У гонитві за лідером. Український хавбек забив у чемпіонаті Естонії

Владислав Хомутов відзначився взяттям воріт за естонський «Нимме Калью»

© ФК Нимме Калью. Владислав Хомутов

У матчі 12-го турі чемпіонату Естонії «Нимме Калью» на виїзді переміг команду «Пайде» з рахунком 3:1.

У стартовому складі переможців вийшли чотири українця: Владислав Хомутов, Андрій Маркович, Іван Лобай і Владислав Веремєєв.

Останній гол своєї команди в матчі забив Владислав Хомутов на 58-й хвилині. Це вже його 7-ме взяття воріт у сезоні.

А перед тим Андрій Маркович зробив гольову передачу на партнера, Аміра Натхо, на 55-й хвилині.

«Нимме Калью» йде на другому місці в чемпіонаті Естонії, поступаючись «Флорі» трьома очками.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!