Прощавай, Сан-Ікер: що ви знаєте про Касільяса?

Sport.ua пропонує читачам перевірити свої знання про легенду, що йде

Прощавай, Сан-Ікер: що ви знаєте про Касільяса?
© The Olive Press. Ікер Касільяс

Те, чого чекали, але в що не хотіли вірити вболівальники по всьому світу, сталося: Ікер Касільяс оголосив про завершення кар'єри. На жаль, перенесений в минулому році інфаркт не залишив шансів повернутися в професійний спорт, і після закінчення контракту з «Порту» іспанець повісив рукавички на цвях.

На честь воротаря, який протягом двох десятиліть був символом перемог і класної гри у воротах, ми підготували онлайн-вікторину.

 

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Віталій Пасічний, Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    source02
    online
      source02, 05.08.2020 21:57
    0
    justhateme, 05.08.2020 14:37
    В вопросе кто был основным до Касильяса - ответ Бодо Илгнер. В вопросе про замену в ЛЧ - оказывается что Касильяс заменил Сесара Санчза, при этом "навсегда".Так а Бодо где был?
    я тоже нихуя не понял про Илгнера, дичь какаято минус репа автору сквиза
    FunnyCOFE
      FunnyCOFE, 05.08.2020 18:24
    -1
    10 из 10, но 3 вопроса угадал, а так и не думал, что так много о нем знаю, хотя, пожалуй, единственный игрок Реала 14 года, которого уважал)
    Skauser
      Skauser, 05.08.2020 16:35
    0
    justhateme, 05.08.2020 14:37
    В вопросе кто был основным до Касильяса - ответ Бодо Илгнер. В вопросе про замену в ЛЧ - оказывается что Касильяс заменил Сесара Санчза, при этом "навсегда".Так а Бодо где был?
    Бодо закончил карьеру в 2001-м.
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 05.08.2020 14:54
    +1
    sanchos78, 05.08.2020 14:05
    А что они должны спрашивать? Как его зовут или какой он национальности?
    Це не та інформація, яка зберігається в голові. Той, хто слідкує за Реалом, зможе назвати воротаря, якого змінив Касільяс, той, хто фан самого Ікера, зможе сказати де він грав і коли. Гравці з якими він грав - теж зможе назвати фанат Ікера і його виступів. І досягнення назве, але згадати всі матчі, коли Кас грав з Динамо і хто йому забивав - то дурниця.
    justhateme
    online
      justhateme, 05.08.2020 14:37
    +2
    В вопросе кто был основным до Касильяса - ответ Бодо Илгнер. В вопросе про замену в ЛЧ - оказывается что Касильяс заменил Сесара Санчза, при этом "навсегда".Так а Бодо где был?
    sanchos78
      sanchos78, 05.08.2020 14:05
    +1
    RoNIkyo, 05.08.2020 12:08
    Проходжу тести лише щоб дізнатись цікаві факти. Ті, хто складають їх, реально думають, що я пам'ятаю кожен матч українців з Касільясом з 2000 року і пам'ятаю кожного автора голів?
    А что они должны спрашивать? Как его зовут или какой он национальности?
    sanchos78
      sanchos78, 05.08.2020 14:04
    0
    Неплохо знаю о легенде 5.
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 05.08.2020 12:08
    +4
    Проходжу тести лише щоб дізнатись цікаві факти. Ті, хто складають їх, реально думають, що я пам'ятаю кожен матч українців з Касільясом з 2000 року і пам'ятаю кожного автора голів?
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 05.08.2020 12:08
    +4
    Проходжу тести лише щоб дізнатись цікаві факти. Ті, хто складають їх, реально думають, що я пам'ятаю кожен матч українців з Касільясом з 2000 року і пам'ятаю кожного автора голів?
    justhateme
    online
      justhateme, 05.08.2020 14:37
    +2
    В вопросе кто был основным до Касильяса - ответ Бодо Илгнер. В вопросе про замену в ЛЧ - оказывается что Касильяс заменил Сесара Санчза, при этом "навсегда".Так а Бодо где был?
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 05.08.2020 14:54
    +1
    sanchos78, 05.08.2020 14:05
    А что они должны спрашивать? Как его зовут или какой он национальности?
    Це не та інформація, яка зберігається в голові. Той, хто слідкує за Реалом, зможе назвати воротаря, якого змінив Касільяс, той, хто фан самого Ікера, зможе сказати де він грав і коли. Гравці з якими він грав - теж зможе назвати фанат Ікера і його виступів. І досягнення назве, але згадати всі матчі, коли Кас грав з Динамо і хто йому забивав - то дурниця.
    sanchos78
      sanchos78, 05.08.2020 14:05
    +1
    RoNIkyo, 05.08.2020 12:08
    Проходжу тести лише щоб дізнатись цікаві факти. Ті, хто складають їх, реально думають, що я пам'ятаю кожен матч українців з Касільясом з 2000 року і пам'ятаю кожного автора голів?
    А что они должны спрашивать? Как его зовут или какой он национальности?
    source02
    online
      source02, 05.08.2020 21:57
    0
    justhateme, 05.08.2020 14:37
    В вопросе кто был основным до Касильяса - ответ Бодо Илгнер. В вопросе про замену в ЛЧ - оказывается что Касильяс заменил Сесара Санчза, при этом "навсегда".Так а Бодо где был?
    я тоже нихуя не понял про Илгнера, дичь какаято минус репа автору сквиза
    Skauser
      Skauser, 05.08.2020 16:35
    0
    justhateme, 05.08.2020 14:37
    В вопросе кто был основным до Касильяса - ответ Бодо Илгнер. В вопросе про замену в ЛЧ - оказывается что Касильяс заменил Сесара Санчза, при этом "навсегда".Так а Бодо где был?
    Бодо закончил карьеру в 2001-м.
    sanchos78
      sanchos78, 05.08.2020 14:04
    0
    Неплохо знаю о легенде 5.