Смалійчук зустрінеться з батьками вихованців ДЮСШ Карпат

Співвласник львівського клубу розповість про поточний стан справ і перспективи

Смалійчук зустрінеться з батьками вихованців ДЮСШ Карпат
© ФК Карпати Львів

Співвласник «Карпат» Олег Смалійчук проведе зустріч з батьками вихованців ДЮСШ львівського клубу.

«У четвер, 30-го липня, о 19:00 на стадіоні «Україна» відбудеться зустріч з батьками вихованців ДЮСШ «Карпати», а також тими, хто планує у майбутньому навчати своїх дітей у карпатівській школі.

Без перебільшення, це будуть найважливіші батьківські збори в футбольній кар’єрі їхніх дітей. На всі питання щодо майбутнього та перспектив юних «левів» відповість безпосередньо співвласник ФК «Карпати» Олег Смалійчук», — йдеться у повідомленні на офіційному сайті «Карпат».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Карпати Львів

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 31.07.2020 07:13
    -2
    pas2012, 30.07.2020 22:39
    От ти себе і видав,зрозуміло звідки в тебе така ненависть до Карпат.Але не дивно чому в тебе нічого не получилось у футболі,бо футбол грають не тільки ногами,але й головою,а в тебе нажаль в голові нічого немає.Ти крім хамства нічого адекватного написати не можеш.
    Тобто, яке хамство?! Яка перспектива давати дитину до кончє.них?!
    pas2012
      pas2012, 30.07.2020 22:39
    0
    PFCLviv, 30.07.2020 18:23
    Озвучить нову таксу попадання в основу на чемпіонат Жовківського району, розкаже про ціни на збір на штори, м"ячі, електрику, солярку, форму... Знаємо ми цю корупційну овечу ДЮСШ, проходили!
    п.с. Ну вас нах, краще вже давати дитину у дитячу школу ПФК Львів чи ДЮФШ Галичина.
    Про академію ФК Рух це взагалі буде без конкуренції, там казка буде.
    От ти себе і видав,зрозуміло звідки в тебе така ненависть до Карпат.Але не дивно чому в тебе нічого не получилось у футболі,бо футбол грають не тільки ногами,але й головою,а в тебе нажаль в голові нічого немає.Ти крім хамства нічого адекватного написати не можеш.
    Dima Any
      Dima Any, 30.07.2020 22:01
    +1
    Олег молодець , помаленьку розрулює ситуацію. Бажаю удачі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 30.07.2020 19:04
    -3
    У заключному матчі 32-го туру Favbet ліги сезону 2019/20 проти “Маріуполя” у складі головної команди ПФК “Львів” дебютувало одразу два вихованці дитячо-юнацької футбольної школи ФК “Львів” – захисник Максим Комарець та півзахисник Андрій Вичіжанін.
    18-річний Максим Комарець вийшов у стартовому складі та провів на полі 78-м хвилин, отримав попередження (31 хв). Однак, тренер “синьо-золотих левів” Георгій Цецадзе на післяматчевій прес-конференції добре оцінив гру молодого захисника.
    Ще одним дебютантом в останньому матчі сезону став 21-річний півзахисник Андрій Вичіжанін. Щоправда гравець потрапив у запас команди та замінив на полі дебютанта Комарця на 79-й хвилині (11 хв).
    Допомогти команді здобути залікові бали не вдалося, сам поєдинок завершився поразкою від “Маріуполя” 0-2. Проте, юні футболісти отримали найважливіше – ігровий час та досвід у найвищому дивізіоні України.
    Вітаємо Максима та Андрія з дебютом за головну команду “синьо-золотих левів”!
    =======================================================================
    Шановні Батьки, а де і в якій команді колись деб"ютує Ваша дитина ?! В аматорській лізі в команді Галич - Бурштин (каЛпати) ?!
    Не витрачайте на даремно час. Дитину треба давати до професіоналів, а не аферистів ! До професіоналів з ПФК Львів, ДЮСШ Галичина, ФК Рух !!! Тільки не скандалісти - аферисти вівці !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 30.07.2020 18:48
    -3
    http://www.fclviv.com.ua/kontaktni-telefony-treneriv-komand-dyush-fk-lviv/
    U-17 – 2002р.н. Ільків Ігор Богданович 0979201029
    U-16 – 2003р.н. Ханас Андрій Петрович 0673133748
    U-15 – 2004р.н. Свінціцький Роман Михайлович 0971377966
    U-14 – 2005р.н. Дударенко Микола Іванович 0975813638
    U-14(2) – 2005р.н. Фурта Юрій Ярославович0974404605
    U-13 – 2006р.н. Салагуб Василь Петрович 0984595580,
