ВІДЕО. «Пристебніться, буде жарко». Усик анонсував бої свого промоушена

Український боксер організував промоутерську компанію

ВІДЕО. «Пристебніться, буде жарко». Усик анонсував бої свого промоушена
© instagram.com

Український боксер Олександр Усик створив промоутерську компанію Usyk17 Promotion, а перші поєдинки відбудуться в серпні в Києві.

Усик в промо анонсував перші бої.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Великий бокс повертається! Компанія @usyk17.promotion дебютує з інноваційним спортивним шоу – Big Boxing Night. Серед головних поєдинків вечору: бої найбільш перспективних важковаговиків України Владислава Сіренко та Олександра Захожого; чемпіона WBC Francophone у середній вазі Андрія Великовського; Петра Іванова, чемпіона світу серед молоді за версією WBC. Також на ринг знову вийде Віктор Вихрист, чемпіон Європейських ігор 2019, Чемпіон Європи 2017, чотириразовий переможець національної першості, який минулого року успішно дебютував на професійному ринзі. В насиченій програмі андеркарта бої потужних проспектів України, зокрема Ігоря Шевадзуцького, Станіслава Кутіна, Дмитра Безуса, Зоравора Петросяна, а також перспективного дебютанта Даніеля Лапіна. Big Boxing Night – найочікуваніше open air шоу літнього сезону 2020 в Україні, що вперше презентує унікальний формат – поєднання спортивного драйву та витонченої світської вечірки в колі всесвітньо відомих спортсменів і зіркових гостей. Розважальна програма за участю Злати Огневич, Серьога (Поліграф ша- рікoff). Заміський парково-готельний комплекс «EQUIDES CLUB» У 15 км від Хрещатика, в неймовірному місці на березі озера. Дата: 1 серпня 2020 Локація: Парково-готельний комплекс Equides, c.Лісники, вул. Вишнева, 36 #bigboxingnight #bigboxingnight2020 #usyk17promotion #usyk @usyk17.promotion @faechersportmanagement @max_michailew @equides_club

Допис, поширений Usyk Aleksandr (@usykaa)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.07.2020 20:53
    +4
    Я не підтримую ватні збіговиська !
    john2222
      john2222, 14.07.2020 20:50
    +6
    как-то пох
    генадий павленко
      генадий павленко, 14.07.2020 20:48
    +1
    за такую цену ( от 1500 гривень) я бы даже на возвращения Кличко в Киев бы не поехал, без претензий ( понимаю , что это не за бесплатно делается), но такие цены для Украины пока сумасшедшие .
    kh_ua
      kh_ua, 14.07.2020 15:03
    +7
    будет очень ватно и православно!
    Banderass
      Banderass, 14.07.2020 14:17
    +6
    Гундяй стайл промоушен
    Trollface
      Trollface, 14.07.2020 14:09
    +7
    Анонсированы ватные бои.
    Милчел Авек
    online
      Милчел Авек, 14.07.2020 13:51
    +3
    Пристегнитесь, будет жарко.
    И включите кондиционер, будет быстро!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 14.07.2020 13:18
    +4
    Йде на примирення з вболівальниками! Заговорив на українській мові!!!!!!
    Akella_147
      Akella_147, 14.07.2020 12:32
    +6
    А Выхриста хоть можно было не трогать? Хороший боксёр, а будет 200 лет в Броварах драться
    kh_ua
      kh_ua, 14.07.2020 15:03
    +7
    будет очень ватно и православно!
    Trollface
    online
      Trollface, 14.07.2020 14:09
    +7
    Анонсированы ватные бои.
    john2222
      john2222, 14.07.2020 20:50
    +6
    как-то пох
    Banderass
      Banderass, 14.07.2020 14:17
    +6
    Гундяй стайл промоушен
    Akella_147
      Akella_147, 14.07.2020 12:32
    +6
    А Выхриста хоть можно было не трогать? Хороший боксёр, а будет 200 лет в Броварах драться
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.07.2020 20:53
    +4
    Я не підтримую ватні збіговиська !
    ihor7003
    online
      ihor7003, 14.07.2020 13:18
    +4
    Йде на примирення з вболівальниками! Заговорив на українській мові!!!!!!
    Милчел Авек
    online
      Милчел Авек, 14.07.2020 13:51
    +3
    Пристегнитесь, будет жарко.
    И включите кондиционер, будет быстро!
    генадий павленко
      генадий павленко, 14.07.2020 20:48
    +1
    за такую цену ( от 1500 гривень) я бы даже на возвращения Кличко в Киев бы не поехал, без претензий ( понимаю , что это не за бесплатно делается), но такие цены для Украины пока сумасшедшие .