Молодіжка Динамо програла Вересу в товариському матчі

Рівненський клуб проводить спаринги перед плей-оф за вихід у Першу лігу

5825
13
ФК Динамо Київ

У неділю, 26 липня, відбувся контрольний матч між «Динамо» U-21 і «Вересом». Кияни поступилися з рахунком 0:1.

Гра пройшла на навчально-тренувальній базі «Динамо» під Києвом. Єдиний гол після кутового забив Михайло Шестаков в середині першого тайму.
Молодіжка киян готується до наступного сезону, а «Верес» проводить спаринги перед плей-оф за вихід у Першу лігу.

Товариський матч

26 липня, УТБ «Динамо»

«Динамо» U-21 – «Верес» – 0:1.

Гол: Шестаков, 24.

«Динамо» U-21: Моргун, Скорко, Біловар, Забарний, Вівчаренко, Михайленко, В.Волошин, Надольський, В.Мащенко, Шулянський, Ісаєнко.

У другому таймі на заміну вийшли: Тугай, Бодня, Сухоручко, Кузик, Єфименко, Беніто, Бражко.

«Верес»: Бабійчук, Пінчук, Зубков, Ховбоша, Євдокимов, Дударенко, Данилюк, Дахнівський, Кучеров, Шестаков, Тимофієнко.

(24)

Василь РУНІЧ: «У Олександрії хороший та досвідчений тренерський штаб»
Футбол | 03 травня 2024, 04:43 1

Хавбек львівського «Руху» поділився очікуваннями від матчу з «Олександрією»

ЧС з хокею. Ситуація збірної України перед останнім туром
Хокей | 02 травня 2024, 15:11 3

Команда готується до останнього матчу турніру

Коментарі 13
Александр Ад
судя по-написаному Верес играл вдесятером и без замен.Молодцы ровенчане.
Саша Лапій
"Верес" (1 тайм): Бабійчук - Пінчук, Ховбоша, Зубков, Дударенко, Кучеров, Данилюк (на перегляді), Євдокимов, Тимофієнко (на перегляді), Дахновський (на перегляді), Шестаков.
"Верес" (2 тайм): Бабійчук (Ющишин, 60) - Дударенко (Пінчук, 72), Гончаренко, Махнєв, Петько, Солдат, Соломка, Євдокимов, Дахновський (на перегляді) (Демчук, 72), Панасенко, Хоцяновський.
Саша Лапій
⚽️Гол: Шестаков (25).
Єдиний у матчі гол забив Михайло Шестаков. Він випередив свого партнера по команді Дмитра Ховбошу і замкнув верхову подачу з правого флангу.
Наступну товариську гру "Верес" проведе 29-го липня у Києві проти основи "Шахтаря". Матч пройде на НСК "Олімпійський".