Як помилилося Яструбине око в АПЛ. Суддя отримав сигнал про гол у перерві

В Англії обговорюють епізод матчу «Астон Вілла» - «Шеффілд Юнайтед»

3562
1
Twitter

В Англії вже два дні обговорюють неймовірний епізод, який стався в матчі АПЛ «Астон Вілла» – «Шеффілд Юнайтед» (0:0).

М'яч явно побував у воротах господарів поля на 11-й хвилині, проте суддя його не зарахував, оскільки система Яструбине око (Hawk Eye) не дала сигнал рефері вчасно.

Повтори чітко показали, що м'яч перетнув лінію воріт. Відповідаючи на протести гравців, рефері вказував на годинник, на якому не відображався напис про гол. Як з'ясувалося, Майкл Олівер отримав повідомлення про перетин м'ячем лінії воріт тільки у перерві матчу!

Система визначення взяття воріт Hawk Eye дала перший збій за більш ніж 9 тисяч матчів. Компанія принесла свої вибачення, назвавши причиною помилки те, що футболісти закрили огляд всім семи камерам, спрямованим на ворота.