Зеленський дав розпорядження відновити ФК Кривбас

Цією справою займається народний депутат Юрій Корявченков, більш відомий як «Юзик»

Зеленський дав розпорядження відновити ФК Кривбас
© ФК Динамо Київ. Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський доручив народному депутатові Юрію Корявченкову (більш відомому як «Юзік») відновити футбольний клуб «Кривбас».

Про це глава держави розповів під час зустрічі із міським головою Нової Каховки Володимиром Коваленком.

«Гірник» нормальний клуб. Був ще «Кривбас». На жаль, закрили. Я цьому, нашому Юрію Корявченкову… ми йому поставили завдання, він зараз говорить з федерацією, щоб в Кривому Розі «Кривбас» повернути. Навіть не тому, що ми з Кривбасу. Просто неправильно закривати клуби», – сказав Зеленський.

Нагадаємо, «Кривбас» було розформовано 12 червня 2013 року. Клуб був відновлений 2015 року, коли зіграв у Суперлізі Дніпропетровської області. Наступного року взяв участь у чемпіонаті України серед аматорів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(45 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    7number
      7number, 28.06.2020 22:09
    0
    8number, 26.06.2020 20:19
    Это чудо нанюханое лучше бы дорогу у этому самому Кривому Рогу восстановил. Хотя бы в одном направлении.
    Я, признаюсь, именно поэтому за него голосовал, думал хоть в области что то измениться.
    А нет, его ФК Кривбасс интересует и уроки КВНа для школьников.
    Фу, не вылаживайте сюда, пожалуйста, фото этого нелоха-имбицила
    У нас не было выбора за кого голосовать! Голоса отдали в основном против потрошни! А Зе в него же и превратился! Будущего у него ни в политике, ни в 95, ни в целом в стране НЕТ! А жаль...
    Иван Верещагин
      Иван Верещагин, 27.06.2020 18:32
    +4
    Скоро Зеленский даст распоряжение сделать кривбас чемпионом
    dgurkis
    online
      dgurkis, 27.06.2020 17:22
    -5
    DKTheBest2, 27.06.2020 15:34
    За Бойка? За профашистську сволоту?
    Вони там усі пуйловськи агенти: і потрох, і авакян зі шкіряком... А патріотами тільки малюються, падли!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 27.06.2020 17:19
    -2
    DKTheBest2, 27.06.2020 15:34
    За Бойка? За профашистську сволоту?
    За жопоблочное Динамо!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 27.06.2020 17:15
    +2
    ну а чего, все правильно
    Юзик уже мира на Донбассе добиться помог, теперь самое время заняться восстановлением Кривбасса
    olexyn
    online
      olexyn, 27.06.2020 15:34
    +6
    Виктор Иванов, 27.06.2020 14:01
    Ты сам себя выставил зомбодятлом пороходротовским. В первом круге те из 73% были за своих кандидатов (я за Бойко). А во втором круге просто против Пороха, как большего зла, чем ЗЕ. Но твоя тырса это не может осознать.))) Ты не дорос до таких высоких материй. Зеленский просто мене токсичен для Украины, чем отец котлов и религиозной розни. Как думаешь какая бы участь ждала главнокомандующего, который загубил свою армию в трёх котлах (Южный, Иловайск, Дебальцево)? Ответа не жду, так как ты его не в состоянии сформулировать. Ну а тролль из тебя совсем никакой. Детский сад круче.
    ти, падлюка, за пойка? За куйла і мертвечука, короче? Мразина касапська, брехлива
    DKTheBest2
      DKTheBest2, 27.06.2020 15:34
    +6
    Виктор Иванов, 27.06.2020 14:01
    Ты сам себя выставил зомбодятлом пороходротовским. В первом круге те из 73% были за своих кандидатов (я за Бойко). А во втором круге просто против Пороха, как большего зла, чем ЗЕ. Но твоя тырса это не может осознать.))) Ты не дорос до таких высоких материй. Зеленский просто мене токсичен для Украины, чем отец котлов и религиозной розни. Как думаешь какая бы участь ждала главнокомандующего, который загубил свою армию в трёх котлах (Южный, Иловайск, Дебальцево)? Ответа не жду, так как ты его не в состоянии сформулировать. Ну а тролль из тебя совсем никакой. Детский сад круче.
