Гірник перейменували в ФК Кривбас. Клуб буде виступати у Другій лізі

Команда відродиться у Другій лізі

Гірник перейменували в ФК Кривбас. Клуб буде виступати у Другій лізі
© krivbass.city

Колишній гравець «Кривбасу» Тарас Стретович опублікував виписку з реєстру, яка підтверджує, що клуб Другої ліги «Гірник» перейменовано в «Кривбас» Кривий Ріг.

Тренером команди буде Геннадій Приходько. Гравці «Гірника» переоформлюють контракти вже з «Кривбасом».

Стретович зазначає, що в місті різне ставлення до цього процесу, так як очікувалося, що «Кривбас» буде саме відроджений, а не просто дасть своє ім'я іншому клубу.

Перейменування пов'язане з тим, що у «Кривбаса» зараз немає власної футбольному інфраструктури, а ось у «Гірника» вона є.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Istm
    online
      Istm, 03.08.2020 20:00
    -1
    наобирали це зе-сміття? насолождуйтесь.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 03.08.2020 18:26
    +4
    вот! презеденд обещал восстановить Кривбасс и восстановил
    самое время поставить Юзику задачу выиграть Лигу чемпионов
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 03.08.2020 18:17
    -1
    Вы сомневаетесь как все будет сделано?
    Информация к размышлению в Кривом Роге депутаты Корявченков и Криворучкина...
    Вот на таком высоком идейном уровне все и будет сделано...
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 03.08.2020 18:12
    -1
    Ещё ничего не переименовали и ничего не создали.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 03.08.2020 17:56
    +2
    Кривбассов развелось немеряно.
    На фото Код ЕГРПОУ 33576285, дата регистрации 28.07.2005 (15 лет).///
    Там есть ещё ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "КРИВБАС" от 2006 ликвидировано.Код ЕГРПОУ 33453402.
    ///
    ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФК "КРИВБАС"
    Статус юридического лица
    (по состоянию на 03.08.2020) Не пребывает в процессе прекращения
    Код ЕГРПОУ 41034874
    Дата регистрации
    16.12.2016 (3 года 7 месяцев)
    //////
    Так какой же истории матери ценен???!
    Tsetsur
    online
      Tsetsur, 03.08.2020 17:44
    +3
    А где инфраструктура ФК Кривбасс делась? Пропили?
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 03.08.2020 17:00
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    ФК Кривбасс им. Юзика должен играть в Европе сразу!
    DidOk
      DidOk, 03.08.2020 16:51
    +1
    Все мутно...
    REALIST
    online
      REALIST, 03.08.2020 16:29
    +6
    Думаю, просто шумок під вибори, що пропихнути чергового "слугу" у відповідному регіоні...
    REALIST
    online
      REALIST, 03.08.2020 16:28
    +3
    ...якщо я правильно уловив вектор криворізьких клоунів, то їм потрібно було б спочатку створити ФК Кривбас (зі статутним фондом хоча б 1000 грн) подати оголошення про бажання розрахуватися по всіх кредиторсько/дебіторських претензіях і ЛИШЕ ПІСЛЯ ЦЬОГО зливатися з ФК Гірник (у якого є поле, стадіон, футболісти та інша інфраструктура)...
    REALIST
    online
      REALIST, 03.08.2020 16:22
    +2
    Ostap1948, 03.08.2020 16:08
    А чому не зможе? Мені здається - зможе. Втім я можу помилятися. Хотілося б пояснень.
    саме тому, чому Карпати 1963 не зможуть користуватися брендом "Карпати", а Дніпро-1 брендом "Дніпро" і т.д. ... щоб клуби не уникали відповідальності за невиконання фінансових зобовязань. Кривбас був оголошений банкрутом, значна частина зобовязань (по контрактам, договорам, зарплатам) - була невиконана... Тому, для того щоб використовувати відповідний бренд, потрібно спочатку розрахуватися по боргах (на які ще й постійно набігає пеня)! ...Я не впевнений, що Гірник (який ледь виживає в 2-й лізі) на рівному місці викине багатомільйонні кошти просто в нікуди!
    sergrey4
      sergrey4, 03.08.2020 16:17
    +5
    Лайно. Юзіку задля піару на вибори мера.
    axylinam
    online
      axylinam, 03.08.2020 16:13
    +11
    Нужно было назвать фк "95 квартал" и начать с аматоров
    Ostap1948
      Ostap1948, 03.08.2020 16:08
    -6
    REALIST, 03.08.2020 15:58
    ЗЕклоунада почалась... З таким успіхом краще б "відродили" Кривбас на базі Інгульця, Авангарда, Металурга, чи будь-якого клубу вищки/пердиву... швидше б пройшло "відродження"... Юзік і гарант в курсі, що переназваний клуб не зможе використовувати емблему, історію (статистику) справжнього Кривбаса ?
    А чому не зможе? Мені здається - зможе. Втім я можу помилятися. Хотілося б пояснень.
