Радий за тебе,що ти розумієшся краще тренерів команди.Де ти у Дончича зайву вагу побачив? Ти так вирішив тільки тому що у хлопця немає рельєфної мускулатури? Так її не мали багато білих гравців НБА і грали на досить високому рівні,були лідерами команди.Той самий Дірк Новіцки з того ж Даласу,або Ларі Бьорд з Бостону.Ці хлопці були зірками НБА і не вирізнялись біцепсами чи могутнім торсом.А Дончичу лише 21 рік,а він вже поставив на вуха всю лігу,побивши декілька рекордів які належали таким могутнім монстрам від баскетболу як Меджик Джонсок та Майкл Джордан.Хлопець просто красень,бездоганно володіє технікою володіння м*ячем,відчуває дистанцію,володіє і кидком і проходом і передачею.І це саме доводить що володіючи на найвищому рівні технікою можна стати зіркою НБА не володіючи високим стрибком чи міцною статурою або високим зростом.
    Приведённые примеры Бёрда и Новицки точно к месту по вашему? Эти двое - жилистые и собранные парни были, Дончич же явно ближе к пухленькому. Речь не о мускулатуре вообще.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 09.08.2020 15:11
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Андрей , 09.08.2020 13:07
    Если не займётся собой - его хватит на пару лет максимум. Лишний вес быстро посадит связки, скорости у него и так нет.
    Радий за тебе,що ти розумієшся краще тренерів команди.Де ти у Дончича зайву вагу побачив? Ти так вирішив тільки тому що у хлопця немає рельєфної мускулатури? Так її не мали багато білих гравців НБА і грали на досить високому рівні,були лідерами команди.Той самий Дірк Новіцки з того ж Даласу,або Ларі Бьорд з Бостону.Ці хлопці були зірками НБА і не вирізнялись біцепсами чи могутнім торсом.А Дончичу лише 21 рік,а він вже поставив на вуха всю лігу,побивши декілька рекордів які належали таким могутнім монстрам від баскетболу як Меджик Джонсок та Майкл Джордан.Хлопець просто красень,бездоганно володіє технікою володіння м*ячем,відчуває дистанцію,володіє і кидком і проходом і передачею.І це саме доводить що володіючи на найвищому рівні технікою можна стати зіркою НБА не володіючи високим стрибком чи міцною статурою або високим зростом.
    Dosik
      Dosik, 09.08.2020 14:59
    +1
    Вау!!!Я в захваті!
    Андрей
      Андрей , 09.08.2020 13:07
    -3
    Если не займётся собой - его хватит на пару лет максимум. Лишний вес быстро посадит связки, скорости у него и так нет.
    romanchik.8409
      romanchik.8409, 09.08.2020 12:28
    -2
    В душе он нигга ..100%
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 09.08.2020 12:00
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    и это великая Словения...
    ser_nat
      ser_nat, 09.08.2020 11:54
    +3
    Крутой белый!
    ser_nat
      ser_nat, 09.08.2020 11:54
    +3
    Крутой белый!
    Dosik
      Dosik, 09.08.2020 14:59
    +1
    Вау!!!Я в захваті!
    Андрей
      Андрей , 10.08.2020 21:40
    0
    kvv1404, 09.08.2020 15:11
    Радий за тебе,що ти розумієшся краще тренерів команди.Де ти у Дончича зайву вагу побачив? Ти так вирішив тільки тому що у хлопця немає рельєфної мускулатури? Так її не мали багато білих гравців НБА і грали на досить високому рівні,були лідерами команди.Той самий Дірк Новіцки з того ж Даласу,або Ларі Бьорд з Бостону.Ці хлопці були зірками НБА і не вирізнялись біцепсами чи могутнім торсом.А Дончичу лише 21 рік,а він вже поставив на вуха всю лігу,побивши декілька рекордів які належали таким могутнім монстрам від баскетболу як Меджик Джонсок та Майкл Джордан.Хлопець просто красень,бездоганно володіє технікою володіння м*ячем,відчуває дистанцію,володіє і кидком і проходом і передачею.І це саме доводить що володіючи на найвищому рівні технікою можна стати зіркою НБА не володіючи високим стрибком чи міцною статурою або високим зростом.
    Приведённые примеры Бёрда и Новицки точно к месту по вашему? Эти двое - жилистые и собранные парни были, Дончич же явно ближе к пухленькому. Речь не о мускулатуре вообще.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 09.08.2020 15:11
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Андрей , 09.08.2020 13:07
    Если не займётся собой - его хватит на пару лет максимум. Лишний вес быстро посадит связки, скорости у него и так нет.
    Радий за тебе,що ти розумієшся краще тренерів команди.Де ти у Дончича зайву вагу побачив? Ти так вирішив тільки тому що у хлопця немає рельєфної мускулатури? Так її не мали багато білих гравців НБА і грали на досить високому рівні,були лідерами команди.Той самий Дірк Новіцки з того ж Даласу,або Ларі Бьорд з Бостону.Ці хлопці були зірками НБА і не вирізнялись біцепсами чи могутнім торсом.А Дончичу лише 21 рік,а він вже поставив на вуха всю лігу,побивши декілька рекордів які належали таким могутнім монстрам від баскетболу як Меджик Джонсок та Майкл Джордан.Хлопець просто красень,бездоганно володіє технікою володіння м*ячем,відчуває дистанцію,володіє і кидком і проходом і передачею.І це саме доводить що володіючи на найвищому рівні технікою можна стати зіркою НБА не володіючи високим стрибком чи міцною статурою або високим зростом.