    За Бойка? За профашистську сволоту?
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 27.06.2020 14:04
    -8
    garik_trinity, 27.06.2020 13:08
    Они их просто так били или же из-за того, что предводитель шариковых провоцировал из-за границы Нацкорпус, подставляя своих баранов под удар? Насчет Харькова и Житомира, то почитай про Фрайкор и Рому Сатану (бывшего ультру ДК). Первые к Нацкорпусу отношения не имеют вообще.
    Мне ещё не хватало изучать биографии ублюдков
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 27.06.2020 14:01
    -4
    olexyn, 27.06.2020 13:46
    Дякуючи гілці, вдалося ідентифікувати 73/43%-них зебільних долбодятлів Серж.Петренко, ВикторИванов, AndrePetlyra, АлексейРоманенко, Sunrise, Юрий Карпенко.
    Ты сам себя выставил зомбодятлом пороходротовским. В первом круге те из 73% были за своих кандидатов (я за Бойко). А во втором круге просто против Пороха, как большего зла, чем ЗЕ. Но твоя тырса это не может осознать.))) Ты не дорос до таких высоких материй. Зеленский просто мене токсичен для Украины, чем отец котлов и религиозной розни. Как думаешь какая бы участь ждала главнокомандующего, который загубил свою армию в трёх котлах (Южный, Иловайск, Дебальцево)? Ответа не жду, так как ты его не в состоянии сформулировать. Ну а тролль из тебя совсем никакой. Детский сад круче.
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 27.06.2020 13:56
    +1
    Серж. Петренко, 27.06.2020 13:18
    Не читай на ніч совєцьких газет і сайт ПіМ.
    Альтернативою Мінських угод було негайне озброєння всіх добровольчих батальйонів, але Пєтя боявся їх іще дужче, ніж російських окупантів. Крім того, командування Генштабом треба було передати офіцерам, які не розгубились у критичний момент (хоча б тому ж самому Хомчаку), а не пєтіним персональним жопоохоронцям і не паркетним генералам. Тоді б ніякі російські танки за два тижні у Київ би не увійшли.
    Не тот ли это Хомчак, который броник задом наперед надевал?😏😂
    olexyn
    online
      olexyn, 27.06.2020 13:46
    -2
    Дякуючи гілці, вдалося ідентифікувати 73/43%-них зебільних долбодятлів Серж.Петренко, ВикторИванов, AndrePetlyra, АлексейРоманенко, Sunrise, Юрий Карпенко.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 27.06.2020 13:44
    0
    Ржу, как нам пытаются впарить, что если не Порох, то кто?! На Параше тот же самый сюжет, если не Х-ло, то сапог НАТО топтал бы Воронеж. При сказочном тактовая частота процессора выросла с 400 МГц (пентиум) до 4,5 ГГц. Очевидный прогресс Особенно улыбнуло то, что при Порохе уменьшился внешний долг. Какой-то театр абсурда.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 27.06.2020 13:40
    -1
    Серж. Петренко, 27.06.2020 11:23
    Він запитував про фронт. Про війну на Донбасі.
    А Кривбасс тут до чого? Сепари його захопити хочуть, кляті чечени! Може запровадтити коменданську годину, щоб ворог не пройшов?
    Argon
      Argon, 27.06.2020 13:30
    +1
    Сам Юзік буде граючим тренером, з чітким амплуа- фланговий півзахисник
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 27.06.2020 13:29
    -1
    Denmark1107, 27.06.2020 12:56
    "відновилася"??? Хмм... оцн так повнезний ПЗДЦь.
