ВІДЕО. Життя – біль! Відомий український гравець налякав дружину у басейні

Хавбек «Ференцвароша» Ігор Харатін веселиться під час відпустки у Туреччині

ВІДЕО. Життя – біль! Відомий український гравець налякав дружину у басейні
© Instagram

25-річний хавбек угорського «Ференцвароша» Ігор Харатін зумів налякати дружину Карину під час відпустки в Туреччині.

Дівчина відпочивала біля басейну, а футболіст непомітно підкрався та стрибнув поруч з нею в воду.

Харатін виклав відео свого жарту в Instagram і написав: «Життя – біль!»

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Жизнь - боль 😂😂😂

Публикация от Igor Kharatin (@igor_kharatin)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    JulikoB
    online
      JulikoB, 10.07.2020 13:25
    +1
    dd dent, 10.07.2020 13:22
    Да, имеется приватизационное.
    А вообще игорюндель прям сама оригинальность - юморист от бога.
    Жена мечтает чтобы ее чем-то другим напугали, а оно дурное скачет как цуцык.
    dd dent
    online
      dd dent, 10.07.2020 13:22
    +1
    JulikoB, 10.07.2020 13:14
    Жена хоть собственная?
    Да, имеется приватизационное.
    А вообще игорюндель прям сама оригинальность - юморист от бога.
    JulikoB
    online
      JulikoB, 10.07.2020 13:14
    0
    Жена хоть собственная?
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 08.07.2020 19:38
    +2
    Не рекомендую разбегаться на кромке бассейна перед прыжком, если не одета прорезиненная обувь для плавания...
    norma_zap
      norma_zap, 08.07.2020 18:49
    0
    недопрыгнул
    ManUtd
      ManUtd, 08.07.2020 18:22
    0
    Аж лямочка упала
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 08.07.2020 17:39
    +15
    Повернулась и хотела матом зарядить, но потом вспомнила, что он оплачивает ее счета...
    Leo Leo
      Leo Leo, 08.07.2020 17:24
    +6
    Думал в неё с двух ног насмешить решил..
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 08.07.2020 17:39
    +15
    Повернулась и хотела матом зарядить, но потом вспомнила, что он оплачивает ее счета...
    Leo Leo
      Leo Leo, 08.07.2020 17:24
    +6
    Думал в неё с двух ног насмешить решил..
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 08.07.2020 19:38
    +2
    Не рекомендую разбегаться на кромке бассейна перед прыжком, если не одета прорезиненная обувь для плавания...
    JulikoB
    online
      JulikoB, 10.07.2020 13:25
    +1
    dd dent, 10.07.2020 13:22
    Да, имеется приватизационное.
    А вообще игорюндель прям сама оригинальность - юморист от бога.
    Жена мечтает чтобы ее чем-то другим напугали, а оно дурное скачет как цуцык.
    dd dent
    online
      dd dent, 10.07.2020 13:22
    +1
    JulikoB, 10.07.2020 13:14
    Жена хоть собственная?
    Да, имеется приватизационное.
    А вообще игорюндель прям сама оригинальность - юморист от бога.
    JulikoB
    online
      JulikoB, 10.07.2020 13:14
    0
    Жена хоть собственная?
    norma_zap
      norma_zap, 08.07.2020 18:49
    0
    недопрыгнул
    ManUtd
    online