Іван ПЕТРЯК: «Збірна? Шевченко правильно робить, що не дзвонить мені»

Хавбек «Фехервара» - про свої перспективи у збірній України

Іван ПЕТРЯК: «Збірна? Шевченко правильно робить, що не дзвонить мені»
© Facebook. Іван Петряк

Півзахисник «Фехервара» Іван Петряк з розумінням ставиться до того, що не грає за збірну України:

«Я налаштований не песимістично, а адекватно, що тут приховувати. Я був в обоймі, але останнім патроном. Мною ніколи не стріляли. Я реаліст. Буває, люди 14 разів влучили по м'ячу і відразу: «Я хочу грати в збірній, чекаю виклику». Є ж такі інтерв'ю.

Я там був вже багато раз і розумію: ну куди мені там їхати? Я адекватно слабкіший за Коноплянку, Ярмоленка, Марлоса. Все просто. Я коли в збірну приїжджаю, я всім задоволений, довго не бачився з хлопцями. Але гри немає, це найголовніше.

Спілкування з Шевченком? Де він, а де я? Думаю, він може спілкуватися з Маліновським, Ярмоленком. Навіщо зі мною спілкуватися і про що? Він все правильно робить, що мені не дзвонить. Що він мені скаже? Я спокійно поливаю собі свою грядочку, і мене ніхто не чіпає».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТК Футбол

(23 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 16.07.2020 18:29
    +1
    мадярський чемпіонат за рівнем доволі низенький
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 16.07.2020 10:02
    +1
    "... Бывает, люди 14 раз попали по мячу и сразу: «Я хочу играть в сборной, жду вызова». Есть же такие интервью... "
    --------------------------------
    Намёк на Филиппова? Как раз столько (примерно) голов у форварда Десны и было в УПЛ на момент недавнего интервью, где он говорил о желании дебютировать за СбУ.
    odiniznashih
      odiniznashih, 16.07.2020 07:56
    +6
    Макс Про, 16.07.2020 02:28
    Он наверное давно не видел как Коноплянка и Ярмоленко играют)
    Он просто понимает, что даже если лучше их играет, но их возьмут за былые заслуги.
    Макс Про
      Макс Про, 16.07.2020 02:28
    +4
    Он наверное давно не видел как Коноплянка и Ярмоленко играют)
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 16.07.2020 02:23
    0
    Тарас Чубак, 15.07.2020 23:45
    Насправді виглядає наче хлопець вже змирився, бо раніше по-іншому зовсім говорив. Тому якось аж сумно хатнього стало
    по другому это когда в Украине играл? может нельзя у нас было так честно давать интервью, а там ему не затыкают рот.
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 16.07.2020 00:54
    -1
    Не,ну он прав,куда ему конкурировать с Ярмолой,Малиной и Коноплей.Плюс он ещё и друга Шевы кинул,когда ушол в стан конкурентов Мне очень жаль Ваня,но перспективы у тебя не радужные
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 15.07.2020 23:45
    +7
    Evgene Boykinyuk, 15.07.2020 23:13
    давно я не слышал искренних интервью от футболистов.
    Насправді виглядає наче хлопець вже змирився, бо раніше по-іншому зовсім говорив. Тому якось аж сумно хатнього стало
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 15.07.2020 23:44
    +3
    Вав, по уровню искренности не уступает даже мне.
    nordi
      nordi, 15.07.2020 23:41
    +10
    супер!адекват завжди ++++
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 15.07.2020 23:13
    +23
    давно я не слышал искренних интервью от футболистов.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 15.07.2020 23:13
    +23
    давно я не слышал искренних интервью от футболистов.
    nordi
      nordi, 15.07.2020 23:41
    +10
    супер!адекват завжди ++++
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 15.07.2020 23:45
    +7
    Evgene Boykinyuk, 15.07.2020 23:13
    давно я не слышал искренних интервью от футболистов.
    Насправді виглядає наче хлопець вже змирився, бо раніше по-іншому зовсім говорив. Тому якось аж сумно хатнього стало
    odiniznashih
      odiniznashih, 16.07.2020 07:56
    +6
    Макс Про, 16.07.2020 02:28
    Он наверное давно не видел как Коноплянка и Ярмоленко играют)
    Он просто понимает, что даже если лучше их играет, но их возьмут за былые заслуги.
    Макс Про
      Макс Про, 16.07.2020 02:28
    +4
    Он наверное давно не видел как Коноплянка и Ярмоленко играют)
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 15.07.2020 23:44
    +3
    Вав, по уровню искренности не уступает даже мне.
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 16.07.2020 18:29
    +1
    мадярський чемпіонат за рівнем доволі низенький
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 16.07.2020 10:02
    +1
    "... Бывает, люди 14 раз попали по мячу и сразу: «Я хочу играть в сборной, жду вызова». Есть же такие интервью... "
    --------------------------------
    Намёк на Филиппова? Как раз столько (примерно) голов у форварда Десны и было в УПЛ на момент недавнего интервью, где он говорил о желании дебютировать за СбУ.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 16.07.2020 02:23
    0
    Тарас Чубак, 15.07.2020 23:45
    Насправді виглядає наче хлопець вже змирився, бо раніше по-іншому зовсім говорив. Тому якось аж сумно хатнього стало
    по другому это когда в Украине играл? может нельзя у нас было так честно давать интервью, а там ему не затыкают рот.