Як би виглядала футбольна збірна, якби за неї виступали спортсменки

Обережно! У цьому тексті багато сюрреалізму

Як би виглядала футбольна збірна, якби за неї виступали спортсменки
© Twitter

Блогер Sport.ua Дмитро Котков підготував незвичайну, в дечому сюрреалістичну картину! А що, якби у нас була жіноча збірна України з футболу, складена з найяскравіших спортсменок, які представляють різні види?

Вашій увазі одинадцять українських спортсменок, які ідеально вписуються в фантастичну збірну України з футболу:

Воротар: стрибунка у висоту Ярослава Магучіх

Ярослава Магучіх - одна з наших головних надій в легкій атлетиці. Стрибки у висоту від Ярослави змушують світову громадськість вигукувати від подиву! Магучіх є однією з найперспективніших спортсменок в світі, а після завоювання медалей на престижних змаганнях тепер її завдання - медаль на Олімпійських Іграх. Ярославу ставимо в ворота, оскільки їй в стрибучості майже немає рівних! Та й поки наші дівчата будуть атакувати, Магучіх встигне зняти кілька відео для ТікТок!

Центральний захисник: дзюдоїстка Дарина Білодід

Звичайно ж, Дашу Білодід ставимо в центр оборони. Раптом нашу красуню і чемпіонку обведуть, вона напевно встигне зреагувати і своїм коронним прийомчиком повалить на газон суперницю. Рекордсменка Білодід відповідатиме за захист.

На вигляд тендітна, але насправді дуже сильна Даша не дозволить нікому забивати в наші ворота!

Центральний захисник: фехтувальниця Ольга Харлан

Раптом Даша Білодід відвернеться, її обов'язково підстрахує ще одна наша чемпіонка, а саме фехтувальниця Ольга Харлан. Напевно, нашій багаторазовій чемпіонці варто вийти на поле зі шпагою, тільки треба б її десь заховати і при необхідності дістати. Ну а що! Луїс Суарес іноді дозволяє собі кусати суперників. Так що раптом Харлан застосує свій прийомчик із фехтування, багато хто це зрозуміє.

Правий захисник: стрибунка у висоту Юлія Левченко

Юлію Левченко ставимо на правий фланг. Швидка, гнучка і також дуже активна Юля буде борознити крайок і за прикладом Олега Лужного кращих часів постарається постачати нашу атаку результативними закиданнями та навісами. Також не повинно бути проблем в плані комунікації з воротарем Ярославою Магучіх, яка є колегою Юлі зі стрибків у висоту.

Особливо на кутових дівчата явно знайдуть спільну мову і не дозволять забити в свої ворота.

Лівий захисник: біатлоністка Юлія Джима

Уміння швидко бігати і добре стріляти - те, що стане в нагоді для флангового захисника. Плюс Юля може десь біля бровки залишити лижі і в моменти атак одягати їх, щоб швидше наблизитися до чужих воріт. Якщо нас будуть сильно атакувати, є гвинтівка. Пара нешкідливих пострілів по м'ячу, і ось вам свисток судді! Потрібно виносити нову сферу на поле, а ворота врятовані!

Опорний півзахисник: шахістка Ганна Музичук

Розумна шахістка Ганна Музичук, яка знає багато тактик і правильних рішень,  напевно підкаже дівчатам, який дебют буде правильним і виграшним. Сициліанський захист або королівський гамбіт, лондонська система або каталонський початок? Мабуть, у Ганни будуть домашні заготовки для суперника, і вона підбере правильну тактику для своєї команди.

Правий півзахисник: легкоатлетка Ольга Саладуха (капітан)

Найдосвідченіша в команді Ольга Саладуха, що спеціалізується на потрійному стрибку, буде виконувати роль Девіда Бекхема або Кріштіану Роналду. На правах капітана Саладуха буде заводити дівчат на вдалі ігри! І найцікавіше, що у Саладухи з Роналду є дещо спільне. Наприклад, перед головною дією Олі треба зробити три широких стрибки. Кріштіану, коли пробиває штрафний, робить також кілька широких кроків.

Лівий півзахисник: легкоатлетка Марина Бех-Романчук

Ще одна українка, яка спеціалізується зі стрибків у довжину. Марина з її фізичною формою буде дуже корисною фланговою футболісткою. Її рейди напевно змусять суперниць попітніти. І також, як пости з яскравими фото в інстаграмі, прекрасні паси на напарниць змусять публіку захоплюватися діями дівчини на полі!

Атакуючий півзахисник: шахістка Марія Музичук

Марія Музичук також займе місце в півзахисті. Як і її старша сестра Ганна, Марія відповідатиме за тактику і місце плеймейкера по праву дістанеться їй. Хто ще краще розпорядиться м'ячем і продумає комбінацію, яка закінчиться для опонентів шахом і капітуляцією. Так, львівська школа шахів, як і львівська школа футболу - це яскраві атаки і постійний пресинг. Саме цього хочуть українські фанати!

