Бергамаски вийшли на друге місце в турнірній таблиці

4779
1
twitter.com

У матчі 35-го туру Серії А «Аталанта» вдома здолала «Болонью». Перший тайм пройшов у рівній боротьбі і без забитих м'ячів. Натомість головний тренер гостей Сініша Михайлович отримав жовту картку, а наставника бергамасків Джанп'єро Гасперіні і зовсім вилучили!

На другий тайм господарі випустили Муріеля, і саме він став героєм зустрічі. Сапата прийняв м'яч після флангової передачі і відкотив під удар. А Муріель в дотик спрямував м'яч впритул з ближньою штангою - 1:0. До слова, в цьому сезоні це вже 11-й гол Луїса після виходу на заміну. У топ-5 європейських ліг в 21-му столітті кращий показник був тільки у Пако Алькасера: 12 в сезоні-2018/19.

Далі перевага «Аталанти» не викликала сумнівів, однак забитих м'ячів більше не було. Відзначимо, що з 66-ї хвилини на полі грав Руслан Маліновський.

«Аталанта» набрала 74 очки і займає друге місце в турнірній таблиці. 24 липня бергамаски їдуть в гості до «Мілану». «Болонья» з 43-ма балами - десята. 26 липня команда приймає «Лечче».

Італійська Серія А. 35-й тур.

«Аталанта» – «Болонья» – 1:0

Муріель (62).

Фройлер (69), Госенс (83), Коллі (90 + 2), Кастань (90 + 4) - Томіясу (30), Данило (75).

«Аталанта»: Голліні - Толой, Паломіно (Шутало, 80), Джімсіті (Кальдара, 86) - Кастань, Де Роон, Фройлер, Госенс ​​- Пашаліч (Муріель, 46), Гомес (Маліновський, 66) - Сапата (Коллі, 66 ).

«Болонья»: Скорупський - Томіясу (Мбайє, 74), Данило, Денсвіл, Крейчі (Сантандер, 78) - Сванберг (Домінгес, 64), Медель - Ольсен (Орсоліні, 64), Соріано, Барроу (Сансоне, 64) - Паласіо.

Стадіон: «Атлеті Адзуррі» (Бергамо, Італія).

Арбітр: Федеріко Ла Пенна (Рим, Італія).

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(12)

Максимум із мінімуму. Рух перевернув хід матчу проти Вересу
Футбол | 27 квітня 2024, 19:54 2

Команда Пономарьова повністю програла аутсайдерам перший тайм, але після перерви немов розквітла