ФОТО. Фран Соль із друзями проводить відпустку на Канарських островах

Форвард «Динамо» відпочиває перед початком нового сезону

ФОТО. Фран Соль із друзями проводить відпустку на Канарських островах
© Instagram. Фран Соль

28-річний іспанський нападник київського «Динамо» Фран Соль проводить відпустку на Канарських островах разом зі своїми друзями.

«Мої друзі — мій дорогоцінний скарб. Моя сім'я. Що б не трапилося, я завжди буду на вашому боці», — написав Соль в Instagram, поділившись спільним фото.

Минулого сезону Фран провів за «Динамо» 16 матчів у всіх турнірах, де забив один гол і віддав дві результативні передачі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    JohnNeuman
      JohnNeuman, 30.07.2020 10:43
    0
    rasheed_iverson, 30.07.2020 09:38
    в Мірчи буде основним. Чувак до Динамо забивав по 20-30 голів за сезон, реально думаєте що він слабший Беседіна? Та в Міхи/Хаца ніхто фактично не міг заграти, бо тренери з них як з гавна пуля
    Никто не смог заиграть? Ну, ну..))
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 30.07.2020 09:38
    +2
    в Мірчи буде основним. Чувак до Динамо забивав по 20-30 голів за сезон, реально думаєте що він слабший Беседіна? Та в Міхи/Хаца ніхто фактично не міг заграти, бо тренери з них як з гавна пуля
    VK-Sport
      VK-Sport, 30.07.2020 09:38
    -2
    то он на крыше с телочкой фитнесом занимается, то он книжку написал и издает, теперь вот Канары...все, но только не футбол...1 гол за сезон...сидел бы хоть где-то и не высовывался! Надеюсь этого дармоеда Луч палкой погонит с команды.
    ZloyDeda
    online
      ZloyDeda, 30.07.2020 09:03
    -1
    На карантин по возвращению в Киев! Шляется где попало в такой период, не хватало еще, чтобы привёз всякого сюда... А лучше избавиться от этого франта!!!
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 30.07.2020 08:56
    +1
    Я вот не понимаю комментаторов. То, что ему не давали играть(не важно по каким причинам) не даёт ему право на отдых?
    Yura Voller
      Yura Voller, 30.07.2020 07:56
    +6
    Рабатяга года! Заслужил..))
    BaZia
    online
      BaZia, 30.07.2020 07:44
    +2
    Целый год тяжело работал, принес клубу не мало пользы, конечно Фран, конечно Фран..)
    Trollface
    online
      Trollface, 30.07.2020 07:32
    +3
    Первый кого продадут.
    Микола Гуцуляк
      Микола Гуцуляк, 30.07.2020 07:24
    -1
    М-да, уявлення
    ihor7003
    online
      ihor7003, 30.07.2020 06:41
    +1
    Отдыхает? Наверное колени болят от постоянного сидения на лавочке
    Yura Voller
      Yura Voller, 30.07.2020 07:56
    +6
    Рабатяга года! Заслужил..))
    Trollface
    online
      Trollface, 30.07.2020 07:32
    +3
    Первый кого продадут.
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 30.07.2020 09:38
    +2
    в Мірчи буде основним. Чувак до Динамо забивав по 20-30 голів за сезон, реально думаєте що він слабший Беседіна? Та в Міхи/Хаца ніхто фактично не міг заграти, бо тренери з них як з гавна пуля
    BaZia
    online
      BaZia, 30.07.2020 07:44
    +2
    Целый год тяжело работал, принес клубу не мало пользы, конечно Фран, конечно Фран..)
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 30.07.2020 08:56
    +1
    Я вот не понимаю комментаторов. То, что ему не давали играть(не важно по каким причинам) не даёт ему право на отдых?
    ihor7003
    online
      ihor7003, 30.07.2020 06:41
    +1
    Отдыхает? Наверное колени болят от постоянного сидения на лавочке
    JohnNeuman
      JohnNeuman, 30.07.2020 10:43
    0
    rasheed_iverson, 30.07.2020 09:38
    в Мірчи буде основним. Чувак до Динамо забивав по 20-30 голів за сезон, реально думаєте що він слабший Беседіна? Та в Міхи/Хаца ніхто фактично не міг заграти, бо тренери з них як з гавна пуля
    Никто не смог заиграть? Ну, ну..))