ВІДЕО. Кінець оренди? Лунін зробив два суперсейви за Ов'єдо

Голкіпер отримав оцінку 7.5 від веб-порталу Sofascore за гру з «Ельче»

ВІДЕО. Кінець оренди? Лунін зробив два суперсейви за Ов'єдо
© Twitter. Андрій Лунін

20 липня в Іспанії відбулися матчі останнього 42-го туру Сегунди, другого іспанського дивізіону. «Ов'єдо» програв на виїзді «Ельче» (1:2).

Весь матч у гостей провів воротар Андрій Лунін. Незважаючи на два пропущених голи, українець зіграв відмінно, зробив два суперсейви і отримав оцінку 7.5 від веб-порталу Sofascore.

У міжсезоння, найімовірніше, Андрій Лунін з оренди повернеться до мадридського «Реалу», де зможе поборотися за місце у складі.

Два суперсейви Луніна.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(84 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 21.07.2020 11:21
    +3
    И че ему делать на лавке реала? только в тонус начал входить и опять полировать? ой, зря, лучше б уже # 1 куда-то, пусть даже середняк топ 4, но не как ни по 7-10 условных матчей в год - спортят воротника будущего для сбу так
    Mishka_Tayson
      Mishka_Tayson, 21.07.2020 11:15
    +2
    Відмінна реакція + вдалий вибір позиції + високий зріст = гарна робота на лінії. Але до "суперсейвів" ці дії важко віднести.
    Trollface
    online
      Trollface, 21.07.2020 07:48
    +3
    Отменная реакция. Молодец
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 21.07.2020 05:15
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    первый сейф норм, не все воротники такие мячи тащут, а второй особо не впечатлил, рабочий момент любого воротника.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 21.07.2020 05:13
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Vicos, 21.07.2020 04:04
    Ну , перший ще зрозуміло! А другий? Це що- супер сейв? Автор - не пиши єрунду! Ваші дибільнуватий профффффесіонвлізм вже зашкалює. У Вас що не відбитий удар Луніним- то суперсейв.
    это ещё что, у них баба поедающая яблоко эротическое фото, спирт юашники, что с них взять.
    Vicos
      Vicos, 21.07.2020 04:04
    +10
    Ну , перший ще зрозуміло! А другий? Це що- супер сейв? Автор - не пиши єрунду! Ваші дибільнуватий профффффесіонвлізм вже зашкалює. У Вас що не відбитий удар Луніним- то суперсейв.
    Vicos
      Vicos, 21.07.2020 04:04
    +10
    Ну , перший ще зрозуміло! А другий? Це що- супер сейв? Автор - не пиши єрунду! Ваші дибільнуватий профффффесіонвлізм вже зашкалює. У Вас що не відбитий удар Луніним- то суперсейв.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 21.07.2020 11:21
    +3
    И че ему делать на лавке реала? только в тонус начал входить и опять полировать? ой, зря, лучше б уже # 1 куда-то, пусть даже середняк топ 4, но не как ни по 7-10 условных матчей в год - спортят воротника будущего для сбу так
    Trollface
    online
      Trollface, 21.07.2020 07:48
    +3
    Отменная реакция. Молодец
    Mishka_Tayson
      Mishka_Tayson, 21.07.2020 11:15
    +2
    Відмінна реакція + вдалий вибір позиції + високий зріст = гарна робота на лінії. Але до "суперсейвів" ці дії важко віднести.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 21.07.2020 05:15
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    первый сейф норм, не все воротники такие мячи тащут, а второй особо не впечатлил, рабочий момент любого воротника.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 21.07.2020 05:13
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Vicos, 21.07.2020 04:04
    Ну , перший ще зрозуміло! А другий? Це що- супер сейв? Автор - не пиши єрунду! Ваші дибільнуватий профффффесіонвлізм вже зашкалює. У Вас що не відбитий удар Луніним- то суперсейв.
    это ещё что, у них баба поедающая яблоко эротическое фото, спирт юашники, что с них взять.