Винен! УАФ проаналізувала дії арбітра матчу Інгулець - Прикарпаття

Івана Бондаря можуть відсторонити від суддівства

Винен! УАФ проаналізувала дії арбітра матчу Інгулець - Прикарпаття
© facebook.com/fcingulets

Комітет арбітрів УАФ дав офіційну оцінку діям арбітра Івана Бондаря в скандальному матчі 24-го туру Першої ліги «Інгулець» - «Прикарпаття» (1:0), який відбувся вчора, 15 липня. Робота суддівської бригади викликала невдоволення з боку гостей.

Вашій увазі текст заяви УАФ з приводу роботи Івана Бондаря:

«Комітет арбітрів Української асоціації футболу (КА УАФ) дав оцінку роботі арбітра І. Бондаря на матчі 24-го туру першої ліги «Інгулець» — «Прикарпаття».

Зокрема, було виявлено два технічно-дисциплінарні епізоди, в яких арбітром були прийняті нелогічні рішення, що не мають відношення до Правил гри.

53 хв. — випадковий контакт між захисником «Інгульця» та нападником «Прикарпаття», який падає на газон через звичайну природну динаміку руху. Тлумачення арбітра є дещо перебільшеним та перш за все нелогічним, і це призвело до несправедливого вилучення нападника «Прикарпаття» через отримання другого попередження. Окрім того, ця подія призвела до справедливого, але недисциплінованого прояву злості тренера, якого арбітр був вимушений вилучити. Все це було викликано неправильним рішенням, яке важко пояснити з технічної точки зору (з точки зору Правил гри).

90+3 хв. — нападник «Інгульця» здійснює явну, демонстративну та театральну симуляцію — він гротескно падає на газон. Рішення арбітра призначити 11-метровий удар у той час, коли не сталося жодного порушення, є таким, що не можливо ані пояснити, ані якимось чином обгрунтувати положеннями Правил гри.

КА УАФ висловлює здивування низьким технічним рівнем арбітражу та повідомляє, що на наступному засіданні КА УАФ буде запропоновано виключити І. Бондаря зі списків арбітрів, які проводять матчі серед професіональних команд.

Зважаючи на дивність прийнятих арбітром рішень, КА УАФ вимушений передати дану справу до Комітету з етики та чесної гри УАФ та Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ для перевірки на природність дій арбітра на полі, які, можливо, були викликані його посередністю, або, можливо, іншими зовнішніми чинниками, які обумовили такий арбітраж».

Огляд матчу:

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Українська асоціація футболу

