Стартували фінальні турніри в трьох лігах чемпіонату України

У Полтаві грають жіноча перша і чоловіча друга ліги, а в Одесі - жіноча перша

506
0
ФВУ

Слідом за чоловічими командами першої ліги, які визначили своїх призерів минулого тижня, почалися вирішальні ігри сезону 2019-2020 років ще в трьох волейбольних турнірах чемпіонату України.

Так, у Полтаві в спортивному комплексі ПНПУ грається «Фінал чотирьох» жіночої вищої ліги. Щоправда, один із учасників - збірна Харківської області-КЗ «ХПКСП ХОР» - на жаль, не зміг прибути до місця змагань і цій команді будуть зараховані поразки у всіх іграх. Тому сьогодні тут відбувся тільки один матч. Господарі майданчика волейболістки ВК «Полтавчанка» з рахунком 0:3 програли «Аланті» з Дніпра.

Чемпіонат України з волейболу. Вища ліга
Жінки. Фінал чотирьох. 1-й тур
19 червня. Полтава
ВК «Полтавчанка» (Полтава) - «Аланта» (Дніпро)

0:3 (12:25, 17:25, 19:25)
ВК «Легенда-Wnet» (Київ) - Збірна Харківської області-КЗ «ХПКСП ХОР»
3:0 (25:0, 25:0, 25:0) - технічна перемога через неявку

Завтра у суботу, 20 червня пройде матч «Полтавчанка» - «Легенда-Wnet».

Кращі чотири команди жіночої першої ліги зібралися в Одесі. В перший ігровий день обидва поєдинки тут завершилися з однаковим рахунком 3:0. Так, волейболістки з клубу «Фогтланд» (с.Кірнички Одеської області) перемогли ВК «ПНУ-Івано-Франківськ», а команда «Полісся-ліцей-інтернат» із Житомира завдала поразки МСК «Дніпро» (Черкаси).

Чемпіонат України з волейболу. Перша ліга
19 червня. Одеса
«Фогтланд» (с.Кірнички Одеської області) - ВК «ПНУ-Івано-Франківськ»

3:0 (25:14, 25:16, 25:23)
«Полісся-ліцей-інтернат» (Житомир) - МСК «Дніпро» (Черкаси)
3:0 (25:13, 25:12, 25:18)

У суботу зіграють: МСК «Дніпро» - «ПНУ-Івано-Франківськ», «Полісся-ліцей-інтернат» - «Фогтланд».

Ще один фінальний турнір проходить у Полтаві, але в іншому залі СК «Заводу медичного скла». В ньому грає найсильніший квартет другої чоловічої ліги. І тут обидва матчі завершилися в трьох партіях. «Континентал» (Чернівці) обіграв житомирський «Житичі-ДЮСШ», а волейболісти ВК «Решетилівка» були сильніше за команду ГУНП в Донецькій області.

Чемпіонат України з волейболу. Друга ліга
Чоловіки. Фінал чотирьох. 1-й тур
«Континентал» (Чернівці) - «Житичі-ДЮСШ» (Житомир)

3:0 (25:22, 25:21, 26:24)
ВК «Решетилівка» (Полтавська обл.) - ГУНП в Донецькій області
3:0 (25:14, 25:15, 25:19)

20 червня в цьому турнірі пройдуть такі матчі: ГУНП - «Житичі-ДЮСШ», ВК «Решетилівка» - «Континентал».

(2)

У другому фінальному матчі італійської Суперліги переміг клуб із Монци
Волейбол | 21 квітня 2024, 19:12 0

В п'яти партіях волейболісти «Вєро Воллей» завдали поразки «Перуджі» Олега Плотницького