Нападаючий: Еліна Світоліна

В атаку треба ставити тих, хто буде розуміти один одного, як Сергій Ребров і Андрій Шевченко в найкращі часи.

Напевно, тандем Світоліної та Ястремської напрошується і з огляду на те, що це найкращі українські тенісистки на поточний момент, беручи до уваги той факт, що дівчата вже почали грати в парі на турнірах. Навіть те, що Світоліна в своїх іграх завжди робить виходи до сітки, вже дає їй право і в футбольній команді зайняти місце форварда, який також вибігає до сітки, тільки трохи іншої - сітки воріт. І в цьому випадку Світоліній, на відміну від тенісу, доведеться влучати м'ячем у сітку і радувати публіку голами!

Нападаючий: Даяна Ястремська

Азартна і заведена на атаки Ястремська доводить, що вона не любить сидіти в обороні на кортах. Тому місце в атаці зі Світоліною - це її позиція! Прекрасні смеші, а також форхенд і бекхенд, тільки футбольними м'ячами будуть зброєю збірної України. А ейс зі штрафного в дев'ятку і зовсім буде бонусом. А Даяна зможе це зробити! Її сильний удар змусив про себе говорити тенісну громадськість. Що ж! Ловіть пару форвардів Світоліна-Ястремська!

Головний тренер: біатлоністка Олена Підгрушна

Тренерський штаб можна доручити очолити досвідченій Олені Підгрушній, яка знає, як кувати «золото» в естафеті і не тільки.

Асистенти головного тренера: біатлоністки Віта Семеренко, Валя Семеренко, Олена Зубрилова

Інші командні бійці, сестри Семеренко і Олена Зубрилова, що прославили Україну в біатлоні, зможуть стати гідними помічниками для Підгрушної.

Ну що! Створюємо таку збірну України і вперед, до перемог!

