Сергій ПАЛКІН: «Шахтар повинен виходити в півфінал Ліги Європи»

Генеральний директор клубу задоволений перемогою над «Вольфсбургом»

Сергій ПАЛКІН: «Шахтар повинен виходити в півфінал Ліги Європи»
© twitter.com/fcshakhtar

Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін прокоментував вихід команди в 1/4 фіналу Ліги Європи і майбутню зустріч з «Базелем»

- Перш за все хочу привітати президента клубу, тренерський штаб, футболістів, а головне - уболівальників з виходом «Шахтаря» в 1/4 фіналу Ліги Європи. Це матч історичний, адже ми ніколи раніше на своєму полі не обігравали німецькі команди з рахунком 3:0. Для нас це особлива подія. Якщо говорити про гру, то за весь час, що я працюю в «Шахтарі», перший раз спостерігав такий поєдинок, коли ми, створюючи стільки моментів, не могли скористатися ними фактично до останніх хвилин матчу. Стартові хвилин сім-вісім вийшли нервовими, а потім «Шахтар» повністю взяв гру під свій контроль. Могли забивати м'ячів п'ять до червоної картки Хочолави. А коли сталося те вилучення, знову з'явилася нервозність. Однак, коли склади зрівнялися, ми повністю контролювали гру. Підсумковий рахунок 3:0, вважаю, справедливий. Хоча, за великим рахунком, забитих голів могло бути і більше. Для нас це була дуже важлива гра. І думаю, що емоційно вона задовольнила всіх уболівальників. Були і забиті голи, і червоні картки, і скасований пенальті. В цілому матч видався цікавим як для фахівців, так і для вболівальників.

- Зустрічі з «Вольфсбургом» через пандемію довелося чекати п'ять місяців. Чи можна говорити, що очікування виправдалися сповна?
- Було багато питань, адже команда не мала постійної ігрової практики. Спочатку трапилася пандемія, після якої в стислі терміни догравали чемпіонат, потім знову настала пауза... Це складний і незвичайний сезон. І в такій ситуації ця перемога особливо важлива і цінна для нас.
 
- Перед поєдинком ви говорили, що «Шахтар» просто не має права підвести вболівальників і поступитися. І ось команда вже в чвертьфіналі. Що буде далі?
- Далі ми будемо боротися. Вважаю, «Шахтар» повинен виходити в півфінал. По грі, яку показувала команда у протистоянні з «Вольфсбургом», ми цього, на мій погляд, заслуговуємо. Грали відмінно. Демонстрували атакуючий, красивий футбол. Таке відчуття, що все було розписано, як по нотах. Дай Бог, щоб таку цілісність ми зберегли і в матчі з «Базелем». Упевнений, що якщо будемо грати так само, то доб'ємося позитивного результату.
 