    Мама Мія ))) ти за чимось слідкуєш, чи аби так, сказав-фігЗнаЩо? Ледь-ледь ухвалили антиКОЗЛОчмойський закон, де "супер-люди"-"кореша" палки томуж Зе-му-му ставили. Порошенко тепер вже не президент, але ж подивись, як ЙОГО Західні лідери сприймають, як ВІН питання сьогодення й надалі вирішує.
    А щодо крав-некрав-барига-мальдіви.., так для мудрої голови давно зрозуміло, що ЦЯ ФУФЛЯТИНА робилась і робиться виключно інформ-козлятнею з-за порЄбріка. Ющенка зробили бджільником, Порошенка баригою Syka. зате прокозлячу наволоч ніколи не чіпали. Даункович повинен був правити до 2015року, і саме на дату цього року єрзя-мокша випускає медалькі "за визволення криму". Країною "керує" баран найвищого гатунку, котрого вже й свої квартальщики жруть.
    І бурштин, і карпатські ліси, і митна корупція, все-все.., зараз работаЄТ поповній. Казну ж потрібно чимось накопичувати. А а чим? та Х*ЙйогоЗНАЄ...
    Їбанько, ти мені розказуватимеш, що Бігус - це агент Кремля?!
    І які в жопу питання вирішує Порошенко?! Він ніхто, порожнє місце, його по старій пам'яті відмазують від тюрми Демпартія США і Фрау Рібентроп. Піде на пенсію стара гедеерівська блядь, провалять вибори деми - всьо, Пєтя взагалі нахер нікому не буде цікавий. Він і зараз їм цікавий приблизно такою ж мірою, як ЛГБТ.
    bzzzzz
      bzzzzz, 27.06.2020 13:20
    +2
    не могу понять, это че реально столько идиотов, кто обсырается в коментах ?
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 27.06.2020 13:18
    0
    garik_trinity, 27.06.2020 12:18
    Насчет Иловайска - к Бене и Корбану. А разве была и есть альтернатива Минским? Расскажи, послушаю.
    Не читай на ніч совєцьких газет і сайт ПіМ.
    Альтернативою Мінських угод було негайне озброєння всіх добровольчих батальйонів, але Пєтя боявся їх іще дужче, ніж російських окупантів. Крім того, командування Генштабом треба було передати офіцерам, які не розгубились у критичний момент (хоча б тому ж самому Хомчаку), а не пєтіним персональним жопоохоронцям і не паркетним генералам. Тоді б ніякі російські танки за два тижні у Київ би не увійшли.
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 27.06.2020 13:08
    +1
    Виктор Иванов, 27.06.2020 09:40
    В Харькове битами чуть не забили до смерти координатора партии Шария, которая зарегистрирована официально и принимала участие в выборах. В Киеве возле торгового центра 20 сопляков терроризируют всех подряд, и это показали на ТВ всей стране. Копы бессильны. Что ты чешешь? Перед этим в Житомире нацистский корпус послал титушек избить людей в офисе того же Шария. Ты где живёшь то? В Польше? На клубнике?
    Они их просто так били или же из-за того, что предводитель шариковых провоцировал из-за границы Нацкорпус, подставляя своих баранов под удар? Насчет Харькова и Житомира, то почитай про Фрайкор и Рому Сатану (бывшего ультру ДК). Первые к Нацкорпусу отношения не имеют вообще.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 27.06.2020 12:56
    +2
    Серж. Петренко, 27.06.2020 09:55
    Афігенно авторитет України при Порошенку зростав, тільки МВФ чомусь цього не хотів помічати і припинив співпрацю з Україною. Прийшов Зеленський - співпраця відновилася.
    "відновилася"??? Хмм... оцн так повнезний ПЗДЦь.
