Микола ПАВЛОВ: «Чи стежив за переходом Скрипника в Дніпро-1? Я багато знаю»

Екс-наставник «Ворскли» відповів на питання щодо тренерських перестановок в УПЛ

Микола ПАВЛОВ: «Чи стежив за переходом Скрипника в Дніпро-1? Я багато знаю»
© Сегодня Спорт. Микола Павлов

Заслужений тренер України оцінив прихід Луческу в «Динамо», згадав принципові баталії проти румунського фахівця, а також розповів про не відбувшийся перехід Скрипника в «Дніпро-1».

— Миколо Петровичу, Мірча Луческу — головний тренер «Динамо». Вже пройшов якийсь час з моменту призначення. Що можете сказати про Луческу в «Динамо»?
— Я говорю тільки про один мінус. Це його вік. Я не уявляю, як в 75 років можна бути мотивованим. Луческу відрізняється від інших тренерів саме тим, що він не може жити без футболу. Про це всі говорять і пишуть. Для українського футболу, для київського «Динамо» - прихід Луческу це величезний-величезний плюс.

— Який можете пригадати найскладніший матч проти «Шахтаря» Луческу?
— Проти Луческу у мене завжди були принципові матчі. І пам'ятаю два рази, коли «Шахтарю» вже нічого не треба було, він нам все одно не програв. Це було, коли я очолював і «Ворсклу», і «Іллічівець». Якби ми «Ворсклою» «Шахтар» обіграли, у нас були б шанси поборотися за єврокубки. Але ми тоді зіграли внічию.

І те ж саме було в Маріуполі, коли «Шахтарю» нічого не треба було. Якби ми виграли, ми б боролися за Лігу Європи і, напевно, туди потрапили б. Якраз перед нашою грою вони стали чемпіонами. Ми їх вітали, квіти дарували, мер міста підходив, президент клубу Володимир Семенович Бойко. Луческу тоді випустив «золотий» склад. Там тоді, здається, грали Мхітарян, Фернандіньо. Аби нас обіграти. Але обіграти не зміг, ми зіграли внічию. Ось ці дві гри я запам'ятав.

— Виходить, «Шахтарю» нічого не треба було, але вони не дали вам перемогти?
— Так Так. І тим не менше всі говорять, що «Маріуполь» — це фарм-клуб. Напевно, якби це був фарм-клуб і були б такі стосунки, напевно, «Шахтар» нам би дав перемогти. Як у нас усі говорять, що «Маріуполь» «Шахтарю» допомагає весь час (сміється).

— Стежили за новинами, що Скрипник міг перейти в «Дніпро-1», а Бабич в «Зорю». Що знаєте про це?
— Я, звичайно, стежив і багато знаю. Але, якщо дійові особи про це не говорять, то я не маю права про це розповідати. Я дуже багато знаю (сміється).

— Ви задоволені, що Скрипник та Михайленко залишилися на своїх місцях?
— Я переживав за Михайленко і не хотів, щоб він йшов. Я переживав і за Скрипника. Думаю, ту роботу, яку він зробив в «Зорі», він повинен продовжувати робити. А Бабич же до цих всіх розмов про переходах покинув «Маріуполь». Про це знали заздалегідь.

— Як думаєте, у Остапа Маркевича щось вийде з «Маріуполем»?
— Про нього взагалі нічого не можу сказати, тому що взагалі не знаю, який він тренер. У першоліговому «Агробізнесі» він пропрацював кілька місяців, з «Чорноморцем» теж пропрацював недовго. У нього взагалі немає такого досвіду. Будемо дивитися матчі «Маріуполя», переживати за них.

