Луческу повинен піти. Резонансна заява від ультрас Динамо

Фанати з угруповання WBC опублікували пост про ситуацію в київському клубі

Луческу повинен піти. Резонансна заява від ультрас Динамо
© Facebook WBC

Ультрас київського «Динамо» з угруповання WBC опублікували заяву з приводу відносин з керівництвом клубу:

Виносимо цей текст у публічну площину лише тому, що останнім часом дуже багато фейкової інформації та бруду почало виливатися на наш рух.

Ми в черговий раз з повною відповідальністю заявляємо, що з часу відділення нашого руху від офіційного фан-клубу в 2009-му році, ми ЖОДНОГО РАЗУ не отримували ніяких грошей на перформанси, банери, виїзди чи іншої вигоди від клубу чи інших сторонніх осіб. Саме Ультрас «Динамо» є одним з небагатьох рухів, які категорично відмовились від підтримки збірної у ФФУшному проекті «Вірні Збірній», коли нам пропонували безкоштовні євровиїзди та квитки.

Окремо хочемо згадати про заяви від власників клубу чи наближених до них осіб про те, що минулорічний банер у Чернігові чи наші акції після ганебного призначення Луческу головним тренером «Динамо» були та є проплаченими. Ми вже півроку чекаємо доказів від Ігоря Михайловича, а обіцяних скріншотів все так і немає. А те, що ми співпрацюємо з керівництвом «Шахтаря» або УАФ звучить не просто кумедно, а максимально безглуздо. Мабуть, люди, які про це пишуть, не розуміють, що в житті деякі речі можуть відбуватися за покликом честі, а не за купюри. Не судіть по собі.

Натомість, не потребує жодних доказів факт організації Суркісами проплачених акцій під НБУ. Достатньо лише глянути на обличчя учасників цих пікетів, щоб це зрозуміти.

Ми прекрасно розуміємо, що наступним етапом будуть спроби вирішити питання з нами по-поганому. Проблеми з потраплянням на стадіон, цькування на нас правоохоронних органів, цілком може дійти і до псування майна чи нападів під під'їздами. Дзвінки з СБУ з пропозиціями вирішити питання ми вже отримуємо. Але ми чітко впевнені у своїх переконаннях і не збираємось відступати ні на крок. Ми вже справами довели, що готові навіть життя віддати за свою країну. А «Динамо» Київ для багатьох хлопців значить не менше.

Ми в жодному разі не хочемо поганого для «Динамо». Вболіваємо за нього багато років, підтримуємо завжди і всюди! За цей клуб вболівали наші батьки та дідусі. Однак брати Суркіси за останні роки довели «Динамо» до жалюгідного стану, жодна ланка в клубі не працює належним чином. Тому наші вимоги прості і зрозумілі – або вони знаходять для «Динамо» нового, налаштованого на реальні зміни власника, або ж наймають команду професійних менеджерів, які приберуть з клубу відкати, кумівство, нездар та ледарів. А самі відходять від управління клубом. Але спочатку Луческу повинен піти! #ДинамоБезСуркісів #ДинамоБезЛуческу

