ОФІЦІЙНО. Манчестер Сіті підписав захисника Борнмута

Натан Аке може зіграти в центрі оборони і на лівому фланзі

ОФІЦІЙНО. Манчестер Сіті підписав захисника Борнмута
© ФК Манчестер Сіті. Натан Аке

«Манчестер Сіті» оголосив про підписання контракту із захисником «Борнмута» Натаном Аке.

25-річний нідерландський захисник підписав контракт на 5 років. Відзначається, що сума трансферу склала близько 45 мільйонів євро.

Натан Аке номінальний центральний захисник, але також він може зіграти на лівому фланзі оборони. На цій позиції у «Сіті» грає українець Олександр Зінченко.

У сезоні-2019/20 Аге зіграв 30 матчів за «Борнмут», забив 2 м'ячі і віддав 2 гольові передачі.

Нагадаємо, що 4 серпня «Манчестер Сіті» підписав хавбека «Валенсії» Феррана Торреса.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Манчестер Сіті

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Tasha19
    online
      Tasha19, 06.08.2020 08:55
    0
    Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 23:32
    написано же может сыграть слева в защите
    может сыграть не равно будет играть, у МС весь сезон проблемы с ЦЗ, там даже престарелый Фернандиньо играл, а так то и Ляпорт ЛЗ играл, и Зина в центре играть может.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 23:32
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Tasha19, 05.08.2020 23:24
    Причем Зина к покупке ЦЗ?
    написано же может сыграть слева в защите
    Tasha19
    online
      Tasha19, 05.08.2020 23:24
    +2
    Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 22:26
    вот и закончилась сказка зинченка, полсезона-сезон ещё поиграет за Сити и на выход. куда на выход уже интереснее будет, я и близко не представляю в каком он клубе может оказаться.
    Причем Зина к покупке ЦЗ?
    Tasha19
    online
      Tasha19, 05.08.2020 23:23
    0
    UKRAINE FAN, 05.08.2020 22:22
    Странный трансфер. Купить защитника который вылетел в чемпионшип это разве усиление. Я так понимаю ман сити экономит на скаутах а все вливает в трансферы. Как то совсем не ищут перспективны не известных футболистов!
    Его взяли на подмену Ляпорта, и в связи с планами продать Стоунса и Отаменди. Зачем им перспективные или неизвестные, если есть голландец и уже адаптирован к АПЛ
    Sergey Kashan
      Sergey Kashan, 05.08.2020 22:48
    +1
    За манерою гри, зовнішністю дуже нагадує молодого Рууда Гулліта!!!
    Sergey Kashan
      Sergey Kashan, 05.08.2020 22:44
    +4
    Люди, що ви пишите...??? За цим захисником була реальна черга із топ клубів-на хвилиночку Сіті, Манюнайтед, Челсі, Ювентус, Атлетіко... Це ключовий збірник Нідерландів, він грає разом з Ван Дейком, хто дивився Борнмут той прекрасно розумів, що в цій команді він не затримається...
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 22:27
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    логика ахонь, вылетил в чемпионшип, автоматом плохой игрок
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 22:26
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    вот и закончилась сказка зинченка, полсезона-сезон ещё поиграет за Сити и на выход. куда на выход уже интереснее будет, я и близко не представляю в каком он клубе может оказаться.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 05.08.2020 22:22
    -7
    Странный трансфер. Купить защитника который вылетел в чемпионшип это разве усиление. Я так понимаю ман сити экономит на скаутах а все вливает в трансферы. Как то совсем не ищут перспективны не известных футболистов!
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 22:27
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    логика ахонь, вылетил в чемпионшип, автоматом плохой игрок
    Sergey Kashan
      Sergey Kashan, 05.08.2020 22:44
    +4
    Люди, що ви пишите...??? За цим захисником була реальна черга із топ клубів-на хвилиночку Сіті, Манюнайтед, Челсі, Ювентус, Атлетіко... Це ключовий збірник Нідерландів, він грає разом з Ван Дейком, хто дивився Борнмут той прекрасно розумів, що в цій команді він не затримається...
    Tasha19
    online
      Tasha19, 05.08.2020 23:24
    +2
    Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 22:26
    вот и закончилась сказка зинченка, полсезона-сезон ещё поиграет за Сити и на выход. куда на выход уже интереснее будет, я и близко не представляю в каком он клубе может оказаться.
    Причем Зина к покупке ЦЗ?
    Sergey Kashan
      Sergey Kashan, 05.08.2020 22:48
    +1
    За манерою гри, зовнішністю дуже нагадує молодого Рууда Гулліта!!!
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 22:26
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    вот и закончилась сказка зинченка, полсезона-сезон ещё поиграет за Сити и на выход. куда на выход уже интереснее будет, я и близко не представляю в каком он клубе может оказаться.
    Tasha19
    online
      Tasha19, 06.08.2020 08:55
    0
    Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 23:32
    написано же может сыграть слева в защите
    может сыграть не равно будет играть, у МС весь сезон проблемы с ЦЗ, там даже престарелый Фернандиньо играл, а так то и Ляпорт ЛЗ играл, и Зина в центре играть может.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 23:32
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Tasha19, 05.08.2020 23:24
    Причем Зина к покупке ЦЗ?
    написано же может сыграть слева в защите
    Tasha19
    online
      Tasha19, 05.08.2020 23:23
    0
    UKRAINE FAN, 05.08.2020 22:22
    Странный трансфер. Купить защитника который вылетел в чемпионшип это разве усиление. Я так понимаю ман сити экономит на скаутах а все вливает в трансферы. Как то совсем не ищут перспективны не известных футболистов!
    Его взяли на подмену Ляпорта, и в связи с планами продать Стоунса и Отаменди. Зачем им перспективные или неизвестные, если есть голландец и уже адаптирован к АПЛ