14.07.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Подарунок для Волині і Оболонь-Бровар. Авангард обіграв Металіст 1925

Харків'яни провалили перший тайм, після чого не знайшли в собі сил відігратися

Подарунок для Волині і Оболонь-Бровар. Авангард обіграв Металіст 1925
© ФК Авангард

Згідно з заявою головного тренера «Металіста 1925» під час підготовки до тридцять четвертого туру Української Першої ліги, його команді довелося подолати шлях до Харкова тривалістю майже в дві доби відразу після невдалого виїзду до «Минаю» (0:1). З огляду на те, що гра проти закарпатської команди проходила всього чотири календарні дні тому, то часу на підготовку до чергового матчу у колективу було не так вже й багато. Грати харків'янам на поле домашнього ОСК «Металіст» доводилося проти результативного в своїх останніх поєдинках краматорського «Авангарду».

Підопічні Андрія Демченко впевнено повернулися до офіційних матчів трьома перемогами поспіль проти команд позаду себе в турнірній таблиці, проте вже в першій грі проти прямого конкурента допустили серйозну похибку, що коштувало їм місця в заповітній трійці майбутніх команд Української Прем'єр-ліги. Амбіції у суперника харків'ян заявлені куди скромніше, однак колектив з Краматорська продовжував напружувати команди з верхньої половини дивізіону лише одним фактором своєї присутності і регулярним здобуттям очок.

За першим таймом звітної зустрічі можна сміливо стверджувати, що із Закарпатської області разом з командою до Харкова не повернулася лінія оборони. «Металіст 1925» розвалився вже на першій хвилині в результаті незлагоджених дій під час ауту у суперників в глибині чужої половини. У підсумку, Лобова ніхто не зустрів під час виконання пасу на хід Нехтію, після чого Владислав розібрався з опікунами вже в чужому штрафному, а потім змусив капітулювати Сидоренко.

Ознаки життя у команди Демченко подавали тільки гравці лінії атаки. Дерек звів нанівець старання своїх партнерів у організації кількох непоганих моментів, після чого акцент знову довелося змістити в сторону жахливої ​​гри оборони господарів. Ривок Сеницького після помилки Цвіренка на лівому фланзі з серйозним ризиком отримати червону картку довелося зупиняти фолом Дегтяренко. І начебто, ось він – церковний дзвін до більш серйозної гри в лінії захисту, але під завісу тайму «Металіст 1925» провалився в черговий раз під час закидання до штрафного, і тут вже відвертий фол з боку Цвіренко навіть сам порушувач своєю реакцією оцінив вірно – пряма червона від арбітра і примарні перспективи харків'ян на другий тайм.

«Авангард» не особливо приховував свою задумку провести гру на контратаках, проте можливість, яка вдало виникла на початку поєдинку, перевершила навіть найсміливіші очікування гостей. Залишалося просто слідувати початковому плану в подальшому, з чим краматорчани впоралися чудово. «Металіст 1925» створив лише один момент під завісу зустрічі, але Дерек лише підвів риску під провальним поєдинком у своєму виконанні промахом по спорожнілим воротам після одиничної помилки Денчука у цей вечір. Надто вже важким виявився тривалий шлях додому для підопічних Демченко.

У наступному турі харківський «Металіст 1925» знову зіграє в західній частині України, але вже проти луцької «Волині», а «Авангард» у Краматорську буде приймати «Агробізнес».

Перша ліга України. 24-й тур.

Металіст 1925 – Авангард – 0:1

Нехтій, 1

 Дегтяренко, 18, Ченбай, 55, Лукас, 67, Дмитренко, 74, Поспелов, 77, Дерек, 80 – Полюлях, 42, Сухаров, 57

 Цвіренко, 39 (грубе порушення)

Металіст 1925: Сидоренко – Ченбай, Цвіренко, Поспєлов, Шершень – Банасевич (Осман, 44), Дегтяренко (Коваленко, 78), Ямполь, Савін (Лукас, 56) – Дмитренко, Дерек.

Авангард: Денчук – Воробей (Брюхов, 71), Сидоренко, Мірошник, Сухаров – Полюлях, Сеницький (Долинський, 90+2), Лобов (Цибульник, 85) – Матяж (Мурза, 89), Кірієнко (Собко, 77), Нехтій.

Арбітр: Андрій Коваленко (Полтава)

Стадіон: ОСК «Металіст» (Харків)

Удари (у площину): 12 (4) – 7 (4)
Кутові: 4 – 2
Оффсайди: 6 – 4.