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

4itatel monitorov, Sport.ua

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Антон Корзун
      Антон Корзун, 19.06.2020 18:20
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 18.06.2020 14:47
    Якою б не була жіноча-хокейна збірна все одно буде сильнішою ніж наша чоловіча...
    Ну так як вони грали на ЧС в своєму дивізіоні, де влетіли навіть туркеням не кажучи вже про Ісландію та Нову Зеландію то чоловіча збірна так не топ , але міцні середняки.
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 18.06.2020 20:35
    +4
    Выглядела бы привлекательно. На этом закончим анализ этой идеи.
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 18.06.2020 19:42
    +1
    DKTheBest2, 18.06.2020 13:08
    Жінку Морозюка назначити тренером, а не Підгрушну. Вона до футболу все-одно має більше відношення чим ці всі дівчата разом взяті.
    Вона вже не його жінка
    Капитан Врунгель
      Капитан Врунгель, 18.06.2020 19:36
    +5
    Лучшая статья за последние много лет
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 18.06.2020 19:15
    +7
    Посміявся від душі)) Крім того, що спортсменки круті, так ше й одна красивіша за іншу - збірну по футболу спокійно можна переіменувати у збірну красунь)) Стаття оригінальна, і крута - автору спасибі!👏
    dd dent
    online
      dd dent, 18.06.2020 18:55
    +1
    осложнение от карантина на лиц )
    8number
      8number, 18.06.2020 18:46
    +2
    DKTheBest2, 18.06.2020 13:08
    Жінку Морозюка назначити тренером, а не Підгрушну. Вона до футболу все-одно має більше відношення чим ці всі дівчата разом взяті.
    Но тогда верхового футбола не увидим. Только на уровне ширинки
    Сборная клевая 👍🤗
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 18.06.2020 17:01
    +7
    дааа, хорошая у Коткова трава....
    relax-1984
      relax-1984, 18.06.2020 16:46
    +4
    Не статья, а бред полнейший!!!
    temamx2727
    online
      temamx2727, 18.06.2020 16:42
    0
    Евгений Семыкин, 18.06.2020 15:35
    Та так же как и "придти" )
    Может я родился в 50-ых годах, не навязывай мне свое мнение.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 18.06.2020 16:19
    +1
    Наверное хороший ямайский, да спорт.юа?)))
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 18.06.2020 16:10
    -1
    коронАвірус дав запарі у лампош
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 18.06.2020 15:35
    +1
    temamx2727, 18.06.2020 14:57
    Капец, это как же в голову такое придти может?))
    Та так же как и "придти" )
    Геннадий Мотовиловец
      Геннадий Мотовиловец, 18.06.2020 15:33
    +1
    TimurKhAI, 18.06.2020 13:11
    Если будете собирать ещё и хоккейную сборную, то советую поставить в ворота Ольгу Коробку – тогда нам точно никто не сможет забить
    Александр Парфентьев
      Александр Парфентьев, 18.06.2020 15:10
    +4
    Шо за бред
    temamx2727
    online
      temamx2727, 18.06.2020 14:57
    +23
    Капец, это как же в голову такое придти может?))
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 18.06.2020 14:47
    +4
    TimurKhAI, 18.06.2020 13:11
    Если будете собирать ещё и хоккейную сборную, то советую поставить в ворота Ольгу Коробку – тогда нам точно никто не сможет забить
    Якою б не була жіноча-хокейна збірна все одно буде сильнішою ніж наша чоловіча...
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 18.06.2020 13:11
    +11
    Если будете собирать ещё и хоккейную сборную, то советую поставить в ворота Ольгу Коробку – тогда нам точно никто не сможет забить
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 18.06.2020 13:08
    +2
    Жінку Морозюка назначити тренером, а не Підгрушну. Вона до футболу все-одно має більше відношення чим ці всі дівчата разом взяті.
    vital
      vital, 18.06.2020 12:55
    +8
    Vbolivalnyk-Peter, 18.06.2020 12:51
    Світоліну потрібно поміняти місцями з Харлан!
    Є в цьому раціональне зерно. Еля ж дійсно більше від захисту грає...
    temamx2727
    online
      temamx2727, 18.06.2020 14:57
    +23
    Капец, это как же в голову такое придти может?))
    nabooo
      nabooo, 18.06.2020 12:43
    +20
    Спасибо за годный контент автору, и особенно за шахматисток на думающих футбольных позициях. Интересный ход получился.
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 18.06.2020 13:11
    +11
    Если будете собирать ещё и хоккейную сборную, то советую поставить в ворота Ольгу Коробку – тогда нам точно никто не сможет забить
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 18.06.2020 12:51
    +11
    Світоліну потрібно поміняти місцями з Харлан!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 18.06.2020 12:30
    +11
    Тут помилка - Світоліна не може бути нападаючим - вона грає виключно у захисному стилі...
    vital
      vital, 18.06.2020 12:55
    +8
    Vbolivalnyk-Peter, 18.06.2020 12:51
    Світоліну потрібно поміняти місцями з Харлан!
    Є в цьому раціональне зерно. Еля ж дійсно більше від захисту грає...
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 18.06.2020 19:15
    +7
    Посміявся від душі)) Крім того, що спортсменки круті, так ше й одна красивіша за іншу - збірну по футболу спокійно можна переіменувати у збірну красунь)) Стаття оригінальна, і крута - автору спасибі!👏
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 18.06.2020 17:01
    +7
    дааа, хорошая у Коткова трава....
    axylinam
    online
      axylinam, 18.06.2020 12:29
    +6
    Изумительная сборная получилась
    Капитан Врунгель
      Капитан Врунгель, 18.06.2020 19:36
    +5
    Лучшая статья за последние много лет
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 18.06.2020 20:35
    +4
    Выглядела бы привлекательно. На этом закончим анализ этой идеи.
    relax-1984
      relax-1984, 18.06.2020 16:46
    +4
    Не статья, а бред полнейший!!!
    Александр Парфентьев
      Александр Парфентьев, 18.06.2020 15:10
    +4
    Шо за бред
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 18.06.2020 14:47
    +4
    TimurKhAI, 18.06.2020 13:11
    Если будете собирать ещё и хоккейную сборную, то советую поставить в ворота Ольгу Коробку – тогда нам точно никто не сможет забить
    Якою б не була жіноча-хокейна збірна все одно буде сильнішою ніж наша чоловіча...
    nabooo
      nabooo, 18.06.2020 12:43
    +3
    Vbolivalnyk-Peter, 18.06.2020 12:30
    Тут помилка - Світоліна не може бути нападаючим - вона грає виключно у захисному стилі...
    Вы это Беседину скажите ) Нападающий сборной, кстати )
    8number
      8number, 18.06.2020 18:46
    +2
    DKTheBest2, 18.06.2020 13:08
    Жінку Морозюка назначити тренером, а не Підгрушну. Вона до футболу все-одно має більше відношення чим ці всі дівчата разом взяті.
    Но тогда верхового футбола не увидим. Только на уровне ширинки
    Сборная клевая 👍🤗
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 18.06.2020 13:08
    +2
    Жінку Морозюка назначити тренером, а не Підгрушну. Вона до футболу все-одно має більше відношення чим ці всі дівчата разом взяті.
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 18.06.2020 19:42
    +1
    DKTheBest2, 18.06.2020 13:08
    Жінку Морозюка назначити тренером, а не Підгрушну. Вона до футболу все-одно має більше відношення чим ці всі дівчата разом взяті.
    Вона вже не його жінка
    dd dent
    online
      dd dent, 18.06.2020 18:55
    +1
    осложнение от карантина на лиц )
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 18.06.2020 16:19
    +1
    Наверное хороший ямайский, да спорт.юа?)))