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    FoZZy
      FoZZy, 17.07.2020 09:40
    +1
    А пан Лавриненко буде ще щось про "стимуляцію" "Прикапаття" третьою стороною говорити, коли самі для досягнення своєї мети не гребують "стимулювати" арбітрів, що добре довів минулий матч. Цікаво, пану Лавриненку не соромно після цієї новини про результативні помилки "арбітра" на користь його команди?
    turist86
    online
      turist86, 16.07.2020 22:08
    0
    У 2018 році правоохороонці заявили про 57 епізодів договірних матчів за участю 328 осіб. За законом договорняки є злочином, тому справи передали у поліцію.
    Але потім у поліції розформували департамент, який займався договірними матчами.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 16.07.2020 21:07
    +2
    Если арбитр знал, что матч транслируется по телевидению, и пойти на такую лажу.... Он же не дурак, посчитал, что ему может быть в случае дисквалификации, отсюда и сумма зарядки стартовала. Минимум на год должны отстранить от 1 и 2 лиги, значит получил он лично не менее 200-300 тысяч вечно зеленых. А если еще поделится с итальянцем, то может до конца 2020 года посидеть на банке.
    Олег Цюцяк
      Олег Цюцяк, 16.07.2020 20:43
    +1
    Прославити того Бондаря в усіх його соцмережах,хай родичі,діти,знайомі знають ,що він пожиттєвий заслужений "суддя-під...с"!
    Петя Рудик
      Петя Рудик, 16.07.2020 20:14
    +3
    Прикарпаття постійно судді топлять, цьому вже ніхто не дивується.
    avk2307
      avk2307, 16.07.2020 20:00
    0
    Мне кажется здесь еще и дополнительный фактор есть:
    Много команд претендуют на повышение, но мне кажется , что транслятору Ингульца выгоднее чтобы он прошел, а не Металлист или Волынь или Рух или Оболонь или Минай. Ингулец поближе к Футболам. И да -это очевидные ошибки- но выйдут они в премьер лигу. До этого были Арсенал Киев, ФК Львов, да и Колос тот же сейчас роль Мариуполя выполняет. Это с точки зрения ТВ трансляторов и т.д. а не с точки зрения , что Динамо классно играет а им мешают....
    Олексій Коваль
      Олексій Коваль, 16.07.2020 19:54
    +3
    А толку? Очки то никто не снимет с Шаровеца
    wicker
      wicker, 16.07.2020 19:02
    0
    Підняли кіпіш навіть на рівні мера, відразу ЗАВОРУШИЛИСЬ.... та у кожному турі. в тому числі в УПЛ така КУЙ!НЯ, харош дуріка вмикати....
    serpalx
      serpalx, 16.07.2020 18:50
    -3
    Они с Монзуль не родственники?
    vovakotik
      vovakotik, 16.07.2020 18:35
    +11
    Переглянув відео...
    Раніше мені Інгулець симпатизував. Все за 1 матч змінилось, це просто абсурд. Шкода Прикарпаття.
    Суддю потрібно відсторонити від футболу по-життєво, щоб інші задумались чи потрібно брати хабар.
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 16.07.2020 17:43
    +9
    На Поліграф.
    - Випадково помилився - навчальні курси і півроку судити любительські команди.
    - Не випадково - вияснити причини.
    firstromario
      firstromario, 16.07.2020 17:37
    -3
    не знаю. передивився моменти. звісно помилки очевидні, але не більші за ті які бувають кожного тижня в україні а інколи і в європі. може і куплений арбітр, але УАФ захищало і більші помилки арбітрів...
    Dantist_marik
      Dantist_marik, 16.07.2020 17:32
    +3
    Istm, 16.07.2020 17:19
    важко пригадати прецеденти перегравання матчів через помилки судді.
    Так і я про це, що навіть при 100% помилці судді, яка вплинула на результат поєдинку, ніде в правилах немає самої процедури зміни результату матчу , тобто ніякого перегравання не було і не буде.
    Istm
    online
      Istm, 16.07.2020 17:19
    +1
    Dantist_marik, 16.07.2020 17:13
    Пожиттєва дискваліфікація арбітра і перегравання матчу - такий повинен бути вердикт.
    Але напевне це неможливо.
    важко пригадати прецеденти перегравання матчів через помилки судді.
    Dantist_marik
      Dantist_marik, 16.07.2020 17:13
    +6
    Пожиттєва дискваліфікація арбітра і перегравання матчу - такий повинен бути вердикт.
    Але напевне це неможливо.
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 16.07.2020 17:12
    0
    До поки Павелко і різна мішура, яка вміє тільки косити гроші, при владі, всі ці відсторонення до одного місця. За один Верес і його стадіон новий можна саджати до тюрми за корупцію в особливих розмірах. Піпли ''зхавали'', чого дальші не мутити з грішми? Чи може він не в темі з суддями?
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 16.07.2020 16:58
    -1
    cucumber, 16.07.2020 16:48
    Посадить корупционера минимум на 5 лет. Такой футбол нам не нужен!
    Посадить могут только на перловку.)
    pricolist
      pricolist, 16.07.2020 16:56
    +8
    Этот клоун (извините другого слова не могу подобрать) вообще, видимо, не дорожит своей репутацией. Ему лучше сразу сорвать куш, а вдруг пронесет, не пронесло. Если покопаться в первой лиге можно много таких моментов найти. Сам часто ходил на стадион и видел что судьи творят
    cucumber
    online
      cucumber, 16.07.2020 16:48
    +13
    Посадить корупционера минимум на 5 лет. Такой футбол нам не нужен!
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 16.07.2020 16:29
    0
    Ну а дальше? Переигровка будет?
    cucumber
    online
