ВІДЕО. Скандал з пенальті: 5 хвилин для VAR. Як Бойко скасував 11-метровий

Сергій Бойко призначив чотири пенальті у матчі «Динамо» й «Колосу»

8565
20
УАФ. Сергій Бойко

У матчі 27-го туру чемпіонату України зустрічалися київське «Динамо» і «Колос» з Ковалівки.

На 76-й хвилині Сергій Бойко вказав на 11-метрову позначку біля воріт команди гостей після фолу на Беньяміні Вербичу.

Однак потім після тривалих консультацій з відеоасистентом і перегляду VAR суддя передумав призначати пенальті в цьому епізоді.

Рішення було прийнято тільки через 5 хвилин, на 81-й хвилині матчу. Арбітр відмінив своє рішення і призначив спірний м'яч.

Але потім Сергій Бойко все-таки знайшов епізод, в якому призначив 4-й пенальті в матчі.

Див. також: перший пенальті, другий пенальті, третій пенальті, четвертий пенальті

Опитування

Голосів 363
У матчі 27-го туру УПЛ Динамо обіграло Колос з рахунком 2:1. Суддя зустрічі Сергій Бойко призначив 4 пенальті, плюс ще один скасував. Які 11-метрові, на ваш погляд, були поставлені (скасовані) несправедливо?