Іван РЕДКАЧ: «Всі дороги до успіху проходять через біль»

Український боксер - про те, як досягти успіху

Іван РЕДКАЧ: «Всі дороги до успіху проходять через біль»
© boxingscene.com. Іван Редкач

34-річний український боксер Іван Редкач (23-5-1, 18 КО) розповів своїм підписникам, як досягти успіху.

«Всі дороги до успіху проходять через біль. Повір, як би ти не викручувався, обхідних шляхів немає. Будь це легко, всі б це робили. Біль має пройти крізь твоє тіло, без цього ніяк. А коли він це зробить, знаєш, що займе його місце? Правильно, успіх», - написав Редкач в інстаграмі.

Читайте також: Іван Редкач: «Все залежить від тебе і тільки від тебе»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zac1310
      zac1310, 07.07.2020 11:09
    0
    bullyUA, 03.07.2020 17:06
    Уважаю Ивана. Сам себя сделал одним из лучших боксеров. Не каждый может похвастать, что нокаутировал Девона Александра.
    Да, Диван Александр - это сила! 100%
    bullyUA
      bullyUA, 03.07.2020 17:06
    0
    Уважаю Ивана. Сам себя сделал одним из лучших боксеров. Не каждый может похвастать, что нокаутировал Девона Александра.
    Виталий Павленко
      Виталий Павленко, 03.07.2020 15:18
    +2
    Согласен в той части,что надо делать то, чего не делают все.
    iravik83
      iravik83, 03.07.2020 14:28
    +1
    петушара крашеный чемпион по губошлепству и хайпу!!
    zac1310
      zac1310, 03.07.2020 11:22
    -2
    zac1310
      zac1310, 03.07.2020 11:21
    0
    ... Да, Редкач - чемптон по успеху, он знает, что говорит.
    Виталий Павленко
      Виталий Павленко, 03.07.2020 15:18
    +2
    Согласен в той части,что надо делать то, чего не делают все.
    iravik83
      iravik83, 03.07.2020 14:28
    +1
    петушара крашеный чемпион по губошлепству и хайпу!!
    zac1310
      zac1310, 07.07.2020 11:09
    0
    bullyUA, 03.07.2020 17:06
    Уважаю Ивана. Сам себя сделал одним из лучших боксеров. Не каждый может похвастать, что нокаутировал Девона Александра.
    Да, Диван Александр - это сила! 100%
    bullyUA
      bullyUA, 03.07.2020 17:06
    0
    Уважаю Ивана. Сам себя сделал одним из лучших боксеров. Не каждый может похвастать, что нокаутировал Девона Александра.
    zac1310
      zac1310, 03.07.2020 11:21
    0
    ... Да, Редкач - чемптон по успеху, он знает, что говорит.