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(27 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Олег Кулініч
    online
      Олег Кулініч, 08.09.2020 16:51
    0
    А чого там на емблемі тіпа козак розгніваний намальований¿ Там же має бути Фєлікс Едмундович¡ Чи, на крайній випадок, один з його замісників, який розчерком свого пера створив клуб динамо київ¿ Цікаво, шо ше було в тій пачечці документів, які йому принесли в той день на розпис¿ Крім динами¿ Гадаю там і кулачки з колгоспами були присутні, і розстріли з мізками еліти українців, і вопше повний фарш.
    zac1310
    online
      zac1310, 08.09.2020 16:36
    0
    Shara, 06.08.2020 16:30
    И часто вы ходите на стадион? И в непогоду, жару, и когда матчи после 8 вечера?
    а когда ходить, как не вечером! Днем - работа.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.08.2020 19:22
    +2
    для начала порядочные люди вернули бы Суркису 600К зелени, что он штрафов за этих упырей заплатил, а уже потом бы требовали что-то от него требовали, тем более его ухода
    Виталий Жалыбин
      Виталий Жалыбин, 06.08.2020 19:06
    +4
    та мнение быдла никого не интересует
    Sauron
    online
      Sauron, 06.08.2020 17:48
    -1
    Dmytro, 06.08.2020 17:31
    а це точно український сайт?
    До чого це тут?
    Юзайте https://sport.ua/uk/ і буде щастя.
    Історично це Харьківський сайт, тому ворожа мова тут по дефолту.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 06.08.2020 17:38
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Dmytro, 06.08.2020 17:31
    а це точно український сайт?
    Ты думаешь что Украина это только Коломыя и Стрый?
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 06.08.2020 17:36
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    PUTINHUILO, 06.08.2020 13:38
    Представляю как в твоей квартире висят портреты Бойко,Медведчука,Рабиновича...Может,и грамота с Лениным-Сталиным хранится?
    Не угадал. Хотя ты и не первый из ряда упоротых.
    Я по жизни беспартийный. Но в нашем промышленном городе и регионе совсем другой менталитет чем в Киеве и ОРЛьвО. Отсюда и другие приоритеты во внутренней жизни страны. Торгашня и мелкобуржуазная прослойка, титушня и ультрас это мизер против трудящихся.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 06.08.2020 17:33
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    olexyn, 06.08.2020 11:33
    ах, так ти наволоч, зажоп, касапина мертвечукова. Та ти ж та сама 73/43%тна зебілятина, яка тільки й бажає, щоб "какаяразніца". Ти ж наволоч, сепар, якщо не ворог України.
    Ты меня тупыми штампами не заваливай. Я вас с 13-го предупреждал о беде из-за вас... Не дошло. И не смей оскорблять в моём лице миллионы граждан Украины, которые отдали голоса Бойко и ОПЗЖ. Иначе ты и есть сепар. Своё мнение в себя и засунь. А на сегодняшний день это вторая фракция в Раде. Не в масть тебе? Так ты не один в стране со своими ультрас. Есть миллионы людей в полях и на шахтах с заводами. Ты на каком поле или заводе работаешь, и кем ? Жду ответа...
    Dmytro
      Dmytro, 06.08.2020 17:31
    -3
    а це точно український сайт?
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 06.08.2020 17:15
    +2
    mig3131, 06.08.2020 10:03
    Цель оправдывает средства только у подлецов! Никакая цель не стоит предательства, лжи и воровства. "Пока ещё время, спешу оградить себя, а потому от высшей гармонии совершенно отказываюсь. Не стоит она слезинки хотя бы одного только того замученного ребёнка"
    Предательства и воровства согласен. Лжи- нет, потому что ложь - понятие растяжимое. Если я положил в карман 230 гривен, а сказал что 200- это вроде как тоже ложь.
    Только где тут то или другое?Луческу ничего не крал ни у Динамо, ни у Шахтера. А термин "предательство" в рамках просто перехода из одного клуба в другой я вообще не понимаю - клуб это ж только временное место роботы.На мой взгляд - только переход в русские клубы из украинских может являться предательством. И то- только для украинцев.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 06.08.2020 16:48
    -1
    Sauron, 06.08.2020 16:40
    Я почти всегда на стороне ультрас ДК и также я был резко против назначения Луческу.
    Но сейчас я вижу, что возможный уход уже навредит клубу сильнее, чем, попытка остаться и построить команду.
    Ультрас должны принять это, как это принял я.
