В серії плей-оф за право грати у Суперлізі рахунок зрівнявся

В другому перехідному матчі волейболісти ВСК «МХП-Вінниця» завдали поразки «Новатору»

© ФВУ

У Хмельницькому в неділю відбувся другий матч перехідного турніру за право грати в сезоні 2020-2021 років в чоловічій волейбольній Суперлізі. Місцевий «Новатор» приймав ВСК «МХП-Вінниця».

Якщо в першій грі перемогли господарі майданчика 3:2, то сьогодні сильнішими виявилися приїжджі волейболісти. Програвши перший сет, вони досягли успіху в трьох наступних партіях і здобули перемогу 3:1.

Таким чином, загальний рахунок у серії до трьох перемог зрівнявся.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки
Перехідні матчі за право грати в Суперлізі
Хмельницький. 12 липня
«Новатор» (Хмельницький) - ВСК «МХП-Вінниця»

1:3 (25:23, 22:25, 16:25, 18:25)
Перший матч - 3:2
Рахунок серії 1:1

За тиждень суперники продовжать серію плей-оф, але тепер вже на майданчику ВСК «МХП-Вінниця».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!