Блогер зібрав 10 млн рублів для сім'ї гравця, який помер на тренуванні

Кошти підуть на покупку квартири

Блогер зібрав 10 млн рублів для сім'ї гравця, який помер на тренуванні
© ФК Локомотив. Інокентій Самохвалов

Колишній футболіст Євген Савін, автор YouTube-блогу «КраСава», зібрав величезну суму родині загиблого захисника другої команди «Локомотива» Інокентія Самохвалова.

«Дякую вам. За 1 день ми зібрали 10 000 000 рублів, і Тьома з мамою переїде до своєї квартири. В черговий раз ми довели, що ми одна велика футбольна сім'я», - написав блогер в інстаграмі.

Самохвалов помер в квітні 2020 року під час пробіжки, у нього не витримало серце. Відзначимо, що вдова футболіста Анна Самохвалова отримує 50 000 рублів, працюючи в клубі «Локомотив», але 45 000 рублів платить за оренду квартири.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Akella_147
    online
      Akella_147, 16.07.2020 22:01
    +1
    Красава хоть смотрит на проблемные ситуации в спортивных школах всей рашки, и пытается добиться от местных администраций сдвига и это всё для детей. Этот человек сделал больше, чем кацапский министр молодежи и спорта вместе взятые...Нам бы такого, чтобы поехал куда-нибудь в херсонскую обл., или винницкую.. и это только пример
    AK_228
    online
      AK_228, 16.07.2020 15:49
    +1
    Красавааа!!
    Vitaliy Korets
      Vitaliy Korets, 16.07.2020 14:54
    +1
    Трендець тільки бігає Мішу Мудрика боготворить. А там людина справою займається. Респект.
    Доброгорский Юрий
      Доброгорский Юрий, 16.07.2020 13:57
    0
    Единственное стоящее из произведенного в РФ!
    Красава, ты КРАСАВА.
    Женя лезит в ..лупу но пытается добиться справедливости...
    Очень увлекательная подача материалов.
    Den4ik123
      Den4ik123, 16.07.2020 13:42
    0
    Akella_147, 16.07.2020 13:31
    Красаву бы к нам в футбол!
    так у нас Трендець є)
    Akella_147
    online
      Akella_147, 16.07.2020 13:31
    +2
    Красаву бы к нам в футбол!
    Akella_147
    online
      Akella_147, 16.07.2020 13:31
    +2
    Красаву бы к нам в футбол!
    Akella_147
    online
      Akella_147, 16.07.2020 22:01
    +1
    Красава хоть смотрит на проблемные ситуации в спортивных школах всей рашки, и пытается добиться от местных администраций сдвига и это всё для детей. Этот человек сделал больше, чем кацапский министр молодежи и спорта вместе взятые...Нам бы такого, чтобы поехал куда-нибудь в херсонскую обл., или винницкую.. и это только пример
    AK_228
    online
      AK_228, 16.07.2020 15:49
    +1
    Красавааа!!
    Vitaliy Korets
      Vitaliy Korets, 16.07.2020 14:54
    +1
    Трендець тільки бігає Мішу Мудрика боготворить. А там людина справою займається. Респект.
    Доброгорский Юрий
      Доброгорский Юрий, 16.07.2020 13:57
    0
    Единственное стоящее из произведенного в РФ!
    Красава, ты КРАСАВА.
    Женя лезит в ..лупу но пытается добиться справедливости...
    Очень увлекательная подача материалов.
    Den4ik123
      Den4ik123, 16.07.2020 13:42
    0
    Akella_147, 16.07.2020 13:31
    Красаву бы к нам в футбол!
    так у нас Трендець є)