- Наскільки новий формат турніру - на нейтральному полі, без підтримки уболівальників і з одного поєдинку - на руку «Шахтарю»?
- Ми вже досить давно граємо з малою кількістю уболівальників на стадіонах і адаптувалися. Всі команди в рівних умовах. В першу чергу, потрібно бути дуже сконцентрованими, діяти акуратно і намагатися контролювати хід гри. Адже коли досягаєш стадії 1/4 фіналу, будь-яка найменша помилка може призвести до футбольної трагедії.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 07.08.2020 16:41
    0
    Вот так послушаешь-послушаешь Палкина и сделаешь вывод: "А ведь прав Спиридон".
    JulikoB
    online
      JulikoB, 07.08.2020 14:09
    -6
    Игорь Петров, 07.08.2020 13:56
    Шахтер проповедует скоростной и техничный футбол, против команд с такой же философией ( ман сити, барса , аталанта) ему играть трудно, там собраны исполнители классом повыше, а вот против силовых и высокорослых футболистов, проблем практически нет, при игре 1*1, 1*2 они разбираются легко, за счёт более высокой скорости и техники. Единственная серьёзная проблема, это стандарты и отбор мяча в воздухе, тем более с потерей Хочолавы, который селён именно в этом аспекте.
    А что же у Антрахта соснули?
    JulikoB
    online
      JulikoB, 07.08.2020 14:04
    -5
    Такое ощущение, что все было расписано как по нотам.
    ----------------------------------------
    Я тоже это подозреваю
    Игорь Петров
    online
      Игорь Петров, 07.08.2020 13:56
    +2
    Шахтер проповедует скоростной и техничный футбол, против команд с такой же философией ( ман сити, барса , аталанта) ему играть трудно, там собраны исполнители классом повыше, а вот против силовых и высокорослых футболистов, проблем практически нет, при игре 1*1, 1*2 они разбираются легко, за счёт более высокой скорости и техники. Единственная серьёзная проблема, это стандарты и отбор мяча в воздухе, тем более с потерей Хочолавы, который селён именно в этом аспекте.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 07.08.2020 13:27
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    mayakovskiy1, 07.08.2020 12:41
    Все хорошо у команды, но Палкин это жесть. Смысл каркать перед таким важным матчем? Или может Базель случайно 4 плюхи немцам насовал?
    Более того, я хоть и фан ШД, но глядя вчера Базель думал какая же это неудобная команда для Шахты. Там порядок как в Динамо времен Лобановского. Бегут как сумасшедшие, все стандарты отработаны. Нет Шахта все таки фаворит думаю, но Базель вообще не подарок
    я вчера смотря этот поединок был уверен что немцы даже одного гола не забьют, настолько безнадёжно они выглядели, даже вольфсбург с шахтой менее безнадёжно выглядел.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 07.08.2020 13:21
    +4
    Шахтар повинен пройти Базель, але тому, що буде тільки одна гра можна очікувати чого завгодно. І тільки тому дам перевагу Кротам 55%-45%.
    Бондаренко Александр
      Бондаренко Александр, 07.08.2020 12:59
    +2
    Радует,что волки сильнее айнтрахта...судя из турнирной таблицы
    КуцТВ
    online
      КуцТВ, 07.08.2020 12:53
    +4
    Нельзя недооценивать Базель. Из того что вчера увидел: опасные стандарты и хорошо комбинационно в атаке играют. А у нас защита не самая сильная. Так что надо крепко напрячься чтобы из пройти.
    AK_228
    online
      AK_228, 07.08.2020 12:46
    -1
    тссссс... надо не сглазить..
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 07.08.2020 12:45
    0
    mayakovskiy1, 07.08.2020 12:41
    Все хорошо у команды, но Палкин это жесть. Смысл каркать перед таким важным матчем? Или может Базель случайно 4 плюхи немцам насовал?
    Более того, я хоть и фан ШД, но глядя вчера Базель думал какая же это неудобная команда для Шахты. Там порядок как в Динамо времен Лобановского. Бегут как сумасшедшие, все стандарты отработаны. Нет Шахта все таки фаворит думаю, но Базель вообще не подарок
    Согласен с тобой,мысли сходятся
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 07.08.2020 12:43
    +3
    Палкин блть,не спеши со своими выводами Да,команда играла прелестно,но и Базель с другой немецкой командой с играл не хуже.Хватит нам уже команду расслаблять своими вьюхами. Мы все в напряги и ждём матча,не надо каркать
    mayakovskiy1
    online
      mayakovskiy1, 07.08.2020 12:41
    +3
    Все хорошо у команды, но Палкин это жесть. Смысл каркать перед таким важным матчем? Или может Базель случайно 4 плюхи немцам насовал?
    Более того, я хоть и фан ШД, но глядя вчера Базель думал какая же это неудобная команда для Шахты. Там порядок как в Динамо времен Лобановского. Бегут как сумасшедшие, все стандарты отработаны. Нет Шахта все таки фаворит думаю, но Базель вообще не подарок
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 07.08.2020 13:21
    +4
    Шахтар повинен пройти Базель, але тому, що буде тільки одна гра можна очікувати чого завгодно. І тільки тому дам перевагу Кротам 55%-45%.
    КуцТВ
    online
      КуцТВ, 07.08.2020 12:53
    +4
    Нельзя недооценивать Базель. Из того что вчера увидел: опасные стандарты и хорошо комбинационно в атаке играют. А у нас защита не самая сильная. Так что надо крепко напрячься чтобы из пройти.
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 07.08.2020 12:43
    +3
    Палкин блть,не спеши со своими выводами Да,команда играла прелестно,но и Базель с другой немецкой командой с играл не хуже.Хватит нам уже команду расслаблять своими вьюхами. Мы все в напряги и ждём матча,не надо каркать
    mayakovskiy1
    online
      mayakovskiy1, 07.08.2020 12:41
    +3
    Все хорошо у команды, но Палкин это жесть. Смысл каркать перед таким важным матчем? Или может Базель случайно 4 плюхи немцам насовал?
    Более того, я хоть и фан ШД, но глядя вчера Базель думал какая же это неудобная команда для Шахты. Там порядок как в Динамо времен Лобановского. Бегут как сумасшедшие, все стандарты отработаны. Нет Шахта все таки фаворит думаю, но Базель вообще не подарок
    Игорь Петров
    online
      Игорь Петров, 07.08.2020 13:56
    +2
    Шахтер проповедует скоростной и техничный футбол, против команд с такой же философией ( ман сити, барса , аталанта) ему играть трудно, там собраны исполнители классом повыше, а вот против силовых и высокорослых футболистов, проблем практически нет, при игре 1*1, 1*2 они разбираются легко, за счёт более высокой скорости и техники. Единственная серьёзная проблема, это стандарты и отбор мяча в воздухе, тем более с потерей Хочолавы, который селён именно в этом аспекте.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 07.08.2020 13:27
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    mayakovskiy1, 07.08.2020 12:41
    Все хорошо у команды, но Палкин это жесть. Смысл каркать перед таким важным матчем? Или может Базель случайно 4 плюхи немцам насовал?
    Более того, я хоть и фан ШД, но глядя вчера Базель думал какая же это неудобная команда для Шахты. Там порядок как в Динамо времен Лобановского. Бегут как сумасшедшие, все стандарты отработаны. Нет Шахта все таки фаворит думаю, но Базель вообще не подарок
    я вчера смотря этот поединок был уверен что немцы даже одного гола не забьют, настолько безнадёжно они выглядели, даже вольфсбург с шахтой менее безнадёжно выглядел.
    Бондаренко Александр
      Бондаренко Александр, 07.08.2020 12:59
    +2
    Радует,что волки сильнее айнтрахта...судя из турнирной таблицы
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 07.08.2020 16:41
    0
    Вот так послушаешь-послушаешь Палкина и сделаешь вывод: "А ведь прав Спиридон".
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 07.08.2020 12:45
    0
    mayakovskiy1, 07.08.2020 12:41
    Все хорошо у команды, но Палкин это жесть. Смысл каркать перед таким важным матчем? Или может Базель случайно 4 плюхи немцам насовал?
    Более того, я хоть и фан ШД, но глядя вчера Базель думал какая же это неудобная команда для Шахты. Там порядок как в Динамо времен Лобановского. Бегут как сумасшедшие, все стандарты отработаны. Нет Шахта все таки фаворит думаю, но Базель вообще не подарок
    Согласен с тобой,мысли сходятся