Реймс через 57 років знову зіграє в єврокубках

Потрібно дякувати ПСЖ і достроковому завершенню чемпіонату через епідемію коронавірусу

© ФК Реймс

«Реймс», який посів 6-е місце за підсумками минулого сезону Ліги 1, вперше за 57 років зіграє в єврокубках. Це стало можливим після того, як ПСЖ виграв фінал Кубка Французької Ліги у «Ліона», який фінішував сьомим в чемпіонаті і сподівався хоча б так добути останню путівку в ЛЄ.

Відзначимо, що «Реймс» розпочне боротьбу в єврокубках у другому раунді кваліфікації Ліги Європи.

Останній європейський матч команди відбувся 13 березня 1963 року: в Фейеноорді (1:1) в чвертьфіналі Кубка чемпіонів.

Нагадаємо, «Реймс» є 6-разовим чемпіоном Франції, також команда двічі ставала фіналістом Кубка європейських чемпіонів в 50-х роках минулого століття.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!