Шахтар - Колос: Вакула, Мудрик і Сікан в основі, Трубін - капітан

Молоді гравці отримали шанс від Луїша Каштру

Шахтар - Колос: Вакула, Мудрик і Сікан в основі, Трубін - капітан
© twitter.com/FCShakhtar

«Шахтар» в матчі УПЛ зіграє проти «Колоса», а в основі команди Луїша Каштру вийшов ряд молодих гравців, оскільки деякі лідери достроково вирушили у відпустку.

Відзначимо в основі воротаря Анатолія Трубіна, а також Вітао, Владислава Вакулу, Михайла Мудрика, Олександра Піхальонка і Данила Сікана.

При цьому юний Трубін позначений в ролі капітана команди.

Шахтар: Трубін, Вакула, Вітао, Хочолава, Сіпріано, Майкон, Пихальонок, Маркос Антоніо, Мудрик, Тайсон, Сікан

В запасі: Шевченко, Додо, Матвієнко, Марлос, Тете, Патрік, Соломон, Бондаренко, Мораес

Колос: Кучеренко, Єфремов, Максименко, Парамонов, Ємець, Задоя, Костишин, Смирний, Антюх, Морозко, Бондаренко

В запасі: Волинець, Гавриш, Зозуля, Богданов, Кожушко, Сорокін, Оріховський, Мамаду, Сенько

Матч стартує о 19:00.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 15.07.2020 20:03
    +4
    Сергей Журавко, 15.07.2020 18:06
    Трубин капитан! Во Каштру жжёт!!!
    А это пример, как надо поддерживать молодого вратаря, когда он в важной игре (с Динамо) порядочно "набокопорил".
    Так, глядишь, парень обретет больше уверенности и большего достигнет.
    step
      step, 15.07.2020 18:53
    +1
    Дуже цікаво буде подивитись на такий склад в "роботі".....
    MetalKH
      MetalKH, 15.07.2020 18:26
    -5
    ihor7003, 15.07.2020 18:22
    Там хоть Тайсон в своих слезах не утонул???
    Обезьяна будет весь матч вверх смотреть, что бы совы на голову не прилетели
    ihor7003
    online
      ihor7003, 15.07.2020 18:22
    -4
    Там хоть Тайсон в своих слезах не утонул???
    kvv1404
      kvv1404, 15.07.2020 18:20
    -1
    Склад звичайно дуже експериментальний!Але хотів би звернути увагу на інше- Марлос,Мораєс та Матвиенко були відправленіу відпустку.Невже відпустка була тижнева?
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 15.07.2020 18:06
    +4
    Отличный состав) Интересно глянуть)
    Сергей Журавко
      Сергей Журавко, 15.07.2020 18:06
    -1
    Трубин капитан! Во Каштру жжёт!!!
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 15.07.2020 20:03
    +4
    Сергей Журавко, 15.07.2020 18:06
    Трубин капитан! Во Каштру жжёт!!!
    А это пример, как надо поддерживать молодого вратаря, когда он в важной игре (с Динамо) порядочно "набокопорил".
    Так, глядишь, парень обретет больше уверенности и большего достигнет.
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 15.07.2020 18:06
    +4
    Отличный состав) Интересно глянуть)
    step
      step, 15.07.2020 18:53
    +1
    Дуже цікаво буде подивитись на такий склад в "роботі".....