МЕТАЛІСТ 1925-АВАНГАРД. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 16°C

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ілля Береза, Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Dosik
      Dosik, 15.07.2020 17:03
    +1
    Ну шо там 19-25 вже заяву на суддю накатали за не таке суддівство,за червону картку?А ще скаргу в КДК за дуже швидкий гол.Цеж якесь неподобство!На першій хвилині забивати 1925!Такого в регламенті нема!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 15.07.2020 17:03
    0
    Виктор Иванов, 15.07.2020 16:55
    УЕФА даже Ужгород не утвердит.
    значит не судьба Баварии выступить перед жителями Миная
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 15.07.2020 16:55
    0
    Муґунот Уух, 15.07.2020 12:29
    я не против, чтобы они там Баварию приняли. если, конечно, УЕФА разрешит
    УЕФА даже Ужгород не утвердит.
    Dosik
      Dosik, 15.07.2020 16:51
    -1
    kolezey-2, 15.07.2020 14:43
    походу Метал как и в прошлом году слился
    Ти помилився ф.к."Метал"тільки створили.Він ще не провів жодного матчу.
    kolezey-2
      kolezey-2, 15.07.2020 14:43
    0
    походу Метал как и в прошлом году слился
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 15.07.2020 12:29
    0
    Виктор Иванов, 15.07.2020 11:03
    Только разница в цене земли под те стадионы. Потому то в мегаполисах теперь могут содержать клубы условные ахметовы и суркисы, а в сёлах обычные местные миллионеры. Стадион Миная умиляет. Особенно бесплатная трибуна за сеткой. Они там и Баварию будут принимать, если шо? Или как когда то в гандболе было, сыграют обе игры на выезде?
    я не против, чтобы они там Баварию приняли. если, конечно, УЕФА разрешит
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 15.07.2020 11:03
    0
    Муґунот Уух, 15.07.2020 10:43
    если команда бАльшовА горАда не в состоянии обойти сельскую, то во-первых, что называетя, кто ей доктор, и во-вторых, нах*р она тогда такая в вышке нужна
    что касается болельщиков, то как то сомневаюсь, что у команды большого города Олимпик их больше, чем у Ингульца
    а современный стадион - его что в центре города строить, что где-то у фермы, все равно строить нада, и смотреть за ним надо, и стоять ему все равно где
    Только разница в цене земли под те стадионы. Потому то в мегаполисах теперь могут содержать клубы условные ахметовы и суркисы, а в сёлах обычные местные миллионеры. Стадион Миная умиляет. Особенно бесплатная трибуна за сеткой. Они там и Баварию будут принимать, если шо? Или как когда то в гандболе было, сыграют обе игры на выезде?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 15.07.2020 10:43
    0
    adidas77, 14.07.2020 22:05
    Вдесятером играли лучше во втором тайме, чем в первом при равных составах. Да уж, думал хоть Металл разбавит вышку. А то реально УПЛ превратится в чемп сельских команд...Конечно амбиции маленьких команд радуют, но команды из больших городов Украины тоже нужны в вышке, и главное со своими стадионами и болельщиками!
    если команда бАльшовА горАда не в состоянии обойти сельскую, то во-первых, что называетя, кто ей доктор, и во-вторых, нах*р она тогда такая в вышке нужна
    что касается болельщиков, то как то сомневаюсь, что у команды большого города Олимпик их больше, чем у Ингульца
    а современный стадион - его что в центре города строить, что где-то у фермы, все равно строить нада, и смотреть за ним надо, и стоять ему все равно где
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.07.2020 08:42
    0
    az-667, 15.07.2020 01:50
    У нас пока свой...хотя на Сотби ещё...А ЛКФПде играет?на своём стадио?
    Я питаю, шо за рагульський стереотип у тебе, шо тільки міські команди повинні грати в УПЛ?!
    az-667
      az-667, 15.07.2020 01:50
    0
    PFCLviv, 14.07.2020 22:12
    В кого свій стадіон з міських команд?! У каЛпат, Шахтаря, Зорі і т.д.....?!
    Тай на футбол в селах більше народу ходить в процентному співвідношені до кількості населення даного села!
    У нас пока свой...хотя на Сотби ещё...А ЛКФПде играет?на своём стадио?
    az-667
      az-667, 15.07.2020 01:39
    +1
    Ну Оболони завтра не будет легко с Черноморцем Ковальца...Результат фифти фифти...Потом посмотрим кто там претенденты...
    Mukola Puzh
      Mukola Puzh, 14.07.2020 23:08
    +1
    PFCLviv, 14.07.2020 22:09
    А причому тут "сільські команди чи міські"?! Шо за рагульські стереотипи?!
