Буде аналізувати. У штаб Динамо увійде загадковий італієць. Хто він?

Дієго Лонго раніше тривалий час працював з Резваном Луческу, сином Мірчі

Буде аналізувати. У штаб Динамо увійде загадковий італієць. Хто він?
© ПАОК. Дієго Лонго

Одним з асистентів Мірчі Луческу в київському «Динамо» повинен стати італієць Дієго Лонго. За наявними даними, італієць прибуде до Києва 29 липня.

Як уже повідомлялося, Мірча Луческу сформував свій тренерський штаб, до якого також увійдуть Еміл Карас, Огнен Вукоєвич, Олег Гусєв і тренер воротарів Михайло Михайлов.

Італієць Дієго Лонго раніше працював асистентом у Резвана Луческу, сина Мірчі Луческу. Лонго почав співпрацю з Резваном в «Рапіді» з Бухареста, а потім вони працювали разом у багатьох інших командах, включаючи грецький ПАОК і збірної Румунії.

Дієго Лонго народився 29 січня 1976 року, закінчив коледж в Генуї і після цього навчався в університетах Флоренції і Ліона, вивчаючи предмети, пов'язані зі спортом, тренерською діяльністю, фізіологією, анатомією і запобіганням травм.

У перші роки професійної кар'єри тренував в академіях різних італійських команд, перш ніж перейти до тренерського штабу «Понтесімо», а звідти – в бухарестський «Рапід». Там він вперше зустрівся з Резваном Луческу і з тих пір їде за румунським фахівцем в усі команди в якості його асистента, займаючись аналізом суперника, розбором матчів і фізичною підготовкою.

Дієго Лонго відвідував семінари з аналізу відеоматеріалу, а також отримував ліцензії УЄФА, дійшовши до категорії UEFA Pro.

На фото: Дієго Лонго (праворуч) та його колега Гіоргос Цонакас під час роботи у ПАОК

Микола Степанюк, Sport.ua

(35 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    zack1976
    zack1976, 28.07.2020 20:33
    +5
    Не верю в особые успехи Луческу, но, думаю, он немного подтянет ДК... или не сделает ничего... если протянет больше года в ДК,немного сдвинет с мертвой точки... после него будет легче следующему
    padlo95
    padlo95, 28.07.2020 18:13
    +5
    Главное что бы на пользу!
    Kherson384
    Kherson384, 28.07.2020 18:06
    +4
    Держись Шахтёр
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 28.07.2020 19:16
    +1
    stopor2016, 28.07.2020 18:36
    Да он , гад , заставляет их прыгать в другую сторону от мяча ! Вот Банникова с Рудаковым ведь не Михайлов тренировал ?
    Так скажи мені хто з динамівських воротарів надійний? Хто є половиною команди?
    common_sense
    common_sense, 28.07.2020 18:50
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    а где ватная василенка?
    Shara
    Shara, 28.07.2020 18:11
    +1
    Kherson384, 28.07.2020 18:06
    Держись Шахтёр
    Лучше - держись Динамо! Повыгоняют ведь минимум треть. И это правильно будет. Еще бы вице-президентов всяких
    brothers_skill_found
    brothers_skill_found, 29.07.2020 08:42
    0
    turist86, 28.07.2020 18:12
    Соберу в лесу под елкой то ли Думу, то ли Раду —
    Двух девчонок из посёлка и цыгана-конокрада.
    https://www.youtube.com/watch?v=Aniif24bm_o Александр Розенбаум - "101-ый километр"
    це ти про Шахтар ?)))))
    Alexey Antonenko
    Alexey Antonenko, 28.07.2020 21:43
    0
    Очередной новый тренер с очередным новым тренерским штабом. Их за последние 20 лет уже дохрена было. Пусть сначала хоть Реброва превзойдёт, а дальше видно будет.
    zack1976
    zack1976, 28.07.2020 20:31
    0
    ну чё, берет всех, кого хоть чуток знает, из тех кто что-то стоит, и кто Палкина не испугался.
    Если теперь поклонники сов фаерами не закидают с головой... всё будет ОК
    lenares85
    lenares85, 28.07.2020 19:40
    0
    Врача им нужен толковый , как в МанСити каждый день сдают слюну, зачем , хз, мож проверяют каких елементов не хватает и потом им в тумбочку ложат таблетки разные и обязаны они пить, наверно витамины , а мож еще что то . Если говорили диетолога нету даже , борщ едят, ну для спортцменов борщ как то не то, у них раздельное питание должно быть
    Sentinel
    Sentinel, 28.07.2020 18:17
    0
    А по физподготовке кто?
    stopor2016
    stopor2016, 28.07.2020 18:36
    -1
    DKTheBest2, 28.07.2020 18:20
    Я би Михайлова попросив на вихід. Він губить любий воротарський талант.
    Да он , гад , заставляет их прыгать в другую сторону от мяча ! Вот Банникова с Рудаковым ведь не Михайлов тренировал ?
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 28.07.2020 18:20
    -1
    Я би Михайлова попросив на вихід. Він губить любий воротарський талант.
    dgurkis
    dgurkis, 28.07.2020 19:45
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    turist86, 28.07.2020 18:12
    Соберу в лесу под елкой то ли Думу, то ли Раду —
    Двух девчонок из посёлка и цыгана-конокрада.
    https://www.youtube.com/watch?v=Aniif24bm_o Александр Розенбаум - "101-ый километр"
    Будет 3шьтра заряжать!
    Будем девок обижать!
    dgurkis
    dgurkis, 28.07.2020 19:44
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Кротам пришел гаплык! Мы непереможні! Слава Будулаю!
    jekаfunny
    jekаfunny, 28.07.2020 18:17
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Shara, 28.07.2020 18:11
    Лучше - держись Динамо! Повыгоняют ведь минимум треть. И это правильно будет. Еще бы вице-президентов всяких
    С Чехоналидзе начать и шаблием закончить
    turist86
    turist86, 28.07.2020 18:12
    -7
    Соберу в лесу под елкой то ли Думу, то ли Раду —
    Двух девчонок из посёлка и цыгана-конокрада.
    https://www.youtube.com/watch?v=Aniif24bm_o Александр Розенбаум - "101-ый километр"