Динамо - Ворскла: Сирота і Миколенко - в основі, Циганков в запасі

А юний кіпер «Ворскли» Ісенко залишився в запасі

Динамо - Ворскла: Сирота і Миколенко - в основі, Циганков в запасі
© uaf.ua

Сьогодні о 21:30 стартує матч фіналу Кубка України між «Динамо» і «Ворсклою». Гра відбудеться в Харкові.

Стали відомі стартові склади команд. У киян відзначимо в основі Олександра Сироту, який дебютував у першій команді в матчі з «Шахтарем». Захисник Денис Попов відновитися не встиг.

В запасі залишився Віктор Циганков, а ось Віталій Миколенко встиг відновитися і вийшов в основі.

У «Ворскли» відзначимо 16-річного воротаря Павла Ісенка, який залишився в запасі.

Динамо: Бущан, Кендзьора, Сирота, Шабанов, Миколенко, Буяльський, Сидорчук, Шепелев, Цітаішвілі, Де Пена, Вербич

В запасі: Бойко, Кадірі, Караваєв, Андрієвський, Шапаренко, Циганков, Дуелунд, Русин, Соль

Ворскла: Різник, Пердута, Чеснаков, Альюн, Сапай, Скляр, Пуцлін, Якубу, Кане, Кулач, Степанюк

В запасі: Ісенко, Ткаченко, Баєнко, Опанасенко, Луїзао, Шахіч, Ребенок, Васін, Кравчук

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 08.07.2020 21:03
    +4
    viktor112007, 08.07.2020 20:59
    якщо будуть пеналі - Ісенка знову випустять)
    Пенальти будет в основное время. Монзуль и ВАР это успех!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 08.07.2020 21:02
    0
    Роман Порывай, 08.07.2020 20:59
    Знаешь, звучит как в старом мультике: "А три это куча?" Куча=Соль, Русин и Каргбо.
    Каргбо взагалі не включений в заявку на матч.
    AK_228
    online
      AK_228, 08.07.2020 21:02
    +1
    Роман Порывай, 08.07.2020 20:59
    Знаешь, звучит как в старом мультике: "А три это куча?" Куча=Соль, Русин и Каргбо.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.07.2020 20:59
    0
    якщо будуть пеналі - Ісенка знову випустять)
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 08.07.2020 20:59
    -3
    Начинайте уже! Заколебали
    Ещё бы на 23:00 назначили игру.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 08.07.2020 20:59
    0
    AK_228, 08.07.2020 20:42
    Куча нападающих а в атаке снова вербич
    Знаешь, звучит как в старом мультике: "А три это куча?" Куча=Соль, Русин и Каргбо.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 08.07.2020 20:57
    0
    marko2020, 08.07.2020 20:46
    2 номинальный форварда в запасе, значит план вымотать защиту Ворсклы в 1 тайме и во 2 тайме выпустить свежего форварда. Я надеюсь хоть до этого Миха додумается
    Хто вимотувати буде? Я тобі навіть можу сказати кого поміняють і на кого - Шепелева,Цитаішвілі на Циганкова та Дуелунда. Модливо ще Де Пену пізніше на Караваева.А якщо будуть програвати то ще Буя поміняють на Русина.Це якщо не ьуде травм.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.07.2020 20:55
    0
    буде прикольно якщо Динамо просере
    повторюсь, дай цих футболістів Динамо толковому тренеру - і буде кіно.
    а тут у фіналі вангую чергові муки у виконанні киян
    може, мінімальну перемогу й вимучать, не думаю що буде щось більше
    SeM077
      SeM077, 08.07.2020 20:54
    0
    Игра состоится в Полтаве. Я что-то пропустил???
    ihor7003
    online
      ihor7003, 08.07.2020 20:50
    +4
    Вместо Шепелева хотелось бы увидеть Дуэлунда!!!!!!!
    Sashko Sraka
      Sashko Sraka, 08.07.2020 20:46
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Надеемся Дырнамо продует, если суркис не купил
    marko2020
    online
      marko2020, 08.07.2020 20:46
    +3
    2 номинальный форварда в запасе, значит план вымотать защиту Ворсклы в 1 тайме и во 2 тайме выпустить свежего форварда. Я надеюсь хоть до этого Миха додумается
    AK_228
    online
      AK_228, 08.07.2020 20:42
    +5
    Куча нападающих а в атаке снова вербич
    Ivan Bishok
      Ivan Bishok, 08.07.2020 20:42
    +3
    Миха уже сам не знает что делать - на авось тасует
    AK_228
    online
      AK_228, 08.07.2020 20:42
    +5
    Куча нападающих а в атаке снова вербич
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 08.07.2020 21:03
    +4
    viktor112007, 08.07.2020 20:59
    якщо будуть пеналі - Ісенка знову випустять)
    Пенальти будет в основное время. Монзуль и ВАР это успех!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 08.07.2020 20:50
    +4
    Вместо Шепелева хотелось бы увидеть Дуэлунда!!!!!!!
    marko2020
    online
      marko2020, 08.07.2020 20:46
    +3
    2 номинальный форварда в запасе, значит план вымотать защиту Ворсклы в 1 тайме и во 2 тайме выпустить свежего форварда. Я надеюсь хоть до этого Миха додумается
    Ivan Bishok
      Ivan Bishok, 08.07.2020 20:42
    +3
    Миха уже сам не знает что делать - на авось тасует
    AK_228
    online
      AK_228, 08.07.2020 21:02
    +1
    Роман Порывай, 08.07.2020 20:59
    Знаешь, звучит как в старом мультике: "А три это куча?" Куча=Соль, Русин и Каргбо.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 08.07.2020 21:02
    0
    Роман Порывай, 08.07.2020 20:59
    Знаешь, звучит как в старом мультике: "А три это куча?" Куча=Соль, Русин и Каргбо.
    Каргбо взагалі не включений в заявку на матч.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.07.2020 20:59
    0
    якщо будуть пеналі - Ісенка знову випустять)
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 08.07.2020 20:59
    0
    AK_228, 08.07.2020 20:42
    Куча нападающих а в атаке снова вербич
    Знаешь, звучит как в старом мультике: "А три это куча?" Куча=Соль, Русин и Каргбо.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 08.07.2020 20:57
    0
    marko2020, 08.07.2020 20:46
    2 номинальный форварда в запасе, значит план вымотать защиту Ворсклы в 1 тайме и во 2 тайме выпустить свежего форварда. Я надеюсь хоть до этого Миха додумается
    Хто вимотувати буде? Я тобі навіть можу сказати кого поміняють і на кого - Шепелева,Цитаішвілі на Циганкова та Дуелунда. Модливо ще Де Пену пізніше на Караваева.А якщо будуть програвати то ще Буя поміняють на Русина.Це якщо не ьуде травм.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 08.07.2020 20:55
    0
    буде прикольно якщо Динамо просере
    повторюсь, дай цих футболістів Динамо толковому тренеру - і буде кіно.
    а тут у фіналі вангую чергові муки у виконанні киян
    може, мінімальну перемогу й вимучать, не думаю що буде щось більше
    SeM077
      SeM077, 08.07.2020 20:54
    0
    Игра состоится в Полтаве. Я что-то пропустил???