Мирон МАРКЕВИЧ: «Як тренер тренеру можу побажати Луческу успіху»

Екс-наставник «Дніпра» і «Металіста» - про останні ключові події в українському футболі

Мирон МАРКЕВИЧ: «Як тренер тренеру можу побажати Луческу успіху»
© УАФ. Мирон Маркевич

Голова комітету національних збірних ФФУ та заслужений український тренер Мирон Маркевич відповів на запитання Sport.ua стосовно «Шахтаря», Мірчі Луческу в «Динамо» та призначення сина Остапа Маркевича на посаду головного тренера «Маріуполя».

— Мироне Богдановичу, «Шахтарю» в 1/4 фіналу Ліги Європи доведеться грати з «Базелем». Ви з «Базелем» або з швейцарськими командами перетиналися?
— З «Базелем» ні. І з швейцарськими клубами, на жаль, ніколи. Швейцарія – гарна країна. Хотілося б там пограти, але, на жаль, не було такої можливості. Єдине, що в Іспанії на зборах ми з «Базелем» жили в одному готелі. Це єдине, де я перетинався з «Базелем».

— Гендиректор «Шахтаря» Сергій Палкін сказав, що «Шахтар» повинен проходити «Базель». Які шанси у «Шахтаря»?
— Дай Бог! Головне, щоб його впевненість перейшла до футболістів. Тут все дуже просто.

— У матчі з «Вольфсбургом» була червона картка у Хочолави?
— Схоже на те, що була.

— Як би у «вовків» не вилучили Брукса і «Вольфсбург» залишився у більшості, міг би бути інший сценарій?
— Не думаю, що вони забили б два м’ячі.

— Вже пройшов якийсь час з моменту призначення Мірчи Луческу на посаду головного тренера «Динамо». Що скажете з цього приводу?
— Як тренер тренеру можу йому побажати тільки успіху в його роботі. Він сам не прийшов, його покликали. Але зрозуміло, що крім першого місця в УПЛ нікого нічого не задовільнить.

— Як вважаєте: вийде у Луческу?
—Час покаже. Важко зараз казати щось. В «Зеніті» у нього не вийшло, в збірній Туреччини також. Ну побачимо. То недовго чекати.

— Гусєв та Вукоєвич у тренерському штабі - це щось нове для «Динамо»?
— Напевно. Бо вони ніколи не працювали тренерами. Побачимо. Зараз важко щось прогнозувати.

— Ультрас тиснуть на керівництво «Динамо». Це може вплинути на гру команди?
— Про ультрас я не хочу коментувати. Я говорю як тренер. І як тренеру я йому бажаю успіхів.

— Слідкували за цими новинами: Скрипник - Михайленко - Бабич?
—То якась комедія. Мені незрозуміло то. Чого так, не знаю. Мені важко сказати.

— Ваш син, Остап Маркевич, став головним тренером «Маріуполя». Що йому побажали? Будете щось підказувати?
— Я думаю, що він може щось мені підказати. Він працював чотири роки в Іспанії. Зі мною їздив майже на всі збори. Він знає мою роботу і роботу найкращих тренерів. Він вчився у Зідана, у Вальверде. Головне, щоб у нього все вийшло. Зараз в команді багато молоді буде. Зрозуміло, що то не так просто. Ну то його вибір, так що хай починає.

— Який стиль буде сповідувати «Маріуполь»?
— Думаю, такий стиль, який був у «Агробізнеса», коли він його тренував.

Дмитро КОТКОВ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Сергій Циба, Sport.ua

