20.06.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Black Lives Matter замість прізвищ. Кристал Пелас в гостях переграв Борнмут

Обидва голи в матчі АПЛ були забиті в стартові 25 хвилин поєдинку

Black Lives Matter замість прізвищ. Кристал Пелас в гостях переграв Борнмут
© Twitter

20 червня пройшли зустрічі 30-го туру Англійської Прем'єр-ліги. В останньому матчі ігрового дня «Кристал Пелас» в гостях переграв «Борнмут» з рахунком 2:0.

Обидва голи були забиті в стартові 25 хвилин поєдинку. Команди (як і в інших матчах ігрового дня) грали в футболках з написом Black Lives Matter (Життя темношкірих мають значення) замість прізвищ. Ця акція проходить на підтримку руху проти расизму.

Лідером АПЛ зараз є «Ліверпуль» (82 очка), за ним ідуть «Манчестер Сіті» (60), «Лестер» (54), «Челсі» (48), «Манчестер Юнайтед» і «Вулверхемптон» (по 46).

АПЛ. 30-й тур

«Борнмут» – «Кристал Пелас» – 0:2

Голи: Мілівоєвич, 12, Джордан Айю, 23.

Турнірна таблиця Премьєр-лиги

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 21.06.2020 02:55
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    © УАФ– М а ф і я! , 21.06.2020 01:43
    Больше целуйте их в сраку и они начнут наглеть еще больше. В Штатах они уже окончательно обнаглели, требуют от правительства, чтоб каждой негритянской семье выплатили по миллиону долларов. И это только цветочки, ягодки впереди
    победители патриархат, победим и расизм только равноправия с победой патриархата не наступило почему-то, тоже самое будет и с расизмом.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 21.06.2020 01:43
    +5
    Больше целуйте их в сраку и они начнут наглеть еще больше. В Штатах они уже окончательно обнаглели, требуют от правительства, чтоб каждой негритянской семье выплатили по миллиону долларов. И это только цветочки, ягодки впереди
    Zport.
      Zport., 21.06.2020 00:00
    +4
    Заеба.и эти негры, чурки
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 20.06.2020 23:53
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    жизни украинцев тоже имеют значение!
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 20.06.2020 23:52
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    их и так ценят больше чем жизни украинцев в Украине, кто бы нас поддержал.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 21.06.2020 01:43
    +5
    Больше целуйте их в сраку и они начнут наглеть еще больше. В Штатах они уже окончательно обнаглели, требуют от правительства, чтоб каждой негритянской семье выплатили по миллиону долларов. И это только цветочки, ягодки впереди
    Zport.
      Zport., 21.06.2020 00:00
    +4
    Заеба.и эти негры, чурки
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 21.06.2020 02:55
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    © УАФ– М а ф і я! , 21.06.2020 01:43
    Больше целуйте их в сраку и они начнут наглеть еще больше. В Штатах они уже окончательно обнаглели, требуют от правительства, чтоб каждой негритянской семье выплатили по миллиону долларов. И это только цветочки, ягодки впереди
    победители патриархат, победим и расизм только равноправия с победой патриархата не наступило почему-то, тоже самое будет и с расизмом.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 20.06.2020 23:52
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    их и так ценят больше чем жизни украинцев в Украине, кто бы нас поддержал.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 20.06.2020 23:53
    0