    Посмотрите на игроков: они воодушевлены тем, что тре6нировки НАМНОГО интереснее и полезнее, чем от динамовских легенд.
    Команда упала ниже плинтуса и нужно что-то менять любой ценой...
    Не должны принять. Ультрас это принципы, пусть чешут языками что там одни малолетки, нечем заняться и т.п. Я знаю одного ультраса, у него своя it-фирма, жена и ребенок. Находясь в этом движении поездил по всей Европе, раззнакомился с ультрасами многих европейских клубов, потом гонял к ним в гости.
    Благодаря им Суркисы с Луческу не смогут расслабиться и раз уж пошли на такой шаг, то придется всем доказать, что это было не зря. Иначе правы окажутся именно ультрасы.
    adidas77
    online
      adidas77, 06.08.2020 16:46
    +3
    Sauron, 06.08.2020 16:40
    Я почти всегда на стороне ультрас ДК и также я был резко против назначения Луческу.
    Но сейчас я вижу, что возможный уход уже навредит клубу сильнее, чем, попытка остаться и построить команду.
    Ультрас должны принять это, как это принял я.
    Посмотрите на игроков: они воодушевлены тем, что тре6нировки НАМНОГО интереснее и полезнее, чем от динамовских легенд.
    Команда упала ниже плинтуса и нужно что-то менять любой ценой...
    Полностью согласен!
    adidas77
    online
      adidas77, 06.08.2020 16:46
    +1
    Я вот тоже не понимаю?
    Почему не направить свою энергию и силы, на реальные проблемы нашего футбола?
    Это УАФ и бездарное управление нашим футболом, продажное и позорное судейство!!!
    А Шахтёр на Олимпийском, или это для вас приемлемо???
    Эти проблемы в сто раз важнее и глобальнее, чем Луческу главный тренер ДК!
    Sauron
    online
      Sauron, 06.08.2020 16:42
    0
    Ukraine, 06.08.2020 13:25
    Я також за ДК без Ультрас.
    Краще повернути звичайних порядних людей з дітками на стадіони.
    Ультрас - часть болел.
    Их выдавили в Англии дорогими абонементами, но это единственная страна, где билеты раскупают на пару сезонов вперед.
    Sauron
    online
      Sauron, 06.08.2020 16:40
    +1
    Я почти всегда на стороне ультрас ДК и также я был резко против назначения Луческу.
    Но сейчас я вижу, что возможный уход уже навредит клубу сильнее, чем, попытка остаться и построить команду.
    Ультрас должны принять это, как это принял я.
    Посмотрите на игроков: они воодушевлены тем, что тре6нировки НАМНОГО интереснее и полезнее, чем от динамовских легенд.
    Команда упала ниже плинтуса и нужно что-то менять любой ценой...
    Shara
      Shara, 06.08.2020 16:39
    -3
    olexyn, 06.08.2020 10:42
    а я за кротів з 2001-го не вболівав, і не вболіватиму. Як мінімум, вони мені - байдужі. Якщо не ворожі, через те лайно, яки вони на чолі з рижою мразотою вилили на Динамо за ці роки.
    А теперь готов в зад деда старого целовать! ))))))))
    Shara
      Shara, 06.08.2020 16:36
    0
    Grigorio666, 06.08.2020 11:00
    Ультраси Вам хтось проплатив за цю заяву, все і так зрозуміло бабки не ПАхнуть, а Суркіс все правильно робить, як пробував, щоб його команда вигравала через кумівство, суддівство і тд., то Ви нічого не робили, а тепер як Динамо пробує чесно, своєю грою і тренерським талантом здобути перемоги, то Ви ЛЯПАЄТЕ СВОІМИ ЯЗИКАМИ все що треба і не треба. ЛУЧЕСКУ - тренер, який хоче довести, що Динамо команда з історією, і які ВИ УЛЬТРАС , якщо Ви тільки заважаєте і шкодите. СЛАВА УКРАІНІ. ГЕРОЯМ СЛАВА. СМЕРТЬ ВОРОГАМ. І НЕ СТАВАЙТЕ ВОРОГАМИ ДИНАМО, якщо ВИ справжні вболівальники ДИНАМО КИЄВА, а не переодіті і проплачені УЛЬТРАС. Можливо Шахтар так переживає за одновладдя в украінському футболі?????????????
    Луческу до задницы слава Динамо. Ему Шахтеру хочется насолить за деньги Суркиса. Он и Лобанского в грош не ставил, а тут потащили старого к памятнику. Святотатство просто.
    Ничего он не добьется. Шахтер пока недосягаем в Украине.
    Не вижу будущего у Динамо с Суркисами. И еще. Переругаются Суркис с Луческу скоро и намертво. И тогда Игогоша вспомнит об ультрас.
    Shara
      Shara, 06.08.2020 16:30
    -1
    Ukraine, 06.08.2020 13:25
    Я також за ДК без Ультрас.
    Краще повернути звичайних порядних людей з дітками на стадіони.
    И часто вы ходите на стадион? И в непогоду, жару, и когда матчи после 8 вечера?
    Dmytro
      Dmytro, 06.08.2020 16:18
    -1
    А їх назва чітко вказує на їх нео-нацистські погляди чи це просто якесь тупе вимахування?
    dgurkis