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Cтapый Xaнтep
    online
      Cтapый Xaнтep, 09.08.2020 13:20
    +1
    Мирон МАРКЕВИЧ: «Як тренер тренеру можу побажати Луческу успіху»
    Мироне Баданичу, Ви, коли ці слова говорили,часом, дулю в кишені не тримали?
    серж жорж
      серж жорж, 09.08.2020 01:00
    +3
    Мирон ты не тренер ты функционер УАФ ты не тренер
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 08.08.2020 17:42
    -1
    Бидоныч иди в политику.
    Будешь круче чем Батька.
    Потом Гордону дашь вью
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 08.08.2020 17:42
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    jekаfunny, 08.08.2020 15:31
    Что там любитель лизания ног , как успехи .
    В Украине на мнение глоров допинговой помойки , всем фиолетово , так что ты свои умалишённые бредни при себе держи
    Мне приятно, что ты меня помнишь) Про лизание помни, вы как лизали Шахтёру, так и будете это делать ещё очень и очень долго.
    Roger Fed
      Roger Fed, 08.08.2020 17:33
    +2
    Evgene Boykinyuk, 08.08.2020 15:05
    ему хозяин не разрешает мозги иметь
    Ахахаха тупа мокша, в Україні нема прізвищ бойкенюк, є бойко, які ж ви лапті безмозкі))
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 08.08.2020 16:53
    0
    — Слідкували за цими новинами: Скрипник - Михайленко - Бабич?
    —То якась комедія. Мені незрозуміло то. Чого так, не знаю. Мені важко сказати.
    — Ваш син, Остап Маркевич, став головним тренером «Маріуполя». Що йому побажали? Будете щось підказувати?
    — Ну то його вибір, так що хай починає.
    Kromus2007
      Kromus2007, 08.08.2020 16:46
    +2
    Александр Бондарь, 08.08.2020 16:44
    Иванов это редкий мудень,таких поискать ещё надо
    так нашли ведь))))
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 08.08.2020 16:44
    +2
    Kromus2007, 08.08.2020 16:43
    виктор иваноф не твой родственник?
    Иванов это редкий мудень,таких поискать ещё надо
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 08.08.2020 16:43
    +1
    jekаfunny, 08.08.2020 15:31
    Что там любитель лизания ног , как успехи .
    В Украине на мнение глоров допинговой помойки , всем фиолетово , так что ты свои умалишённые бредни при себе держи
    Согласен
    Kromus2007
      Kromus2007, 08.08.2020 16:43
    +2
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 15:05
    Почему ты без мозгов?
    виктор иваноф не твой родственник?
    Kromus2007
      Kromus2007, 08.08.2020 16:42
    0
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 15:05
    Почему ты без мозгов?
    ну он без мозгов,а чего же ты без флага?
    Kromus2007
      Kromus2007, 08.08.2020 16:41
    0
    флюгер и пустобрех
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 08.08.2020 16:40
    0
    "...крім першого місця в УПЛ нікого нічого не задовільнить".
    Тільки мені здалося, що Мирон Суркіса назвав "нікого"?
    Бо навіть Зорю і Десну повністю задовольнило б і друге місце...
    Александр Сидорчук
    online
      Александр Сидорчук, 08.08.2020 15:34
    -1
    ass36, 08.08.2020 14:57
    Для начало дайте ему бюджет как был у Шахтера и Зенита Бразил по 20 лямов брал ещё в то время... А ДК это сброд фантозеров.
    Это ты фантазззёр, в Зените у него были лямы , но это не помешало цыгану обделаться! Не в лямах дело - дело в ЛЮДЯХ!!!Не в результате , а именно в человечности ! Откуда человечность может взяться у тех кто : дамбас паражняк не гонит! ?!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 08.08.2020 15:31
    +1
    пєвєц ртом за 700 штук на місяць
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 08.08.2020 15:31
    +3
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 14:57
    Мирон Богданович, а вам здоровья. И спасибо за всё то, что Вы сделали для ЧУ. Вот только жаль, что фанаты днонамо так быстро всё забыли, типичные двуличные особи. У них нет будущего, как и у их дноклуба, который из года в год позорит Украину.
    Что там любитель лизания ног , как успехи .
    В Украине на мнение глоров допинговой помойки , всем фиолетово , так что ты свои умалишённые бредни при себе держи
    Александр Сидорчук
    online
      Александр Сидорчук, 08.08.2020 15:28
    -5
    Как тренер несуществующих ныне команд, Металист, Днепр и под вопросом Карпаты -желает чего-то там или здесь. Совпадение ( в смысле: падение сов ) или ГДЕ ?!!
    Nashwill
      Nashwill, 08.08.2020 15:24
    0
    Evgene Boykinyuk, 08.08.2020 15:05
    ему хозяин не разрешает мозги иметь
    А вам хазяїн все дозволяє?
    J0e777
    online
      J0e777, 08.08.2020 15:23
    -3
    Пусть мироша расскажет, как он тратит 707 тысяч гривен, которые ему платит федерация непонятно за что