Дмитро КОТКОВ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Сергій Циба, Sport.ua

(25 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    BekXan
      BekXan, 08.08.2020 23:26
    0
    И ещё экс наставник Мариуполя ,а не Ворсклы !
    BekXan
      BekXan, 08.08.2020 23:04
    +1
    Даже интервью не стоит читать.Без негатива.Ты от дел Павлов , отдыхай.
    A.V.
      A.V., 08.08.2020 20:29
    0
    Від всеосяжного знання люди інколи швидко старіють. Він це мав на увазі про те, що мовчатиме?!!! А, взагалі, дуже багато пустобріхства для привернення уваги до себе. Старпом, який цікавий тільки для нікчемних дописів.
    zhyr
    online
      zhyr, 08.08.2020 20:24
    -1
    Можна подумати, якби Павлов зливав матчі, то вийшов би і сказав це всім))) Це треба бути взагаті тупим))
    zhyr
    online
      zhyr, 08.08.2020 20:22
    +2
    і тут така новина: "Маріуполь підписав восьмого гравця Шахтаря протягом тижня" )))))
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 08.08.2020 18:21
    +9
    Виктор Иванов, 08.08.2020 18:17
    Даже слова Павлова не убедят долдонов в том, что Мариуполь никакого отношения к фармизму не имеет. Упоротость это склад одной извилины.
    И хорошо что Скрипник не уехал в Днепр...
    "Мариуполь" усилился уже восьмым игроком "Шахтера" за неделю
    «Мариуполь» объявил о продлении аренды полузащитника Максима Чеха, чей контракт принадлежит «Шахтеру».
    Минувший сезон чемпион мира в составе сборной Украины U-20 отыграл как раз в «Мариуполе» на правах аренды. Игрок забил 1 гол в 21-м матче.
    Ранее клуб арендовал у «Шахтера» Олега Кудрика, Назария Муравского, Андрея Кулакова, Артема Бондаренко, Даниил Игнатенко, Алексея Кащука и Дмитрия Топалова
    ----------
    Блогер снова на пляже кто то в радиусе твоего действия бутылку водки без присмотра оставил?
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 08.08.2020 18:17
    -12
    Коментар згорнуто. Показати
    Даже слова Павлова не убедят долдонов в том, что Мариуполь никакого отношения к фармизму не имеет. Упоротость это склад одной извилины.
    И хорошо что Скрипник не уехал в Днепр...
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 08.08.2020 17:18
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    интриган
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 08.08.2020 18:21
    +9
    Виктор Иванов, 08.08.2020 18:17
    Даже слова Павлова не убедят долдонов в том, что Мариуполь никакого отношения к фармизму не имеет. Упоротость это склад одной извилины.
    И хорошо что Скрипник не уехал в Днепр...
    "Мариуполь" усилился уже восьмым игроком "Шахтера" за неделю
    «Мариуполь» объявил о продлении аренды полузащитника Максима Чеха, чей контракт принадлежит «Шахтеру».
    Минувший сезон чемпион мира в составе сборной Украины U-20 отыграл как раз в «Мариуполе» на правах аренды. Игрок забил 1 гол в 21-м матче.
    Ранее клуб арендовал у «Шахтера» Олега Кудрика, Назария Муравского, Андрея Кулакова, Артема Бондаренко, Даниил Игнатенко, Алексея Кащука и Дмитрия Топалова
    ----------
    Блогер снова на пляже кто то в радиусе твоего действия бутылку водки без присмотра оставил?
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 08.08.2020 17:18
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    интриган
    zhyr
    online
      zhyr, 08.08.2020 20:22
    +2
    і тут така новина: "Маріуполь підписав восьмого гравця Шахтаря протягом тижня" )))))
    BekXan
      BekXan, 08.08.2020 23:04
    +1
    Даже интервью не стоит читать.Без негатива.Ты от дел Павлов , отдыхай.
    BekXan
      BekXan, 08.08.2020 23:26
    0
    И ещё экс наставник Мариуполя ,а не Ворсклы !
    A.V.
      A.V., 08.08.2020 20:29
    0
    Від всеосяжного знання люди інколи швидко старіють. Він це мав на увазі про те, що мовчатиме?!!! А, взагалі, дуже багато пустобріхства для привернення уваги до себе. Старпом, який цікавий тільки для нікчемних дописів.