    Мама Мія ))) ти за чимось слідкуєш, чи аби так, сказав-фігЗнаЩо? Ледь-ледь ухвалили антиКОЗЛОчмойський закон, де "супер-люди"-"кореша" палки томуж Зе-му-му ставили. Порошенко тепер вже не президент, але ж подивись, як ЙОГО Західні лідери сприймають, як ВІН питання сьогодення й надалі вирішує.
    А щодо крав-некрав-барига-мальдіви.., так для мудрої голови давно зрозуміло, що ЦЯ ФУФЛЯТИНА робилась і робиться виключно інформ-козлятнею з-за порЄбріка. Ющенка зробили бджільником, Порошенка баригою Syka. зате прокозлячу наволоч ніколи не чіпали. Даункович повинен був правити до 2015року, і саме на дату цього року єрзя-мокша випускає медалькі "за визволення криму". Країною "керує" баран найвищого гатунку, котрого вже й свої квартальщики жруть.
    І бурштин, і карпатські ліси, і митна корупція, все-все.., зараз работаЄТ поповній. Казну ж потрібно чимось накопичувати. А а чим? та Х*ЙйогоЗНАЄ...
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 27.06.2020 12:18
    +2
    Серж. Петренко, 27.06.2020 03:25
    У 2014 Зеленський тупо жував соплі, коли нашу армію оточували під Іловайськом. Після котла Зеленський взагалі всрався й уклав ганебну Мінську угоду, а потім 5 років пропагував кремлівські наративи: Мінським договорам альтернативи немає, визволяти Донбас воєнним шляхом не можна, треба тільки чекати, поки окупанти самі захочуть нам усе віддати.
    Ой, а я нічо не плутаю? Це ж точно Зеленський був, не Порошенко?
    Насчет Иловайска - к Бене и Корбану. А разве была и есть альтернатива Минским? Расскажи, послушаю.
    gem1983
      gem1983, 26.06.2020 21:05
    +30
    Алексей Романенко, 26.06.2020 20:55
    А чем тебе Шарий не нравиться?) Даже если предположить, что его финансирует кто-то из Кремля, мочит порохоботов он прекрасно, выставляя их полными кретинами на всю страну)
    А чем тебе Шарий нравиться? Человек с антиукраинской позицией разрушающий государство. Чего ж в этом хорошего? Да ещё и имеет сомнительное прошлое.
    dd dent
    online
      dd dent, 26.06.2020 20:05
    +27
    Волевым решением отправить клуб для участия в ЛЧ,
    Sport
      Sport, 26.06.2020 20:01
    +22
    Будет фк Кривбасс и дата рожения Юзика.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 26.06.2020 21:39
    +21
    Алексей Романенко, 26.06.2020 20:50
    На Порошенко за 5 лет я насмотрелся в видосах Шария, так что это последний из видных политиков, за которого я проголосовал бы
    Порох передал клоуну казну с реальными деньгами в ней, рост экономики по 3,5% в год, а этот дол...еб Шария бл..дь посмотрел видите ли. 14 тысяч гривен в казну вернули благодаря активной антикоррупционной деятельности нарика-квнщика. А то, что просрали тупо все, что было после Пороха, это ничего. Три миллиарда баксов от газпрома получили. Где они? Все как в прорву.
    gem1983
      gem1983, 26.06.2020 21:15
    +21
    Алексей Романенко, 26.06.2020 21:09
    В этом вся и проблема Украины при Порошенко. Эта свинья полностью приватизировала себе понятие "проукраинский", а всех кто не поддерживал его, клеймили антиукраинцами(сепары в народе). Выходит что нельзя любить Украину и одновременно быть против Пороха.
    Проблема Украины в таких как ты что ищут выноватых. Чуть что виноват Порошенко. Когда ни единого аргумента нет, сразу Порошенко вспомнил. Ну был он в правительстве и что, они много кого из видных политиков приглашали и очевидно уходили эти политики не просто так. Может Порошенко и не самый лучший президент, но доя государства сделал довольно много. А у тебя Шарии да Вилкулы в авторитете, и это печально....