    APL
    online
      APL, 03.08.2020 16:04
    +10
    Hemingway, 03.08.2020 16:02
    Якщо це одне лише перейменування тоді в чому сенс? Клубу потрібне фінансування щоб досягати якогось результату. Хто фінансувати буде?
    95 квартал і КО
    Hemingway
    online
      Hemingway, 03.08.2020 16:02
    +9
    Якщо це одне лише перейменування тоді в чому сенс? Клубу потрібне фінансування щоб досягати якогось результату. Хто фінансувати буде?
    REALIST
    online
      REALIST, 03.08.2020 15:58
    +11
    ЗЕклоунада почалась... З таким успіхом краще б "відродили" Кривбас на базі Інгульця, Авангарда, Металурга, чи будь-якого клубу вищки/пердиву... швидше б пройшло "відродження"... Юзік і гарант в курсі, що переназваний клуб не зможе використовувати емблему, історію (статистику) справжнього Кривбаса ?
    Ilya
    online
      Ilya , 03.08.2020 15:50
    +3
    А кто его владелец?
    Vit18
    online
      Vit18, 03.08.2020 15:49
    -8
    Файно є.
    axylinam
    online
      axylinam, 03.08.2020 16:13
    +11
    Нужно было назвать фк "95 квартал" и начать с аматоров
    REALIST
    online
      REALIST, 03.08.2020 15:58
    +11
    ЗЕклоунада почалась... З таким успіхом краще б "відродили" Кривбас на базі Інгульця, Авангарда, Металурга, чи будь-якого клубу вищки/пердиву... швидше б пройшло "відродження"... Юзік і гарант в курсі, що переназваний клуб не зможе використовувати емблему, історію (статистику) справжнього Кривбаса ?
    APL
    online
      APL, 03.08.2020 16:04
    +10
    Hemingway, 03.08.2020 16:02
    Якщо це одне лише перейменування тоді в чому сенс? Клубу потрібне фінансування щоб досягати якогось результату. Хто фінансувати буде?
    95 квартал і КО
    Hemingway
    online
      Hemingway, 03.08.2020 16:02
    +9
    Якщо це одне лише перейменування тоді в чому сенс? Клубу потрібне фінансування щоб досягати якогось результату. Хто фінансувати буде?
    REALIST
    online
      REALIST, 03.08.2020 16:29
    +6
    Думаю, просто шумок під вибори, що пропихнути чергового "слугу" у відповідному регіоні...
    sergrey4
      sergrey4, 03.08.2020 16:17
    +5
    Лайно. Юзіку задля піару на вибори мера.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 03.08.2020 18:26
    +4
    вот! презеденд обещал восстановить Кривбасс и восстановил
    самое время поставить Юзику задачу выиграть Лигу чемпионов
    Tsetsur
    online
      Tsetsur, 03.08.2020 17:44
    +3
    А где инфраструктура ФК Кривбасс делась? Пропили?
    REALIST
    online
      REALIST, 03.08.2020 16:28
    +3
    ...якщо я правильно уловив вектор криворізьких клоунів, то їм потрібно було б спочатку створити ФК Кривбас (зі статутним фондом хоча б 1000 грн) подати оголошення про бажання розрахуватися по всіх кредиторсько/дебіторських претензіях і ЛИШЕ ПІСЛЯ ЦЬОГО зливатися з ФК Гірник (у якого є поле, стадіон, футболісти та інша інфраструктура)...
    Ilya
    online
      Ilya , 03.08.2020 15:50
    +3
    А кто его владелец?
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 03.08.2020 17:56
    +2
    Кривбассов развелось немеряно.
    На фото Код ЕГРПОУ 33576285, дата регистрации 28.07.2005 (15 лет).///
    Там есть ещё ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "КРИВБАС" от 2006 ликвидировано.Код ЕГРПОУ 33453402.
    ///
    ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФК "КРИВБАС"
    Статус юридического лица
    (по состоянию на 03.08.2020) Не пребывает в процессе прекращения
    Код ЕГРПОУ 41034874
    Дата регистрации
    16.12.2016 (3 года 7 месяцев)
    //////
    Так какой же истории матери ценен???!
    REALIST
    online
      REALIST, 03.08.2020 16:22
    +2
    Ostap1948, 03.08.2020 16:08
    А чому не зможе? Мені здається - зможе. Втім я можу помилятися. Хотілося б пояснень.
    саме тому, чому Карпати 1963 не зможуть користуватися брендом "Карпати", а Дніпро-1 брендом "Дніпро" і т.д. ... щоб клуби не уникали відповідальності за невиконання фінансових зобовязань. Кривбас був оголошений банкрутом, значна частина зобовязань (по контрактам, договорам, зарплатам) - була невиконана... Тому, для того щоб використовувати відповідний бренд, потрібно спочатку розрахуватися по боргах (на які ще й постійно набігає пеня)! ...Я не впевнений, що Гірник (який ледь виживає в 2-й лізі) на рівному місці викине багатомільйонні кошти просто в нікуди!
    DidOk
    online
      DidOk, 03.08.2020 16:51
    +1
    Все мутно...