ВІДЕО. Забив гол та був вилучений. Жерсон Родрігеш у Туреччині грає яскраво

Гравець «Динамо» забив за «Анкарагюджю» в матчі з «Трабзонспором»

© Milliyet. Жерсон Родрігеш

Нападаючий Жерсон Родрігеш, який виступає за турецький «Анкарагюджю» на правах оренди з київського «Динамо», провів у Туреччині яскравий матч.

Спочатку форвард з Люксембургу забив гол, а через деякий час побачив перед собою червону картку. Це сталося в матчі чемпіонату Туреччини з «Трабзонспором» (1:1).

Родрігеш заробив пенальті на 63-й хвилині і сам же його реалізував. Потім форвард отримав дві жовті картки та був вилучений на 82-й хвилині.

Дивіться відео ключових епізодів матчу (гол і вилучення Жерсона).

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!