ВІДЕО. Редкача запросили на чемпіонат з ляпасів

Український боксер може взяти участь у незвичайному змаганні

ВІДЕО. Редкача запросили на чемпіонат з ляпасів
© Instagram. Іван Редкач

34-річний український боксер Іван Редкач (23-5-1, 18 КО) може взяти участь в «чемпіонаті з ляпасів».

«Хлопці запросили взяти участь в камедних особах «Битва за хайп». Призовий фонд 1000$. Як думаєте, ви мене побачите 23-го числа на шоу? Ваші коментарі?», — написав Редкач в Instagram.

У своєму останньому поєдинку, який відбувся 25-го січня 2020-го року, Редкач програв американцеві Денні Гарсії одностайним рішенням суддів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    генадий павленко
      генадий павленко, 17.06.2020 19:23
    0
    да он стебется, для америки 1к долларов уборщик за месяц работать не будет ( по крайней мере я так предполагаю) , у них зарплаты в разы больше чем у нас, конечно же он не полезет рисковать своим здоровьем .
    zac1310
      zac1310, 16.06.2020 15:50
    -1
    ото туда ему и дорога. Клоун,епт!
    vizuals
      vizuals, 16.06.2020 15:34
    0
    В спірта юа останнім часом не новини, а щось незрозуміле. То Клічка цитують, ак він слово не виговорює, то показують путінського Лещенка с піснею про поєзда. Я починаю здогадуватися, що Ведмедчук за путинськи гроші купив не лише більшисть телеканалів України, але і більшисть сайтів. Більше це лайно Спірт ЮА не відвідуватиму
    brothers_skill_found
    online
      brothers_skill_found, 16.06.2020 14:18
    0
    Sport.ua !
    А напишіть краще про українських канадійців в історії НХЛ !!!!!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.06.2020 14:17
    0
    Виктор Иванов, 16.06.2020 12:58
    это лгбт игрулечьки?
    Ці змагання дуже популярні в ПаРаші.
    Аж не віриться, що ти такої думки про своїх мишебратьєв.
    ihor7003
      ihor7003, 16.06.2020 13:15
    -2
    Лучше не надо! Итак мозгов мало, а тут последние вышибут
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.06.2020 12:58
    +2
    это лгбт игрулечьки?
    Hideyuki Fukasawa
      Hideyuki Fukasawa, 16.06.2020 12:49
    -5
    Едвард бил который воевал на донбассе за террористов? Я херею, редкач такая же падаль как и ломохуюсики. И вообще не боксеры у нас а сборище биомусорное.
    Hideyuki Fukasawa
      Hideyuki Fukasawa, 16.06.2020 12:49
    -4
    Едвард бил который воевал на донбассе за террористов? Я херею, редкач такая же падаль как и ломохуюсики. И вообще не боксеры у нас а сборище биомусорное.
    Виталий Жалыбин
      Виталий Жалыбин, 16.06.2020 11:22
    0
    с усиком пусть полупят друг друга
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.06.2020 12:58
    +2
    это лгбт игрулечьки?
    генадий павленко
      генадий павленко, 17.06.2020 19:23
    0
    да он стебется, для америки 1к долларов уборщик за месяц работать не будет ( по крайней мере я так предполагаю) , у них зарплаты в разы больше чем у нас, конечно же он не полезет рисковать своим здоровьем .
    vizuals
      vizuals, 16.06.2020 15:34
    0
    В спірта юа останнім часом не новини, а щось незрозуміле. То Клічка цитують, ак він слово не виговорює, то показують путінського Лещенка с піснею про поєзда. Я починаю здогадуватися, що Ведмедчук за путинськи гроші купив не лише більшисть телеканалів України, але і більшисть сайтів. Більше це лайно Спірт ЮА не відвідуватиму
    brothers_skill_found
    online
      brothers_skill_found, 16.06.2020 14:18
    0
    Sport.ua !
    А напишіть краще про українських канадійців в історії НХЛ !!!!!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.06.2020 14:17
    0
    Виктор Иванов, 16.06.2020 12:58
    это лгбт игрулечьки?
    Ці змагання дуже популярні в ПаРаші.
    Аж не віриться, що ти такої думки про своїх мишебратьєв.
    Виталий Жалыбин
      Виталий Жалыбин, 16.06.2020 11:22
    0
    с усиком пусть полупят друг друга