    J0e777
    online
      J0e777, 08.08.2020 15:21
    +4
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 15:05
    Почему ты без мозгов?
    Стыдишься дэнээровской тряпки?
    J0e777
    online
      J0e777, 08.08.2020 15:21
    +4
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 15:05
    Почему ты без мозгов?
    Стыдишься дэнээровской тряпки?
    серж жорж
      серж жорж, 09.08.2020 01:00
    +3
    Мирон ты не тренер ты функционер УАФ ты не тренер
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 08.08.2020 15:31
    +3
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 14:57
    Мирон Богданович, а вам здоровья. И спасибо за всё то, что Вы сделали для ЧУ. Вот только жаль, что фанаты днонамо так быстро всё забыли, типичные двуличные особи. У них нет будущего, как и у их дноклуба, который из года в год позорит Украину.
    Что там любитель лизания ног , как успехи .
    В Украине на мнение глоров допинговой помойки , всем фиолетово , так что ты свои умалишённые бредни при себе держи
    J0e777
    online
      J0e777, 08.08.2020 15:03
    +3
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 15:00
    168 грн (копеек) оставь себе на пирожок с пола
    Ордловец, почему ты без флага?
    Roger Fed
      Roger Fed, 08.08.2020 17:33
    +2
    Evgene Boykinyuk, 08.08.2020 15:05
    ему хозяин не разрешает мозги иметь
    Ахахаха тупа мокша, в Україні нема прізвищ бойкенюк, є бойко, які ж ви лапті безмозкі))
    Kromus2007
      Kromus2007, 08.08.2020 16:46
    +2
    Александр Бондарь, 08.08.2020 16:44
    Иванов это редкий мудень,таких поискать ещё надо
    так нашли ведь))))
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 08.08.2020 16:44
    +2
    Kromus2007, 08.08.2020 16:43
    виктор иваноф не твой родственник?
    Иванов это редкий мудень,таких поискать ещё надо
    Kromus2007
      Kromus2007, 08.08.2020 16:43
    +2
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 15:05
    Почему ты без мозгов?
    виктор иваноф не твой родственник?
    stopor2016
    online
      stopor2016, 08.08.2020 14:59
    +2
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 14:57
    Мирон Богданович, а вам здоровья. И спасибо за всё то, что Вы сделали для ЧУ. Вот только жаль, что фанаты днонамо так быстро всё забыли, типичные двуличные особи. У них нет будущего, как и у их дноклуба, который из года в год позорит Украину.
    Ожидайте , скорая выехала. С вас 168 грн.
    Cтapый Xaнтep
    online
      Cтapый Xaнтep, 09.08.2020 13:20
    +1
    Мирон МАРКЕВИЧ: «Як тренер тренеру можу побажати Луческу успіху»
    Мироне Баданичу, Ви, коли ці слова говорили,часом, дулю в кишені не тримали?
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 08.08.2020 16:43
    +1
    jekаfunny, 08.08.2020 15:31
    Что там любитель лизания ног , как успехи .
    В Украине на мнение глоров допинговой помойки , всем фиолетово , так что ты свои умалишённые бредни при себе держи
    Согласен
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 08.08.2020 15:31
    +1
    пєвєц ртом за 700 штук на місяць
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 08.08.2020 17:42
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    jekаfunny, 08.08.2020 15:31
    Что там любитель лизания ног , как успехи .
    В Украине на мнение глоров допинговой помойки , всем фиолетово , так что ты свои умалишённые бредни при себе держи
    Мне приятно, что ты меня помнишь) Про лизание помни, вы как лизали Шахтёру, так и будете это делать ещё очень и очень долго.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 08.08.2020 16:53
    0
    — Слідкували за цими новинами: Скрипник - Михайленко - Бабич?
    —То якась комедія. Мені незрозуміло то. Чого так, не знаю. Мені важко сказати.
    — Ваш син, Остап Маркевич, став головним тренером «Маріуполя». Що йому побажали? Будете щось підказувати?
    — Ну то його вибір, так що хай починає.
    Kromus2007
      Kromus2007, 08.08.2020 16:42
    0
    Олег Тимофеюк, 08.08.2020 15:05
    Почему ты без мозгов?
    ну он без мозгов,а чего же ты без флага?
    Kromus2007
      Kromus2007, 08.08.2020 16:41
    0
    флюгер и пустобрех
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 08.08.2020 16:40
    0
    "...крім першого місця в УПЛ нікого нічого не задовільнить".
    Тільки мені здалося, що Мирон Суркіса назвав "нікого"?
    Бо навіть Зорю і Десну повністю задовольнило б і друге місце...
    Nashwill
    online
      Nashwill, 08.08.2020 15:24
    0
    Evgene Boykinyuk, 08.08.2020 15:05
    ему хозяин не разрешает мозги иметь
    А вам хазяїн все дозволяє?
    stopor2016
    online
      stopor2016, 08.08.2020 14:57
    0
    Тю.