Усик створив промоутерську компанію. Перші бої вже в серпні

Компанія називається Usyk17 Promotion

Усик створив промоутерську компанію. Перші бої вже в серпні
© instagram.com

Чутки про те, що український боксер Олександр Усик вирішив створити свою промоутерську компанію, виявилися правдою.

Компанія називається Usyk17 Promotion, а перші поєдинки відбудуться в серпні в Києві. Шоу Big Boxing Night пройде 1-го серпня.

Анонсуються бої Владислав Сіренко - Павло Кроленко, Олександр Захожий - Костянтин Довбищенко, а також виступи Віктора Вихриста, Ігоря Шевадзуцького та інших.

Розважальну програму вечора представить українська співачка Злата Огневич.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1 серпня в Україну повертається великий бокс. Компанія USYK 17 PROMOTION дебютує з інноваційним спортивним шоу– Big Boxing Night. Сучасна арена в респектабельному передмісті Києва, захоплюючі краєвиди, яскрава розважальна програма, затишні lounge-зони та комфортні фудкорти – все це створить неповторну атмосферу та незабутні емоції для гостей вибухового шоу Big Boxing Night. Серед головних поєдинків вечору: бої найбільш перспективних важковаговиків України Владислава Сіренко та Олександра Захожого; чемпіона WBC Francophone у середній вазі Андрія Великовського; Петра Іванова, чемпіона світу серед молоді за версією WBC. Також на ринг знову вийде Віктор Вихрист, чемпіон Європейських ігор 2019, Чемпіон Європи 2017, чотириразовий переможець національної першості, який минулого року успішно дебютував на професійному ринзі. В насиченій програмі андеркарта бої потужних проспектів України, зокрема Ігоря Шевадзуцького, Станіслава Кутіна, Дмитра Безуса, Зоравора Петросяна, а також перспективного дебютанта Даніеля Лапіна. Big Boxing Night – найочікуваніше open air шоу літнього сезону 2020 в Україні, що вперше презентує унікальний формат – поєднання спортивного драйву та витонченої світської вечірки в колі всесвітньо відомих спортсменів і зіркових гостей. Розважальна програма за участю Злати Огневич, Серьога (Поліграф ша- рікoff). #bigboxingnight #bigboxingnight2020 #usyk17promotion #usyk @usyk17.promotion @usykaa

Допис, поширений USYK-17 Promotion (@usyk17.promotion)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    alex kamkov
      alex kamkov, 11.07.2020 18:14
    0
    давно пора
    kgbukraine
      kgbukraine, 10.07.2020 15:01
    -1
    Ukraine_Kiev_Fan, 10.07.2020 11:22
    столько нелепых комментов и не слова о том, какой крутой кард собрался
    Весь "крутой кард" здесь собрался
    bullyUA
      bullyUA, 10.07.2020 14:41
    -4
    Название компании какое-то не скрепное. Не порядок. В названии должен упоминаться Гундяев.
    cucumber
      cucumber, 10.07.2020 11:30
    -2
    Бои в Кремле будут проходить или в монастыре, который пиарили?
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 10.07.2020 11:22
    -1
    столько нелепых комментов и не слова о том, какой крутой кард собрался
    Voxa Hvedyk
      Voxa Hvedyk, 10.07.2020 10:04
    +1
    Український Крим, 09.07.2020 23:11
    Как выглядит настоящий бандеровец в понятии пропагандонов из Кремля?
    Примерно так: набивает тату тризубец на плече, отращивает казацкий "оселедець", танцует гопака , во время оккупации Крыма одевает украинскую символику и отчаянно гуляет по Симферополю, ездит в тыл хунтовской армии и тренирует карателей-укров (возможно даже пьет кровь русскоговорящих младенцев)... по ходу ФСБ переборщило с обликом своего агента, даже Штирлиц бы напрягся