    online
      dgurkis, 06.08.2020 13:45
    +1
    Ukraine, 06.08.2020 13:25
    Я також за ДК без Ультрас.
    Краще повернути звичайних порядних людей з дітками на стадіони.
    Та тьолок у підтанцьовку, щоб стрибали та сраки задирали! А то окрім диму, нічого не бачим. Навід поле та мяч кудись зникають. А коли надишишся отої пароаши так уже перед очима якись шимждики бігають та путлер мерещится на табло з Єрдоганом. Маячня, якась!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 05.08.2020 20:39
    +31
    Много можно чего говорить кто кому чего должен, в том числе что и сурок должен уйти, однако ДК в данный момент частный клуб и заявления эти услышаны не будут явно.
    BaZia
    online
      BaZia, 05.08.2020 20:57
    +28
    Что хочеться сказать этим ультрас..
    Вы не хотите смотреть футбол, вот и не приходите. А фанат он верен всегда!
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 05.08.2020 20:52
    +27
    Ага, стоїть величезна черга шейхів, які мріють викупити Динамо і почати інвестувати в нього мільярди доларів. Ультиматуми ставити тут безглуздо. Хоча я теж далеко не в захваті від Луческу. Та це точно краще, ніж Хацкевич чи Михайліченко.
    padlo95
      padlo95, 05.08.2020 21:21
    +23
    Заепали уже эти Ультрас!!! Кто вы такие? Реальные болельщики желают лучшего для клуба.....
    Andriy Bilozir
    online
      Andriy Bilozir, 05.08.2020 21:02
    +23
    Динамо без дегенератов !!! #ДинамоБезУльтрасов #УльтруГеть
    Александр Пересадько
      Александр Пересадько, 05.08.2020 21:41
    +19
    Делать им нечего .Пусть идут работать.
    Andre066
      Andre066, 05.08.2020 20:50
    +19
    Штрафы вы тоже сами платите, принося убыток клубу!
    Slava T
      Slava T, 05.08.2020 21:10
    +18
    Почему эти конченые ультрасы не гавкали когда у руля столько лет были тренеры, которые топили Динамо (кроме Реброва), ведь и Суркисы тогда тоже были владельцами???
    source02
    online
      source02, 05.08.2020 20:46
    +18
    DidOk, 05.08.2020 20:42
    Буде війна...
    Між фанами і Суркісами
    какими фанами? эти уебки не фаны, это дегенераты
     © «УАФ – М а ф і я!»
    online
      © «УАФ – М а ф і я!», 05.08.2020 20:45
    +18
    DidOk, 05.08.2020 20:42
    Буде війна...
    Між фанами і Суркісами
    Між ультрас та Суркісами. Більшість фанатів не підтримують їх точку зору
    Sashko Sraka
      Sashko Sraka, 05.08.2020 20:35
    +18
    Коментар згорнуто. Показати
    Ультрас?)))) Это те малолетние очколупы которые воруют по магазинам и трощат електрички? Или англ.фильмов насмотрелись?
    SandroKing
    online
      SandroKing, 05.08.2020 21:05
    +17
    Сегодня кстати Шахтер играет на Олимпийском и будет играть весь следующий сезон. Это мекка для Динамо. Что-то не вижу недовольства WBC. Они больше переживают как развалить Динамо.
     © «УАФ – М а ф і я!»
    online
      © «УАФ – М а ф і я!», 05.08.2020 20:44
    +17
    Правильно кто то написал в комментариях. Не обращать внимания на этих долбодятлов и закрыть фанатский сектор. Управу на них найдут, при желании
    gajvir
      gajvir, 05.08.2020 20:43
    +17
    Не вірю жодному слову. Мета WBC - Суркіси. Не ФФУ , не Ахметов, не Шахтар на Олімпійському, не Павелко,ні Луческу, ні ганебне суддівство, їх не цікавить нічого.
    А може краще організувати акцію - Динамо без WBC?
    NachoBarbero
      NachoBarbero, 05.08.2020 20:36
    +17
    Да вы на#уй не нужны клубу, можете распускать свою организацию.
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 05.08.2020 20:30
    +17
    Луческу! Даешь Киеву выход в лч и проход к полуфиналу ЛЕ!!!!
    yan2018
      yan2018, 06.08.2020 00:04
    +16
    Мечта. Ультрас игнорирует все игры ДК. Семьи с детьми и нормальные болелы возвращаются на стадион.
    Arius
    online
      Arius, 05.08.2020 21:14
    +16
    Идите нах, мне впервые за 6 лет интересно наблюдать за ДК, так что идите нах!!!!
    stopor2016
    online
      stopor2016, 05.08.2020 20:34
    +16
    Да пошли вы .... Какую-то моську слушать-себя не уважать.
    sergalis
      sergalis, 05.08.2020 22:19
    +13
    Ультрас, идите лесом. Задрали, вы вообще кто такие? Кем себя возомнили? Быдло фанаты , из-за которых я не мог ходить на свою любимую команду , из-за дисквалификации.
    Надеюсь футбол будет без вас , орки.
    А мы, адекватные болелы, будем с командой и при луческу.