ФОТО. Луческу вимагає тактику, ігрові елементи. Попов повертається у обойму

Динамівці провели інтенсивну вечірнє тренування після відновлення

ФОТО. Луческу вимагає тактику, ігрові елементи. Попов повертається у обойму
© ФК Динамо Київ

Київські динамівці провели інтенсивну вечірнє тренування після відновлювального ранку. У першій половині дня гравці провели відновлювальні процедури, щоб в повній готовності приступити до ігрового вечірнього тренування.

Більше як півтори години тривало заняття, в ході якого команда відпрацьовувала тактичні та ігрові елементи, які вимагає від гравців головний тренер Мірча Луческу. Румунський наставник і його асистенти планомірно впроваджують в роботу команди своє бачення футболу, і різноманітні ігрові вправи спрямовані саме на це.

Після розминки і швидкісно-силової роботи команда провела серію ігрових вправ, спрямованих на зміну вектора атаки, виходу з оборони, контроль м'яча і т.д.

До певного моменту в загальній групі займався центральний захисник Денис Попов, у якого як і раніше є обмеження на роботу з м'ячем. Він повернеться в стрій після повного відновлення.

Завтра, 6 серпня, у команди запланована теоретична і практична підготовка, а 7 серпня – перший повноцінний контрольний поєдинок. Суперником буде клуб Другої ліги «Верес» (Рівне).

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 06.08.2020 10:04
    +2
    olexyn, 06.08.2020 00:18
    Ультрас обіцяють, що акції протесту під девізом «Суркіси – ганьба «Динамо» триватимуть у сезоні-2020/2021 постійно. Припиняться вони лише в разі, якщо власники «Динамо» відмовляться від призначення Мірчі Луческу наставником команди.
    https://glavcom.ua/sport/publications/luchesku-maydan-ultras-pishli-u-nastu
    p-foto-i-video-695582.html
    врот им
    SportsMan
    online
      SportsMan, 06.08.2020 08:11
    0
    Forever_young_13, 06.08.2020 02:24
    ....Более полутора часов продолжалось занятие, в ходе которого команда отрабатывала ТАКТИЧЕСКИЕ и игровые элементы, которые требует от игроков главный тренер Мирча Луческу. Румынский наставник и его ассистенты планомерно внедряют в работу команды СВОЁ ВИДЕНИЕ футбола.... (с)
    Два года под руководством физрука Лёсика народные любимцы тупо гоняли шары. При этом мозговая деятельность была пущена на самотёк и БЛАГОПОЛУЧНО ОТДЫХАЛА.
    Как вы думаете, сможет-ли достучаться румынский кудесник до заплесневевших мозгов 100личных мажориков??
    Лошара, какие два года? Он был назначен тренером 15 августа 2019 года. Пойди проспись!
    dima.krot
      dima.krot, 06.08.2020 03:57
    +6
    Наконец, хоть кто-то начал от них что-то требовать. А то эти поленья уже мхом обрастать начали.
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 06.08.2020 02:24
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    ....Более полутора часов продолжалось занятие, в ходе которого команда отрабатывала ТАКТИЧЕСКИЕ и игровые элементы, которые требует от игроков главный тренер Мирча Луческу. Румынский наставник и его ассистенты планомерно внедряют в работу команды СВОЁ ВИДЕНИЕ футбола.... (с)
    Два года под руководством физрука Лёсика народные любимцы тупо гоняли шары. При этом мозговая деятельность была пущена на самотёк и БЛАГОПОЛУЧНО ОТДЫХАЛА.
    Как вы думаете, сможет-ли достучаться румынский кудесник до заплесневевших мозгов 100личных мажориков??
    olexyn
    online
      olexyn, 06.08.2020 00:18
    -12
    Ультрас обіцяють, що акції протесту під девізом «Суркіси – ганьба «Динамо» триватимуть у сезоні-2020/2021 постійно. Припиняться вони лише в разі, якщо власники «Динамо» відмовляться від призначення Мірчі Луческу наставником команди.
    https://glavcom.ua/sport/publications/luchesku-maydan-ultras-pishli-u-nastu
    p-foto-i-video-695582.html
    mist76
      mist76, 06.08.2020 00:03
    +4
    Как минимум нужно сказать спасибо ультрас Динамо. Если бы не жесткое неприятие Луческу как тренера, мы бы таких подробных постоянных отчётов о подготовке команды наврятли увидели бы
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 05.08.2020 23:15
    +12
    хочу интриги и триллера в чемпионате Украины.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 05.08.2020 23:15
    +12
    хочу интриги и триллера в чемпионате Украины.
    dima.krot
      dima.krot, 06.08.2020 03:57
    +6
    Наконец, хоть кто-то начал от них что-то требовать. А то эти поленья уже мхом обрастать начали.
    mist76
      mist76, 06.08.2020 00:03
    +4
    Как минимум нужно сказать спасибо ультрас Динамо. Если бы не жесткое неприятие Луческу как тренера, мы бы таких подробных постоянных отчётов о подготовке команды наврятли увидели бы
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 06.08.2020 10:04
    +2
    olexyn, 06.08.2020 00:18
    Ультрас обіцяють, що акції протесту під девізом «Суркіси – ганьба «Динамо» триватимуть у сезоні-2020/2021 постійно. Припиняться вони лише в разі, якщо власники «Динамо» відмовляться від призначення Мірчі Луческу наставником команди.
    https://glavcom.ua/sport/publications/luchesku-maydan-ultras-pishli-u-nastu
    p-foto-i-video-695582.html
    врот им
    SportsMan
    online
      SportsMan, 06.08.2020 08:11
    0
    Forever_young_13, 06.08.2020 02:24
    ....Более полутора часов продолжалось занятие, в ходе которого команда отрабатывала ТАКТИЧЕСКИЕ и игровые элементы, которые требует от игроков главный тренер Мирча Луческу. Румынский наставник и его ассистенты планомерно внедряют в работу команды СВОЁ ВИДЕНИЕ футбола.... (с)
    Два года под руководством физрука Лёсика народные любимцы тупо гоняли шары. При этом мозговая деятельность была пущена на самотёк и БЛАГОПОЛУЧНО ОТДЫХАЛА.
    Как вы думаете, сможет-ли достучаться румынский кудесник до заплесневевших мозгов 100личных мажориков??
    Лошара, какие два года? Он был назначен тренером 15 августа 2019 года. Пойди проспись!