    Засланий козачок...
    Тільки одне запитання-чому 17?...Це що рівень інтелекту?...
    zac1310
      zac1310, 10.07.2020 09:30
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Zeppelin, 10.07.2020 00:02
    основатель промоутерской компании который двух слов связать не может на английском
    даже если это так - какая разница?
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 10.07.2020 08:51
    +1
    Zeppelin, 10.07.2020 00:02
    основатель промоутерской компании который двух слов связать не может на английском
    да, а ты такой умный сидишь с пальцем в жопе )
    Zeppelin
      Zeppelin, 10.07.2020 00:02
    -1
    основатель промоутерской компании который двух слов связать не может на английском
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 09.07.2020 23:42
    +2
    Український Крим, 09.07.2020 23:11
    Как выглядит настоящий бандеровец в понятии пропагандонов из Кремля?
    Примерно так: набивает тату тризубец на плече, отращивает казацкий "оселедець", танцует гопака , во время оккупации Крыма одевает украинскую символику и отчаянно гуляет по Симферополю, ездит в тыл хунтовской армии и тренирует карателей-укров (возможно даже пьет кровь русскоговорящих младенцев)... по ходу ФСБ переборщило с обликом своего агента, даже Штирлиц бы напрягся
    Он еще рядился суперфаном киевского "Динамо", оплота украинского национализма и руссофобства))))
    Український Крим
      Український Крим, 09.07.2020 23:11
    +4
    Как выглядит настоящий бандеровец в понятии пропагандонов из Кремля?
    Примерно так: набивает тату тризубец на плече, отращивает казацкий "оселедець", танцует гопака , во время оккупации Крыма одевает украинскую символику и отчаянно гуляет по Симферополю, ездит в тыл хунтовской армии и тренирует карателей-укров (возможно даже пьет кровь русскоговорящих младенцев)... по ходу ФСБ переборщило с обликом своего агента, даже Штирлиц бы напрягся
    JulikoB
      JulikoB, 09.07.2020 23:11
    +4
    Усик 16 раз получал отказ в регистрации?
    Гордон Шамвей
      Гордон Шамвей, 09.07.2020 23:07
    +2
    усик-свинорусик
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 09.07.2020 22:43
    +2
    Скорее всего соберет "титушню" от поцриархата Гундяя КГБ задействует агента козака-гопака
    Trollface
    online
      Trollface, 09.07.2020 22:38
    +2
    VATA Promotion
    tsidyi
      tsidyi, 09.07.2020 22:20
    +3
    Россиян уже под свое крыло набрали?
    Український Крим
      Український Крим, 09.07.2020 23:11
    +4
    Как выглядит настоящий бандеровец в понятии пропагандонов из Кремля?
    Примерно так: набивает тату тризубец на плече, отращивает казацкий "оселедець", танцует гопака , во время оккупации Крыма одевает украинскую символику и отчаянно гуляет по Симферополю, ездит в тыл хунтовской армии и тренирует карателей-укров (возможно даже пьет кровь русскоговорящих младенцев)... по ходу ФСБ переборщило с обликом своего агента, даже Штирлиц бы напрягся
    JulikoB
    online
      JulikoB, 09.07.2020 23:11
    +4
    Усик 16 раз получал отказ в регистрации?
    zac1310
      zac1310, 10.07.2020 09:30
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Zeppelin, 10.07.2020 00:02
    основатель промоутерской компании который двух слов связать не может на английском
    даже если это так - какая разница?
    tsidyi
      tsidyi, 09.07.2020 22:20
    +3
    Россиян уже под свое крыло набрали?
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 09.07.2020 23:42
    +2
    Український Крим, 09.07.2020 23:11
    Как выглядит настоящий бандеровец в понятии пропагандонов из Кремля?
    Примерно так: набивает тату тризубец на плече, отращивает казацкий "оселедець", танцует гопака , во время оккупации Крыма одевает украинскую символику и отчаянно гуляет по Симферополю, ездит в тыл хунтовской армии и тренирует карателей-укров (возможно даже пьет кровь русскоговорящих младенцев)... по ходу ФСБ переборщило с обликом своего агента, даже Штирлиц бы напрягся
    Он еще рядился суперфаном киевского "Динамо", оплота украинского национализма и руссофобства))))
    Гордон Шамвей
      Гордон Шамвей, 09.07.2020 23:07
    +2
    усик-свинорусик
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 09.07.2020 22:43
    +2
    Скорее всего соберет "титушню" от поцриархата Гундяя КГБ задействует агента козака-гопака
    Trollface
    online
      Trollface, 09.07.2020 22:38
    +2
    VATA Promotion
    Voxa Hvedyk
      Voxa Hvedyk, 10.07.2020 10:04
    +1
    Український Крим, 09.07.2020 23:11
    Как выглядит настоящий бандеровец в понятии пропагандонов из Кремля?
    Примерно так: набивает тату тризубец на плече, отращивает казацкий "оселедець", танцует гопака , во время оккупации Крыма одевает украинскую символику и отчаянно гуляет по Симферополю, ездит в тыл хунтовской армии и тренирует карателей-укров (возможно даже пьет кровь русскоговорящих младенцев)... по ходу ФСБ переборщило с обликом своего агента, даже Штирлиц бы напрягся

    Засланий козачок...
    Тільки одне запитання-чому 17?...Це що рівень інтелекту?...
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 10.07.2020 08:51
    +1
    Zeppelin, 10.07.2020 00:02
    основатель промоутерской компании который двух слов связать не может на английском
    да, а ты такой умный сидишь с пальцем в жопе )
    alex kamkov
      alex kamkov, 11.07.2020 18:14
    0
    давно пора