    Футбол грати треба, а не х....йньою заматись!
    В селі краще футбол грають, вчіться ! Чи у вишці повинно тільки місто грати, бо воно місто?!
    +100. Плюсанув! Дістали ці штампи..
    moris24
      moris24, 14.07.2020 23:06
    +4
    adidas77, 14.07.2020 22:05
    Вдесятером играли лучше во втором тайме, чем в первом при равных составах. Да уж, думал хоть Металл разбавит вышку. А то реально УПЛ превратится в чемп сельских команд...Конечно амбиции маленьких команд радуют, но команды из больших городов Украины тоже нужны в вышке, и главное со своими стадионами и болельщиками!
    А чим Вам наприклад той же Колос Ковалівка не вгодив? У команди в наступному сезоні буде власна сучасна арена. У Інгульця також свій стадіон будується...
    А по матчу можна сказати: що Авангард чітко дотримувався плану на гру, який дуже гарно спрацював! Так 《автобусний》 футбол не дуже цікавий, але результат, як кажуть на табло!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.07.2020 22:12
    +2
    adidas77, 14.07.2020 22:05
    Вдесятером играли лучше во втором тайме, чем в первом при равных составах. Да уж, думал хоть Металл разбавит вышку. А то реально УПЛ превратится в чемп сельских команд...Конечно амбиции маленьких команд радуют, но команды из больших городов Украины тоже нужны в вышке, и главное со своими стадионами и болельщиками!
    В кого свій стадіон з міських команд?! У каЛпат, Шахтаря, Зорі і т.д.....?!
    Тай на футбол в селах більше народу ходить в процентному співвідношені до кількості населення даного села!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.07.2020 22:09
    +3
    adidas77, 14.07.2020 22:05
    Вдесятером играли лучше во втором тайме, чем в первом при равных составах. Да уж, думал хоть Металл разбавит вышку. А то реально УПЛ превратится в чемп сельских команд...Конечно амбиции маленьких команд радуют, но команды из больших городов Украины тоже нужны в вышке, и главное со своими стадионами и болельщиками!
    А причому тут "сільські команди чи міські"?! Шо за рагульські стереотипи?!
    Футбол грати треба, а не х....йньою заматись!
    В селі краще футбол грають, вчіться ! Чи у вишці повинно тільки місто грати, бо воно місто?!
    adidas77
    online
      adidas77, 14.07.2020 22:05
    -3
    Вдесятером играли лучше во втором тайме, чем в первом при равных составах. Да уж, думал хоть Металл разбавит вышку. А то реально УПЛ превратится в чемп сельских команд...Конечно амбиции маленьких команд радуют, но команды из больших городов Украины тоже нужны в вышке, и главное со своими стадионами и болельщиками!
    Олег Мандрівник
      Олег Мандрівник, 14.07.2020 22:04
    +2
    это какой-то позор
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.07.2020 21:58
    -4
    https://www.youtube.com/watch?v=44Hp5FJm1kc
    ТІЛЬКИ ВГОРУ !!!
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 14.07.2020 21:44
    +1
    ... И подарок для Миная
    vovakotik
      vovakotik, 14.07.2020 21:24
    +5
    Aleks04, 14.07.2020 21:16
    Начебто-б такого завдання у Авангарду немає, там з інфраструктурою проблеми. Тільки у 6 команд завдання потрапити в УПЛ — Волинь, Минай, Оболонь, М1925, Рух та Інгулець.
    Те що на них немає тягару відповідальності разв'язує ім руки, Авангард, Агробізнес та Гірник-Спорт ще заберуть не 1 очко у 6-ки котра пореться за підвищення.
    Aleks04
    online
      Aleks04, 14.07.2020 20:55
    +11
    Жесть, Гелиос №2 в Харькове..
    cucumber
      cucumber, 14.07.2020 20:55
    +9
    ждем истерик от Стороженко
    Aleks04
    online
      Aleks04, 14.07.2020 21:16
    +6
    vovakotik, 14.07.2020 21:01
    Перша ліга дуже непередбачувана, тим і цікава та видовищна.
    Чи подавав Авангард заявку на підвищення у класі, чи боряться вони за вихід?
    Начебто-б такого завдання у Авангарду немає, там з інфраструктурою проблеми. Тільки у 6 команд завдання потрапити в УПЛ — Волинь, Минай, Оболонь, М1925, Рух та Інгулець.
    vovakotik
      vovakotik, 14.07.2020 21:24
    +5
    Aleks04, 14.07.2020 21:16
    Начебто-б такого завдання у Авангарду немає, там з інфраструктурою проблеми. Тільки у 6 команд завдання потрапити в УПЛ — Волинь, Минай, Оболонь, М1925, Рух та Інгулець.
    Те що на них немає тягару відповідальності разв'язує ім руки, Авангард, Агробізнес та Гірник-Спорт ще заберуть не 1 очко у 6-ки котра пореться за підвищення.
    vovakotik
      vovakotik, 14.07.2020 21:01
    +5