      cucumber, 16.07.2020 16:48
    +13
    Посадить корупционера минимум на 5 лет. Такой футбол нам не нужен!
    vovakotik
      vovakotik, 16.07.2020 18:35
    +11
    Переглянув відео...
    Раніше мені Інгулець симпатизував. Все за 1 матч змінилось, це просто абсурд. Шкода Прикарпаття.
    Суддю потрібно відсторонити від футболу по-життєво, щоб інші задумались чи потрібно брати хабар.
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 16.07.2020 17:43
    +9
    На Поліграф.
    - Випадково помилився - навчальні курси і півроку судити любительські команди.
    - Не випадково - вияснити причини.
    pricolist
      pricolist, 16.07.2020 16:56
    +8
    Этот клоун (извините другого слова не могу подобрать) вообще, видимо, не дорожит своей репутацией. Ему лучше сразу сорвать куш, а вдруг пронесет, не пронесло. Если покопаться в первой лиге можно много таких моментов найти. Сам часто ходил на стадион и видел что судьи творят
    Rumata Kastorsky
      Rumata Kastorsky, 16.07.2020 16:13
    +8
    предложено исключить И. Бондаря из списков арбитров, которые проводят матчи среди профессиональных команд.
    строком на 1 місяць
    M K
      M K, 16.07.2020 15:57
    +8
    Короче, не зря пизд*лей выписали. Дело закрыто.
    Dantist_marik
      Dantist_marik, 16.07.2020 17:13
    +6
    Пожиттєва дискваліфікація арбітра і перегравання матчу - такий повинен бути вердикт.
    Але напевне це неможливо.
    Петя Рудик
      Петя Рудик, 16.07.2020 20:14
    +3
    Прикарпаття постійно судді топлять, цьому вже ніхто не дивується.
    Олексій Коваль
      Олексій Коваль, 16.07.2020 19:54
    +3
    А толку? Очки то никто не снимет с Шаровеца
    Dantist_marik
      Dantist_marik, 16.07.2020 17:32
    +3
    Istm, 16.07.2020 17:19
    важко пригадати прецеденти перегравання матчів через помилки судді.
    Так і я про це, що навіть при 100% помилці судді, яка вплинула на результат поєдинку, ніде в правилах немає самої процедури зміни результату матчу , тобто ніякого перегравання не було і не буде.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 16.07.2020 21:07
    +2
    Если арбитр знал, что матч транслируется по телевидению, и пойти на такую лажу.... Он же не дурак, посчитал, что ему может быть в случае дисквалификации, отсюда и сумма зарядки стартовала. Минимум на год должны отстранить от 1 и 2 лиги, значит получил он лично не менее 200-300 тысяч вечно зеленых. А если еще поделится с итальянцем, то может до конца 2020 года посидеть на банке.
    Lex Aries
      Lex Aries, 16.07.2020 16:27
    +2
    Вот вам и украинский футбол! Да его нужно было не только отстранять а и штрафовать в 10-20 кратном размере от обещанного матча, вот тогда бы эта гниль десять раз подумала, прежде чем свистеть непонятно чего. Хотя я прекрасно понимаю, что это невозможно. Здесь даже VAR не поможет, пример тому Заря-Динамо,(свисток-Михайличенко).
    FoZZy
      FoZZy, 17.07.2020 09:40
    +1
    А пан Лавриненко буде ще щось про "стимуляцію" "Прикапаття" третьою стороною говорити, коли самі для досягнення своєї мети не гребують "стимулювати" арбітрів, що добре довів минулий матч. Цікаво, пану Лавриненку не соромно після цієї новини про результативні помилки "арбітра" на користь його команди?
    Олег Цюцяк
      Олег Цюцяк, 16.07.2020 20:43
    +1
    Прославити того Бондаря в усіх його соцмережах,хай родичі,діти,знайомі знають ,що він пожиттєвий заслужений "суддя-під...с"!
    Istm
    online
      Istm, 16.07.2020 17:19
    +1
    Dantist_marik, 16.07.2020 17:13
    Пожиттєва дискваліфікація арбітра і перегравання матчу - такий повинен бути вердикт.
    Але напевне це неможливо.
    важко пригадати прецеденти перегравання матчів через помилки судді.
    turist86
    online
      turist86, 16.07.2020 22:08
    0
    У 2018 році правоохороонці заявили про 57 епізодів договірних матчів за участю 328 осіб. За законом договорняки є злочином, тому справи передали у поліцію.
    Але потім у поліції розформували департамент, який займався договірними матчами.
    avk2307
      avk2307, 16.07.2020 20:00
    0
    Мне кажется здесь еще и дополнительный фактор есть:
    Много команд претендуют на повышение, но мне кажется , что транслятору Ингульца выгоднее чтобы он прошел, а не Металлист или Волынь или Рух или Оболонь или Минай. Ингулец поближе к Футболам. И да -это очевидные ошибки- но выйдут они в премьер лигу. До этого были Арсенал Киев, ФК Львов, да и Колос тот же сейчас роль Мариуполя выполняет. Это с точки зрения ТВ трансляторов и т.д. а не с точки зрения , что Динамо классно играет а им мешают....
    wicker
    online
      wicker, 16.07.2020 19:02
    0
    Підняли кіпіш навіть на рівні мера, відразу ЗАВОРУШИЛИСЬ.... та у кожному турі. в тому числі в УПЛ така КУЙ!НЯ, харош дуріка вмикати....
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 16.07.2020 17:12
    0
    До поки Павелко і різна мішура, яка вміє тільки косити гроші, при владі, всі ці відсторонення до одного місця. За один Верес і його стадіон новий можна саджати до тюрми за корупцію в особливих розмірах. Піпли ''зхавали'', чого дальші не мутити з грішми? Чи може він не в темі з суддями?
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 16.07.2020 16:29
    0
    Ну а дальше? Переигровка будет?