|
673
0

Аланта стала переможцем чемпіонату України в жіночій вищій лізі

У вирішальному матчі волейболістки з Дніпра обіграли «Полтавчанку» в трьох партіях

ФВУ

У Києві в суботу визначився володар золотих медалей волейбольної жіночої вищої ліги. Команда «Аланта» (Дніпро), яка в турнірній таблиці випереджала «Полтавчанку» на два очки, в очному протистоянні за перше місце обіграла суперниць з рахунком 3:0.

Таким чином, підопічні Ольги Попович пройшли весь фінальний турнір без втрат, не програвши жодної партії, і по праву стали найсильнішими в другому за значущістю дивізіоні жіночого українського волейболу.

Малі золоті медалі чемпіонату країни отримають: Дар’я Перетятько, Катерина Волченко, Поліна Кочеткова, Валерія Соболь, Вікторія Мосціцька, Ольга Леженкіна, Юлія Литвиненко, Катерина Васильєва, Євгенія Мітяніна, Наталя Васильченко, Влада Яворська.

Чемпіонат України з волейболу. Вища ліга
Жінки. «Фінал чотирьох». 2-й тур
Київ. 27 червня
«Аланта» (Дніпро) - «Полтавчанка» (Полтава)

3:0 (25:19, 25:22, 27:25)
«Легенда-Wnet» (Київ) - Збірна Харківської області-КЗ «ХПКСП ХОР»
3:0 (25:0, 25:0, 25:0) - технічна перемога через неявку

Турнірне становище в турнірній таблиці:
1. «Аланта» 5 матчів, 5 перемог, 0 поразок, 16 очок, співвідношення партій 15 - 0
2. «Полтавчанка» 5, 3, 2, 11, 9 - 6
3. «Легенда-Wnet» 5, 2, 3, 9, 6 - 9
4. Збірна Харківської області-КЗ «ХПКСП ХОР» 5, 0, 5, -3, 0 - 15

В цьому турнірі залишилося провести лише один матч. У неділю 28 червня зіграють команди «Аланта» і «Легенда-Wnet». Останні ще можуть поборотися за срібні медалі, якщо виграють у суперниць.