    Перша ліга дуже непередбачувана, тим і цікава та видовищна.
    Чи подавав Авангард заявку на підвищення у класі, чи боряться вони за вихід?
    moris24
      moris24, 14.07.2020 23:06
    +4
    adidas77, 14.07.2020 22:05
    Вдесятером играли лучше во втором тайме, чем в первом при равных составах. Да уж, думал хоть Металл разбавит вышку. А то реально УПЛ превратится в чемп сельских команд...Конечно амбиции маленьких команд радуют, но команды из больших городов Украины тоже нужны в вышке, и главное со своими стадионами и болельщиками!
    А чим Вам наприклад той же Колос Ковалівка не вгодив? У команди в наступному сезоні буде власна сучасна арена. У Інгульця також свій стадіон будується...
    А по матчу можна сказати: що Авангард чітко дотримувався плану на гру, який дуже гарно спрацював! Так 《автобусний》 футбол не дуже цікавий, але результат, як кажуть на табло!
    Hulivud
      Hulivud, 14.07.2020 20:56
    +4
    И чего теперь ждать в Луцке?....
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.07.2020 22:09
    +3
    adidas77, 14.07.2020 22:05
    Вдесятером играли лучше во втором тайме, чем в первом при равных составах. Да уж, думал хоть Металл разбавит вышку. А то реально УПЛ превратится в чемп сельских команд...Конечно амбиции маленьких команд радуют, но команды из больших городов Украины тоже нужны в вышке, и главное со своими стадионами и болельщиками!
    А причому тут "сільські команди чи міські"?! Шо за рагульські стереотипи?!
    Футбол грати треба, а не х....йньою заматись!
    В селі краще футбол грають, вчіться ! Чи у вишці повинно тільки місто грати, бо воно місто?!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.07.2020 22:12
    +2
    adidas77, 14.07.2020 22:05
    Вдесятером играли лучше во втором тайме, чем в первом при равных составах. Да уж, думал хоть Металл разбавит вышку. А то реально УПЛ превратится в чемп сельских команд...Конечно амбиции маленьких команд радуют, но команды из больших городов Украины тоже нужны в вышке, и главное со своими стадионами и болельщиками!
    В кого свій стадіон з міських команд?! У каЛпат, Шахтаря, Зорі і т.д.....?!
    Тай на футбол в селах більше народу ходить в процентному співвідношені до кількості населення даного села!
    Олег Мандрівник
      Олег Мандрівник, 14.07.2020 22:04
    +2
    это какой-то позор
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.07.2020 20:54
    +2
    Молодці !
    Dosik
      Dosik, 15.07.2020 17:03
    +1
    Ну шо там 19-25 вже заяву на суддю накатали за не таке суддівство,за червону картку?А ще скаргу в КДК за дуже швидкий гол.Цеж якесь неподобство!На першій хвилині забивати 1925!Такого в регламенті нема!
    az-667
      az-667, 15.07.2020 01:39
    +1
    Ну Оболони завтра не будет легко с Черноморцем Ковальца...Результат фифти фифти...Потом посмотрим кто там претенденты...
    Mukola Puzh
      Mukola Puzh, 14.07.2020 23:08
    +1
    PFCLviv, 14.07.2020 22:09
    А причому тут "сільські команди чи міські"?! Шо за рагульські стереотипи?!
    Футбол грати треба, а не х....йньою заматись!
    В селі краще футбол грають, вчіться ! Чи у вишці повинно тільки місто грати, бо воно місто?!
    +100. Плюсанув! Дістали ці штампи..
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 14.07.2020 21:44
    +1
    ... И подарок для Миная
    DidOk
    online
      DidOk, 14.07.2020 21:09
    +1
    Як так ?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 15.07.2020 17:03
    0
    Виктор Иванов, 15.07.2020 16:55
    УЕФА даже Ужгород не утвердит.
    значит не судьба Баварии выступить перед жителями Миная
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 15.07.2020 16:55
    0
    Муґунот Уух, 15.07.2020 12:29
    я не против, чтобы они там Баварию приняли. если, конечно, УЕФА разрешит
    УЕФА даже Ужгород не утвердит.
    kolezey-2
      kolezey-2, 15.07.2020 14:43
    0
    походу Метал как и в прошлом году слился
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 15.07.2020 12:29
    0
    Виктор Иванов, 15.07.2020 11:03
    Только разница в цене земли под те стадионы. Потому то в мегаполисах теперь могут содержать клубы условные ахметовы и суркисы, а в сёлах обычные местные миллионеры. Стадион Миная умиляет. Особенно бесплатная трибуна за сеткой. Они там и Баварию будут принимать, если шо? Или как когда то в гандболе было, сыграют обе игры на выезде?
    я не против, чтобы они там Баварию приняли. если, конечно, УЕФА разрешит