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 26.06.2020 21:41
    +19
    Андрей Овчаренко, 26.06.2020 21:39
    Порох передал клоуну казну с реальными деньгами в ней, рост экономики по 3,5% в год, а этот дол...еб Шария бл..дь посмотрел видите ли. 14 тысяч гривен в казну вернули благодаря активной антикоррупционной деятельности нарика-квнщика. А то, что просрали тупо все, что было после Пороха, это ничего. Три миллиарда баксов от газпрома получили. Где они? Все как в прорву.
    Та кому ти пояснюєш? У нього мозги виіпані.
    Max salnkov
      Max salnkov, 26.06.2020 22:04
    +16
    Виктор Иванов, 26.06.2020 22:02
    Только одно маленькое НО. У Шария больше всего подписчиков на Ютубе во всей Украине! Притом намного больше, чем у других.
    А ти подивись звідки його підписники...)
    Mukola Puzh
      Mukola Puzh, 26.06.2020 21:19
    +16
    Алексей Романенко, 26.06.2020 21:09
    В этом вся и проблема Украины при Порошенко. Эта свинья полностью приватизировала себе понятие "проукраинский", а всех кто не поддерживал его, клеймили антиукраинцами(сепары в народе). Выходит что нельзя любить Украину и одновременно быть против Пороха.
    Любити Україну неможливо кличучи Путіна та топтаючи прапор. Почніть з себе. Якщо ви так любите Україну - переходьте на Українську, для чого розмовляєте на мокшанській? Ви зараз скажете, що можна любити країну розмовляючи на будь якій мові, але це як любити суші, а кожен день топтати бургери.. Кожна поважаюча і себе і країну людина повинна вивчити мову тієї країни в якій проживає. Людина, яка є громадянином України і не знає мови - не громадянин країни а просто турист..
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 26.06.2020 20:38
    +16
    Алексей Романенко, 26.06.2020 20:35
    В любом случаи, он лучше чем Порошенко
    краще грає на роялі?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 26.06.2020 21:39
    +15
    Алексей Романенко, 26.06.2020 21:36
    И мовой своей вы тоже уже мозги все выипали, как негры со своим расизмом. Мы все прекрасно знаем украинский язык. Благо в школе он обязательный для изучения, но это не значит что мы все обязаны на нём разговаривать
    Чукчі, удмурти, буряти в ПаРаші на якій розмовляють? Отож.
    Mukola Puzh
      Mukola Puzh, 26.06.2020 21:04
    +15
    Юрий Карпенко, 26.06.2020 20:43
    Ну от для чого пусте словоблудство, Зеленский що винен шо до нього купа злочинців дерева повирубували і тепер Західна Україна страждає що він зможе, дерева посадить назад??, з чого ви взяли що хлопцям на Сході воювати немає чим( ви там були, знаєте чим вони воюють, а чим ні???) кому затримали пенсію, назвіть конкретне прізвище???, лиш би ото попиздіти не володіючи інформацією і обісрати людину яка хоч щось робить, попередні президенти багато клубів відновили???(мені відомо що тільки руйнували)
    Яке словоблудство? Які там були обіцянки перед виборами? Офіс президента з банкової перенесу, кортежів не буде, судову систему змінимо, Олігархи будуть сидіти, лікарі будуть отримувати по 1 тис доларів, і це тільки те, що запамяталось? І як там? Хоч щось виконав додік під наркотою? З нього весь світ сміється. А на рахунок лісів, то тут претензії не у діях а у реакції. Країна потопає, додіка 2 дні не чути а тепер виліз з темою футболу. Про продай собаку - заплати за газ, нізькосортні діти і тд я взагалі мовчу. А до чого докотилась країна з ним..Колома, Ахмет і тд вже сидять? Лікарі жирують на 1000 дол? Мій собака був би кращим президентом ніж це нанюхане непорозуміння..
    scorpio16
      scorpio16, 26.06.2020 21:57
    +14
    Блин народ успокойтесь , Шарий такая же шваль как и все остальные , раньше под крылом Елены Бондаренко ( в народе ЛенаАнал ) сейчас то точно не помню или под Ринатом или под Медведчуком. Забыли, что скоро выборы ?