    U-13(2) – 2006 р.н.Мазур Тарас 0976963302
    U-12 – 2007р.н. Луцишин Михайло Михайлович 0962507817
    U-11 – 2008р.н. Сухнацький Мар’ян Олексович 0978463255 / 0938354943
    U-10 2009р.н. Вергун Роман Богданович 0978979005
    U-9 – 2010р.н. Багдай Роман Остапович 0638322646
    U-8 – 2011р.н. Каретін Андрій Віталійович 0683534218
    U-7 – 2012 р.н. Швець Орест Зіновійович 0973220322
    U-6 – 2013 р.н. Онишкевич Степан 0631549297
    Тренер воротарів – Костюк Павло 098 562 74 95
    Від 2,5 до 6 років Football Kids Lviv заняття по вул. Чорновола 67 або проспект Червоної Калини 62А тел. 095-272-77-97
    =============================================================
    Батьки, пожалійте своїх дітей і не давайте до овечої збанкрутілої, корупційної школи !
    Альтернатива є прекрасна, це дитяча футбольна школа ПФК Львова. Будь-ласка контакти ! Тільки Львів !
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 30.07.2020 18:36
    +1
    Сподіваюсь у наших керівників не вистачить розуму видати їм атестат на першу лігу. Нехай починають все з нуля. Я не прихильник Макарова, але він абсолютно правий, що якщо Карпатам видати атестат, то це створить прецедент, коли команди втративши шанси залишитись в УПЛ, будуть просто зніматись по серед чемпіонату псуючи графік всім іншим командам. А який сенс продовжувати грати, коли ти все одно будеш в першій лізі.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 30.07.2020 18:23
    0
    Озвучить нову таксу попадання в основу на чемпіонат Жовківського району, розкаже про ціни на збір на штори, м"ячі, електрику, солярку, форму... Знаємо ми цю корупційну овечу ДЮСШ, проходили!
    п.с. Ну вас нах, краще вже давати дитину у дитячу школу ПФК Львів чи ДЮФШ Галичина.
    Про академію ФК Рух це взагалі буде без конкуренції, там казка буде.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 30.07.2020 18:11
    +1
    zzg77, 30.07.2020 18:03
    Будет просить денег на новую форму!!
    себе?
    zzg77
    online
      zzg77, 30.07.2020 18:03
    +4
    Будет просить денег на новую форму!!
    zzg77
    online
      zzg77, 30.07.2020 18:03
    +4
    Будет просить денег на новую форму!!
    Dima Any
      Dima Any, 30.07.2020 22:01
    +1
    Олег молодець , помаленьку розрулює ситуацію. Бажаю удачі
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 30.07.2020 18:36
    +1
    Сподіваюсь у наших керівників не вистачить розуму видати їм атестат на першу лігу. Нехай починають все з нуля. Я не прихильник Макарова, але він абсолютно правий, що якщо Карпатам видати атестат, то це створить прецедент, коли команди втративши шанси залишитись в УПЛ, будуть просто зніматись по серед чемпіонату псуючи графік всім іншим командам. А який сенс продовжувати грати, коли ти все одно будеш в першій лізі.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 30.07.2020 18:11
    +1
    zzg77, 30.07.2020 18:03
    Будет просить денег на новую форму!!
    себе?
    pas2012
      pas2012, 30.07.2020 22:39
    0
    PFCLviv, 30.07.2020 18:23
    Озвучить нову таксу попадання в основу на чемпіонат Жовківського району, розкаже про ціни на збір на штори, м"ячі, електрику, солярку, форму... Знаємо ми цю корупційну овечу ДЮСШ, проходили!
    п.с. Ну вас нах, краще вже давати дитину у дитячу школу ПФК Львів чи ДЮФШ Галичина.
    Про академію ФК Рух це взагалі буде без конкуренції, там казка буде.
    От ти себе і видав,зрозуміло звідки в тебе така ненависть до Карпат.Але не дивно чому в тебе нічого не получилось у футболі,бо футбол грають не тільки ногами,але й головою,а в тебе нажаль в голові нічого немає.Ти крім хамства нічого адекватного написати не можеш.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 30.07.2020 18:23
    0
    Озвучить нову таксу попадання в основу на чемпіонат Жовківського району, розкаже про ціни на збір на штори, м"ячі, електрику, солярку, форму... Знаємо ми цю корупційну овечу ДЮСШ, проходили!
    п.с. Ну вас нах, краще вже давати дитину у дитячу школу ПФК Львів чи ДЮФШ Галичина.
    Про академію ФК Рух це взагалі буде без конкуренції, там казка буде.