Ярмоленко став найкращим гравцем Вест Хема за дуже важливим показником

У матчах за участю українця «молотобійці» в середньому здобували найбільше очок

Ярмоленко став найкращим гравцем Вест Хема за дуже важливим показником
© ФК Вест Хем. Андрій Ярмоленко

У сезоні, що завершився «Вест Хем» набирав в середньому по 1,07 очка за гру у всіх турнірах. Однак найбільш успішно команда з Лондона виступала, коли в її складі був присутній вінгер збірної України Андрій Ярмоленко.

Відзначимо, що до рейтингу потрапили ті гравці, які провели не менше половини поєдинків.

Середня кількість набраних очок «Вест Хема» за участю одного футболіста

Всього Андрій Ярмоленко провів за сезон 23 матчі, але якщо перевести його ігрову практику в хвилини, то вийде лише 26% часу. За цим показником він зайняв лише 14-е місце серед всіх гравців «Вест Хема». При цьому Андрій став лідером «молотобійців» за кількістю виходів на заміну - їх у нього було 13.

Читайте також: Клуби Зінченка і Ярмоленка увійшли до списку найдорожчих футбольних брендів

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — zbirna.com

(84 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Nashwill
    online
      Nashwill, 31.07.2020 13:12
    +4
    У вадо від новини срака рветься на британський прапор
    JV
    online
      JV, 31.07.2020 13:03
    +2
    kvv1404, 31.07.2020 10:36
    Для чого цей пост? підкреслити значущість Ярмоли для Вест Хема? Так він хоче його продавати.Хіба клуб буде продавати гравця,який дуже важливий для команди? Хіба що якщо дуже потрібні гроші.А за Ярмолу багато не дадуть аби на його продажу будувати фінансове благополуччя клубу хоча б на рік. Тому не треба тут йому осанну співати - з 23 матчів він тільки 10 разів виходив в основі,це самий головний показник його гри а не забиті м*ячі.Бо якщо би він взагалі не забивав то й часу на полі проводив би ще менше.
    Вадо ты забыл о своей вставной челюсти? Побойся Бога - ведь можно так не только зубов лишиться
    mb_cdi
      mb_cdi, 31.07.2020 12:58
    -4
    по протиранию скамьи
    Евгений Бойкинюк
      Евгений Бойкинюк, 31.07.2020 12:34
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    вы думаете это Маркус Антонио сделал тогда покер? нет, это псионическая сила Ярмоленка с лавки запасных затащила вестхем.
    Евгений Бойкинюк
      Евгений Бойкинюк, 31.07.2020 12:05
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ярмоленко суперпсионик, он вселялся в разум партнёров по команде и забивал их ногами голы( как в икскоме). Так что Ярмоленко ни в коем случае, это самый мощный псионик в команде, а без псионика ни в одном отряде нельзя
    Sauron
    online
      Sauron, 31.07.2020 10:44
    +4
    kvv1404, 31.07.2020 10:36
    Для чого цей пост? підкреслити значущість Ярмоли для Вест Хема? Так він хоче його продавати.Хіба клуб буде продавати гравця,який дуже важливий для команди? Хіба що якщо дуже потрібні гроші.А за Ярмолу багато не дадуть аби на його продажу будувати фінансове благополуччя клубу хоча б на рік. Тому не треба тут йому осанну співати - з 23 матчів він тільки 10 разів виходив в основі,це самий головний показник його гри а не забиті м*ячі.Бо якщо би він взагалі не забивав то й часу на полі проводив би ще менше.
    Проблеми 2:
    - Багато травм та важке одужання
    - Дуже висока з/п (одна з найвищих в команді): 115к фунтів на тиждень
    kvv1404
    online
      kvv1404, 31.07.2020 10:36
    -2
    Для чого цей пост? підкреслити значущість Ярмоли для Вест Хема? Так він хоче його продавати.Хіба клуб буде продавати гравця,який дуже важливий для команди? Хіба що якщо дуже потрібні гроші.А за Ярмолу багато не дадуть аби на його продажу будувати фінансове благополуччя клубу хоча б на рік. Тому не треба тут йому осанну співати - з 23 матчів він тільки 10 разів виходив в основі,це самий головний показник його гри а не забиті м*ячі.Бо якщо би він взагалі не забивав то й часу на полі проводив би ще менше.
    Andrew
      Andrew, 31.07.2020 10:27
    +4
    Приятно читать про наших игроков, Андрюхе удачи.
    А в этом показателе есть нюанс, Андрея часто выпускали на замену, причем когда команда уже выигрывала
    Nashwill
    online
      Nashwill, 31.07.2020 13:12
    +4
    У вадо від новини срака рветься на британський прапор
    Sauron
    online
      Sauron, 31.07.2020 10:44
    +4
    kvv1404, 31.07.2020 10:36
    Для чого цей пост? підкреслити значущість Ярмоли для Вест Хема? Так він хоче його продавати.Хіба клуб буде продавати гравця,який дуже важливий для команди? Хіба що якщо дуже потрібні гроші.А за Ярмолу багато не дадуть аби на його продажу будувати фінансове благополуччя клубу хоча б на рік. Тому не треба тут йому осанну співати - з 23 матчів він тільки 10 разів виходив в основі,це самий головний показник його гри а не забиті м*ячі.Бо якщо би він взагалі не забивав то й часу на полі проводив би ще менше.
    Проблеми 2:
    - Багато травм та важке одужання
    - Дуже висока з/п (одна з найвищих в команді): 115к фунтів на тиждень
    Andrew
      Andrew, 31.07.2020 10:27
    +4
    Приятно читать про наших игроков, Андрюхе удачи.
    А в этом показателе есть нюанс, Андрея часто выпускали на замену, причем когда команда уже выигрывала
    JV
    online
      JV, 31.07.2020 13:03
    +2
    kvv1404, 31.07.2020 10:36
    Для чого цей пост? підкреслити значущість Ярмоли для Вест Хема? Так він хоче його продавати.Хіба клуб буде продавати гравця,який дуже важливий для команди? Хіба що якщо дуже потрібні гроші.А за Ярмолу багато не дадуть аби на його продажу будувати фінансове благополуччя клубу хоча б на рік. Тому не треба тут йому осанну співати - з 23 матчів він тільки 10 разів виходив в основі,це самий головний показник його гри а не забиті м*ячі.Бо якщо би він взагалі не забивав то й часу на полі проводив би ще менше.
    Вадо ты забыл о своей вставной челюсти? Побойся Бога - ведь можно так не только зубов лишиться