    А на счёт Кривбасса возродить клуб это хорошо, вопрос " за чей счёт банкет ? Кто оплачивать будет ? " , ведь бабочки нужны чтобы поддерживать инфраструктуру клуба, платить з/п персоналу , тренерам, футболерам...
    gem1983
      gem1983, 26.06.2020 21:46
    +13
    Алексей Романенко, 26.06.2020 21:30
    Так а чем занимался твой Петя все 5 лет, как не искал по всей стране агентов Кремля?? Ни одно выступление Петьки не обходилось без Раши и агентов Кремля. Это диагноз бл*ать.
    Ну если ты кроме Шария что то смотришь и читаешь, то думаю ты можешь назвать что сделали - безвиз, томос, восстановление армии, международная коалиция в поддержку Украины, выигрыш судов за газ, 1.5 млд грн. личных денег на армию, международный долг немного уменьшился и так далее... А что Шарий сделал? Мешок корма в приют для животных перед, да стенку от графит закрасил, шарики раздавал. Смешно. А сколько каналов у Порршенка? Прямой и 5, остальные работали против него. Открой глаза
    REALIST
    online
      REALIST, 26.06.2020 21:41
    +13
    Алексей Романенко, 26.06.2020 21:34
    Вот эта манера из крайности в крайности реально остачертела уже. У вас все кто не целует в задницу майдановцев, это все те, кто обязательно берут в руки расейский флаг и кличуть Путина. Я никого не кликал с восточной стороны, флаги чужих государств в руки не брал, но и Петек с Парубиём на кую тоже вертел. Прикинь, таких у нас тоже много. Не сепары, но и не майда..тые
    ну, це називається біомасою... "какая власть - такая кепка".... і питання не майданах, революціях, протестах.... якщо людині пох,- то такі громадяни не потрібні всюди.... Якраз нікого не треба цілувати, прояви свою позицію!
    Aleks04
      Aleks04, 26.06.2020 20:44
    +13
    Алексей Романенко, 26.06.2020 20:38
    Ещё Вилкул был, тоже с Кривого рога. Вот за него в 1 туре и проголосовал.
    Поздравляю — ты клоун
    REALIST
    online
      REALIST, 26.06.2020 20:44
    +13
    ORc, 26.06.2020 20:22
    Йобнутые вырубили лес, а теперь краину затоплюэ, зелох виноват
    попитай своїх бандюковичів і хазяїв Закарпаття - Шуфричів, медведчуків стосовно лісу, а потім жени свій Юзівський пАражняк
    VVO
      VVO, 26.06.2020 20:09
    +13
    Evgene Boykinyuk, 26.06.2020 20:05
    а было кого выбирать?
    Ну так починайте виправдовуватися! Я не за ЗЕ я проти ПО. Бла бла бла.
    Mukola Puzh
      Mukola Puzh, 26.06.2020 20:00
    +13
    Йобнутий наркоман.. 3 день повенів, країну затоплює, воно 2 дні мовчало як начебто нічого і не сталось, тепер проснулось і говорить про футбол.. Обрали ж ідіота
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 27.06.2020 08:10
    +12
    Зеленский дал распоряжение повысить зарплату медикам.
    Зеленский дал распоряжение сделать 500 тыс. новых рабочих мест.
    Зеленский дал распоряжение строить дороги.
    Зеленский дал распоряжение восстановить ФК Кривбас.
    Эй, медики, у вас повысилась зарплата?
    Может, кто-то где-то заметил новые дороги?
    marko2020
    online
      marko2020, 26.06.2020 21:14
    +12
    А я то думал, что у нас мало кто смотрит фейкоплюйца Шария, а нет, есть ещё балбесы такие