ОФІЦІЙНО. Львівські Карпати розпрощалися з двома футболістами

Андро Гіоргадзе і Олексій Хахльов залишають команду, зняту з турніру УПЛ

ОФІЦІЙНО. Львівські Карпати розпрощалися з двома футболістами
© ФК Карпати Львів

Футбольний клуб «Карпати» розпрощався з двома футболістами – Андро Гіоргадзе і Олексієм Хахльовим.

Грузинський захисник Андро Гіоргадзе поповнив склад «Карпат» під час зимового міжсезоння, в загальному провівши в зелено-білій футболці 6 поєдинків.

В активі хавбека Олексія Хахльова – 3 матчі в складі «Карпат» в Прем'єр-лізі.

Керівництво клубу побажало гравцям успішного продовження кар'єри.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Карпати Львів

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    pas2012
      pas2012, 21.07.2020 20:16
    0
    PFCLviv, 21.07.2020 17:40
    Ти хто такий шоб я тобі відповіді давав?! Ти просто вівця!
    От бачиш я так і говорив що в тебе замість розуму каша в голові))).Ти навіть не можеш відповідь нормально сформулювати).Ти думаєш те що ти всім хамиш ти від того стаєш сильнішим,ти помиляєшься ти тим тільки показуєш який ти тупий .
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.07.2020 17:40
    -3
    pas2012, 21.07.2020 16:10
    От скажи чому в тебе така ненависть до Карпат?Зрозуміло що в тебе в голові каша-малаша,але чому?Тебе в дитинстві на футбол в Карпати не взяли,чи хтось опустив з вболівальників?Ти просто переживай за ФК Львів який мав би так само як і Карпати вилитіти,що нема гри і т.д.Чого ти тішишься від радості ...?Дай відповідь хто тебе образив і чим..звичайно від тебе важко чекати адекватної відповіді,бо розуму не хватає.
    Ти хто такий шоб я тобі відповіді давав?! Ти просто вівця!
    pas2012
      pas2012, 21.07.2020 16:10
    +1
    PFCLviv, 21.07.2020 15:40
    Вівці доздихують...
    От скажи чому в тебе така ненависть до Карпат?Зрозуміло що в тебе в голові каша-малаша,але чому?Тебе в дитинстві на футбол в Карпати не взяли,чи хтось опустив з вболівальників?Ти просто переживай за ФК Львів який мав би так само як і Карпати вилитіти,що нема гри і т.д.Чого ти тішишься від радості ...?Дай відповідь хто тебе образив і чим..звичайно від тебе важко чекати адекватної відповіді,бо розуму не хватає.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.07.2020 15:40
    -3
    Вівці доздихують...
    pas2012
      pas2012, 21.07.2020 16:10
    +1
    PFCLviv, 21.07.2020 15:40
    Вівці доздихують...
    От скажи чому в тебе така ненависть до Карпат?Зрозуміло що в тебе в голові каша-малаша,але чому?Тебе в дитинстві на футбол в Карпати не взяли,чи хтось опустив з вболівальників?Ти просто переживай за ФК Львів який мав би так само як і Карпати вилитіти,що нема гри і т.д.Чого ти тішишься від радості ...?Дай відповідь хто тебе образив і чим..звичайно від тебе важко чекати адекватної відповіді,бо розуму не хватає.
    pas2012
      pas2012, 21.07.2020 20:16
    0
    PFCLviv, 21.07.2020 17:40
    Ти хто такий шоб я тобі відповіді давав?! Ти просто вівця!
    От бачиш я так і говорив що в тебе замість розуму каша в голові))).Ти навіть не можеш відповідь нормально сформулювати).Ти думаєш те що ти всім хамиш ти від того стаєш сильнішим,ти помиляєшься ти тим тільки показуєш який ти тупий .